IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Oceń podpis

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Gość
avatar

Oceń podpis - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 6 EmptyWto 20 Sty 2015, 18:11

8/10, Cooper dodaje punktów, do tego schludność, ale ostatecznie za mało bajerów.
Gość
avatar

Oceń podpis - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 6 EmptyWto 20 Sty 2015, 23:04

Muzyczka niepotrzebna, bo i tak nikt nie odtworzy ;-)

8
Dimitr Cronström
Dimitr Cronström

Oceń podpis - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 6 EmptySro 21 Sty 2015, 07:35

Tekst fajny, a gif jeszcze lepszy ;D
Gość
avatar

Oceń podpis - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 6 EmptySro 21 Sty 2015, 11:09

Jedyne co mi się ciśnie to...
Serio?
;-P
Charlie Allison
Charlie Allison

Oceń podpis - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 6 EmptySro 21 Sty 2015, 11:28

To. Jest. Genialne. XD
10
Wanda Whisper
Wanda Whisper

Oceń podpis - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 6 EmptySro 21 Sty 2015, 12:16

Ej, jaki ładny masz ten podpis. Podoba mi się. <3 Dziesiątka!
Charlie Allison
Charlie Allison

Oceń podpis - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 6 EmptyCzw 22 Sty 2015, 20:52

Te gify z Igrzysk. I to Drzewo Wisielców. 10
Dimitr Cronström
Dimitr Cronström

Oceń podpis - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 6 EmptyCzw 22 Sty 2015, 21:21

Lepszy niż poprzedni <3
Gilgamesh von Grossherzog
Gilgamesh von Grossherzog

Oceń podpis - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 6 EmptySro 28 Sty 2015, 03:08

Gify naprawdę niezłe, trzeba to przyznać...ale arystokraty, sieroty, degenerata i gbura to ja tam nie widzę. Także no - straszna rozbieżność tekstu i obrazu, jak w co drugim filmie z napisami na dawnym filmowie. Więc no takie średnio na jeża, po pomnożeniu, zredukowaniu wyrazów podobnych i wyciągnięciu wszystkich samogłosek z Twojego nicku przed nawias...wyszło mi 7/10
Daemon Blackrivers
Daemon Blackrivers

Oceń podpis - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 6 EmptySro 28 Sty 2015, 10:29

Dodałabym rameczkę. Ale ogólnie nieźle, bo wziąłeś jedne z moich ulubionych scen z tego już słynnego sex filmiku ;>

9/10 :P
Gość
avatar

Oceń podpis - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 6 EmptySro 28 Sty 2015, 12:38

6 punktów za samo wykonanie, bo jest naprawdę ładnie zrobiony, widać, że się przyłożyłeś, do tego jakieś 2 za to jak mi się podoba.
Razem 8/10
Porunn Fimmel
Porunn Fimmel

Oceń podpis - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 6 EmptySro 28 Sty 2015, 23:56

Ładny bardzo! Ja tak bardzo nie umiem HTML'a! zazdrość!
10! :) Chociaż trochę za duze odstępy są między obrazkami i napisem.
Wanda Whisper
Wanda Whisper

Oceń podpis - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 6 EmptyCzw 29 Sty 2015, 00:29

Ten koleś z tego gifu jest zabawny, ale to już pisałam. xD jest trochę jakby jeden z tych aktorów grających w 'Trudnych sprawach' czy coś. Ale ładnie się to komponuje, kolorystycznie i w ogóle. 9. ;)
Gilgamesh von Grossherzog
Gilgamesh von Grossherzog

Oceń podpis - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 6 EmptyCzw 29 Sty 2015, 02:15

W przeciwieństwie do avka, podpis mi się podoba. Gify fajnie skomponowane i do tego ta zawijasowata "Wanda Whisper".
8/10 bedzie :x
Gość
avatar

Oceń podpis - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 6 EmptyPią 30 Sty 2015, 12:11

Tyle pocałunków...
Pokusiłabym się jeszcze o "wystylizowanie" podpisu do gifów. I koniecznie mały enter lub margin, aby tekst nie przyklejał się do nich :c

7 leci do tego Pana!
Sponsored content

Oceń podpis - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 6 Empty

 

Oceń podpis

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 6 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next

 Similar topics

-
» Skala ocen
» Oceń avatar
» Oceń avatar

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Offtopic
-