IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Oceń podpis

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Aristos Lacroix
Aristos Lacroix

Oceń podpis - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 9 EmptySro 29 Kwi 2015, 03:27

Denerwuje mnie napis w rogu, ale pomijając to generalnie jestem zdania, że podpis masz przepro, słoneczko.
Zresztą, u Wandy podpisy też masz zawsze pierwsza klasa, kiedyś cię muszę zaprząc do swojego bo-mi-się-nigdy-nie-chce.
10/10
Gość
avatar

Oceń podpis - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 9 EmptyCzw 30 Kwi 2015, 18:49

Podpis jest bardzo ładny. Śliczny gif, pasujący do avataru, kolorystyka jest cudowna. Nie lubię jednak piosenki, którą masz w podpisie i płaczę nieco za brakiem HTML ;c 8/10
Vincent Pride
Vincent Pride

Oceń podpis - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 9 EmptyCzw 30 Kwi 2015, 18:57

Estetyczny, pasujący do avatara, jak dla mnie maks - 10/10. Trzy razy tak, przechodzisz dalej.
Aeron Steward
Aeron Steward

Oceń podpis - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 9 EmptyCzw 30 Kwi 2015, 20:00

Podobają mi się te zielonkawe efekty na gifach. No i tekst fajny, czyli 10 bo jakżeby inaczej
Sofia L. Clinton
Sofia L. Clinton

Oceń podpis - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 9 EmptySro 06 Maj 2015, 10:06

Arciu. Tekst jak najbardziej pasuje do postaci, ale gif mnie już trochę znudził. Może czas na zmiany? Na pewno jest czas na zmiany.


Trochę przeraża mnie taki Steward. 7.
Adam Morgan
Adam Morgan

Oceń podpis - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 9 EmptyNie 17 Maj 2015, 16:34

Zmysłowy, nie powiem! Ładna kobieta,ale czy podpis coś sugeruje?
Nie wiem natomiast co znaczy tekst pod avatarem, ach ta moja nieznajomość języka.

8/10
Aristos Lacroix
Aristos Lacroix

Oceń podpis - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 9 EmptyPon 18 Maj 2015, 19:17

Nurtuje mnie pochodzenie tych gifów, cholera. Z czego te diabły?
W każdym razie, estetycznie i ze smakiem, przyjemnie się na to patrzy i nie rozprasza za bardzo, tekst też jakoby mocno na propsie, dziękuję, pozdrawiam, 10/10.
Aeron Steward
Aeron Steward

Oceń podpis - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 9 EmptyPon 18 Maj 2015, 19:22

Jak poprzednie jakoś mi nie przypadały do gustu, to te co teraz masz są nawet fajne :P a i podpis ciekawy :p dam tak 9.37/10 ;>
Wanda Whisper
Wanda Whisper

Oceń podpis - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 9 EmptyPon 18 Maj 2015, 19:25

Tryliard. Jest o wiele, wiele lepiej. I nie dlatego, bo ja wybierałam gify, ale dlatego, że jest to nowe. Świeże, cudowne.

Pierwszy gif jest hipnotyzujący i to właśnie tak sobie wyobrażałam zawsze Arcia!
Evan Rosier
Evan Rosier

Oceń podpis - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 9 EmptyPon 18 Maj 2015, 19:52

Trochę mocno smutek i rozpacz, ale czaję, że to taki okres w życiu Wandy. W każdym razie wydaje mi się jednak, że miewałaś lepsze, tutaj strasznie depresyjne klimaty. 7/10

nie oceniam, ale się pogapię trochę, bo ten Shiloh taki fajny. ;>
Sergie Lémieux
Sergie Lémieux

Oceń podpis - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 9 EmptySob 25 Lip 2015, 23:36

Temat taki martwy...
wąs arystokraty! A masz 10, lepsze od poprzedniego!
Porunn Fimmel
Porunn Fimmel

Oceń podpis - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 9 EmptySob 25 Lip 2015, 23:37

8/10, całkiem w porządku ten Serek :D
Ben Watts
Ben Watts

Oceń podpis - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 9 EmptySob 25 Lip 2015, 23:43

9/10, bo gify i tekst taki pieruński, ale mogłoby być bardziej fensi
Rosalie Rabe
Rosalie Rabe

Oceń podpis - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 9 EmptyNie 26 Lip 2015, 18:50

9/ 10, świetne gify, chociaż poprzednie bardziej mi się podobały. No i ten cytat z inicjałami, perfecto!
Cú Chulainn O'Connor
Cú Chulainn O'Connor

Oceń podpis - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 9 EmptyNie 26 Lip 2015, 19:38

8,5/10 - ładny, bardzo przyjemny dla oka, tylko ten gif po lewej jakoś mi nie pasuje do całokształtu i do Rose - poza tym zacnie, zacnie. Ładna czcionka~
Sponsored content

Oceń podpis - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 9 Empty

 

Oceń podpis

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 9 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next

 Similar topics

-
» Skala ocen
» Oceń avatar
» Oceń avatar

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Offtopic
-