IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Oceń podpis

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Ingrid Skarsgard
Ingrid Skarsgard

Oceń podpis - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 3 EmptyCzw 31 Lip 2014, 12:58

O wiele lepszy od poprzedniego :). Ładne gify, nie powtarzają sie zbyt szybko :). Spokojnie mogę przyznać 8/10 , tekst pod spodem tez fajny :)
Syriusz Black
Syriusz Black

Oceń podpis - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 3 EmptyCzw 31 Lip 2014, 18:17

9.
Ingrid Skarsgard
Ingrid Skarsgard

Oceń podpis - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 3 EmptySob 09 Sie 2014, 00:31

Bezbłędny C: , chociaż jakiś podpis by się przydał czy cos, co by Blacka opisywał.
7/10
Franz Krueger
Franz Krueger

Oceń podpis - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 3 EmptyPią 22 Sie 2014, 20:50

Trochę mało widać na gifach, bo takie zamglone, ale wiadomo, taki ich urok. Takto jest okej. Takie 8 z plusem ^^
Vincent Pride
Vincent Pride

Oceń podpis - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 3 EmptySob 23 Sie 2014, 00:26

Wizualnie jest bardzo dobry, choć nie mogę się oprzeć wrażeniu, że pasowałby bardziej do postaci Bonda albo Justina Timberlake'a. 8,5/10.
Aristos Lacroix
Aristos Lacroix

Oceń podpis - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 3 EmptySob 23 Sie 2014, 00:47

głosem komentatora uświadomię Ci, kochanie, że gify z podpisu Franza to "Suit&Tie" JT, soł...


mam słabość i to tych gifów (bo DeHaan) i do podpisu (bo Zimmer), ładnie się komponują i wyglądają uber fajnie. no. 10/10 bo mogę i chcę.
Spencer Delaney
Spencer Delaney

Oceń podpis - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 3 EmptySob 23 Sie 2014, 20:00

Ładnie skomponowane, ale niestety moja wyobraźnia czy chce czy nie, dorabia na gifie Rosiera, tylko trochę niżej - dlatego Ari tak ciężko oddycha. Ten Rusier w domyśle odbiera jeden punkt, więc 9/10
Lucjusz Malfoy
Lucjusz Malfoy

Oceń podpis - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 3 EmptySob 23 Sie 2014, 20:52

MILION NA DZIESIĘĆ. *-*
Henry Lancaster
Henry Lancaster

Oceń podpis - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 3 EmptyNie 24 Sie 2014, 10:14

Ten kolega całkowicie nie pasuje mi na Malfoya. Okulary przeciwsłoneczne i żucie gumy ? :D
Graficznie ekstra, to wiadomo, ale sam gif to tak nie bardzo :P I wolę po polskiemu napisy. to tak jakoś 7 :P
Daemon Blackrivers
Daemon Blackrivers

Oceń podpis - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 3 EmptySro 27 Sie 2014, 13:37

Hym, hum...ta żółć tylko tak trochę po oczach daje. Ale tak to zgrabnie...8 ;>
Gilgamesh von Grossherzog
Gilgamesh von Grossherzog

Oceń podpis - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 3 EmptySro 27 Sie 2014, 16:41

Podpis zdecydowanie fajny, nie można odmówić i pasuje do pana Greckiego Boga Piękna

9/10
Samuel Silver
Samuel Silver

Oceń podpis - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 3 EmptyCzw 28 Sie 2014, 14:58

Raaawr.
9/10 Bo ramki nie ma. Koteł zdecydowanie lubi ramki.
Gilgamesh von Grossherzog
Gilgamesh von Grossherzog

Oceń podpis - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 3 EmptySob 30 Sie 2014, 06:29

W gifie wygląda na tak z 3 lata starszego, tekst pod gifem to takie typowe Kotełowe myślenie, więc pasuje do userki.
Ale próbowałem w tym podpisie kliknąć wszystko co się da - niestety, nigdzie nie prowadzi :(

Jakie 7.75/10 będzie
Franz Krueger
Franz Krueger

Oceń podpis - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 3 EmptySob 30 Sie 2014, 10:53

Lubię ten gif, tekst może być. Szkoda tylko, że gif bez większej obróbki. Taka ósemka z plusem. Plus za wyszczerzenie zębisk.
Samuel Silver
Samuel Silver

Oceń podpis - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 3 EmptySob 30 Sie 2014, 18:16

J.T taki piękny. 10 leci jak pińć złotych.


Ostatnio zmieniony przez Samuel Silver dnia Sro 03 Wrz 2014, 23:04, w całości zmieniany 1 raz
Sponsored content

Oceń podpis - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 3 Empty

 

Oceń podpis

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

 Similar topics

-
» Skala ocen
» Oceń avatar
» Oceń avatar

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Offtopic
-