IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Relacje Lucasa...

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Lucas Shaw
Lucas Shaw

Relacje Lucasa... Empty
PisanieTemat: Relacje Lucasa...   Relacje Lucasa... EmptyNie 20 Kwi 2014, 14:10

...czyli na pewno musisz się tu znaleźć!!

~Resa Anderson - Gryfonka rodem z Irlandii, co pozwoliło im pewnego razu znaleźć wspólny temat do rozmów. Od słowa do słowa, aż można ich teraz nazwać prawdziwymi przyjaciółmi. Lucas codziennie rano idzie po Resę pod obraz Grubej Damy i idą biegać, najczęściej wtedy nie szczędząc sobie dogryzek. Można by nawet powiedzieć, że sympatia chłopaka ma nieco cieplejszy charakter, niż mogłoby się wydawać Gryfonce..

~Bill Steiner - kumpel z domu, z którym Lucas przeżył najwięcej szlabanów i nocnych przygód. Nie raz czy dwa umówią się na kremowe piwo i snują wtedy plany, jak tu dokuczyć woźnemu i jego kotce..


~Chiara di Scarno - dziewczyna, w której po raz pierwszy Luc ulokował swoje uczucia... chociaż było to, gdy oboje mieli raptem po czternaście lat i były to raczej szczeniackie zaloty. Spotykali się wieczorami, chodzili za rączki, przytulali się.. lecz pierwsze zauroczenia często okazują się nietrafione, więc ich.. "związek" nie trwał długo. Poznali się już pierwszego dnia w pociągu. Wtedy to też Chiara na stałe zapałała sympatią do jego kolan, do których rości sobie wyłączne prawo. Mimo rozstania nadal korzysta ze sposobności by usiąść na kolanach Luka, a on wcale się przed tym nie broni. Dla Lucasa jest to niewątpliwie przyjaźń.

~Gwendolyn Scrimgeour
~Murphy Hatheway
~Chayenne Montgomery
~Wanda Whisper
~Rosalie Rabe



Związki/randki/spotkania - chronologia:

Miesiące podane są orientacyjnie, granice mogą ulegać zmianom

4 klasa (parę miesięcy) - Chiara
marzec-czerwiec 5 klasy - Gwen
Lipiec-listopad 6 klasy - Chayenne
Grudzień/styczeń-koniec kwietnia 6 klasy - Gwen
początek maja - randka z Murphy


Ostatnio zmieniony przez Lucas Shaw dnia Pon 21 Kwi 2014, 16:00, w całości zmieniany 1 raz
Charlie Allison
Charlie Allison

Relacje Lucasa... Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Lucasa...   Relacje Lucasa... EmptyNie 20 Kwi 2014, 14:26

Coś?
Lucas Shaw
Lucas Shaw

Relacje Lucasa... Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Lucasa...   Relacje Lucasa... EmptyNie 20 Kwi 2014, 14:47

Ogólnie Lucas posiada więcej znajomych jak wrogów, więc raczej pozytyw. Pytanie tylko czy będą mieć już rozwiniętą znajomość czy raczej dopiero ich rozkręcimy na fabule.. proponowałabym coś na wzór wspólnej ucieczki przed Irytkiem albo Filchem.
Charlie Allison
Charlie Allison

Relacje Lucasa... Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Lucasa...   Relacje Lucasa... EmptyNie 20 Kwi 2014, 19:39

Możemy na fabule, ale kiedy indziej. <3
Chiara di Scarno
Chiara di Scarno

Relacje Lucasa... Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Lucasa...   Relacje Lucasa... EmptyPon 21 Kwi 2014, 10:27

Ale mnie chłodno potraktowałaś! ;< Przeczytaj sobie u mnie.

A Sol, Lily, Katja? Jakieś pomysły?
Gość
avatar

Relacje Lucasa... Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Lucasa...   Relacje Lucasa... EmptyPon 21 Kwi 2014, 15:53

Coś dla nowej koleżanki będzie ? :D
Lucas Shaw
Lucas Shaw

Relacje Lucasa... Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Lucasa...   Relacje Lucasa... EmptyPon 21 Kwi 2014, 16:08

Uwielbiam, kiedy rzucacie propozycjami jak szaleni <3

Myślę, że Lily spokojnie mogłaby być kimś pokroju koleżanki, mogą się wymieniać notatkami..
Sol. Hm, to ciekawa postać, ale mają bardzo podobny typ myślenia, tutaj musiałaby fabuła wszystko rozstrzygnąć.
Katja? Raczej Luc nie robiłby sobie problemów u nauczycielek, chociaz i tak Opieka jest dla niego priorytetem. Może Kat widzi w nim potencjał odnośnie zaklęć, ale ten uparcie trzyma się zawodu tresera?

Selene... na pewno się znają, jeszcze gdy wrzucę Luca do drużyny, ale że dziewczyna jest nowa to Lucas ofiarował się być jej przewodnikiem? Nie wiem jak tam Twoje relacje z Billem, więc myślę, że dobrzy znajomi, bo Bill i Luc są raczej nierozłączni. Jak już uważasz.
Gość
avatar

Relacje Lucasa... Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Lucasa...   Relacje Lucasa... EmptyPon 21 Kwi 2014, 16:11

Hm....relacje z Billem narazie opierają się na tym, że chłopak wpakował Sel w nie lada kłopoty, jednakże myśli, że z czasem cała trójka mogłaby się zaprzyjaźnić i być taką świętą Trójcą Hogwartu, każdy z nich para się czymś innym więc wzajemnie by się uzupełniali, a jak to dalej się rozwinie to się zobaczy :D
Franz Krueger
Franz Krueger

Relacje Lucasa... Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Lucasa...   Relacje Lucasa... EmptyPon 21 Kwi 2014, 23:46

Dla Matta muszą być mega przyjaciele, bo razem jarają się smokami. Mogą planować kiedyś założyć własną hodowlę.

Dla Vincenta to chyba nic, no bo przypuszczam, że będzie to neutralna relacja naucyciel-uczeń.

A dla Franza nie mam pomysłów, chyba że razem coś wykombinujemy
Laurel Lancaster
Laurel Lancaster

Relacje Lucasa... Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Lucasa...   Relacje Lucasa... EmptyPią 25 Kwi 2014, 20:17

Skoro Lucas to taki nieco dowcipniś.. dlaczego by nie połączyć sił? Laurel też lubi czasami wyciąć jakiś numer, a szczególnie swojemu braciszkowi! ;> Może Lucas nie tylko chętnie by z nią takie numery wycinał, ale również w razie co ratował ją z tarapatów? ;> Ktoś musi być jej stróżem, oprócz braciszka, rzecz jasna. :D
Gość
avatar

Relacje Lucasa... Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Lucasa...   Relacje Lucasa... EmptySob 10 Maj 2014, 13:28

jako, że Pandzia jest z wyszktałcenia treserem smoków, to mógłby jej jakoś strasznie dużo pytań na ten temat zadawać, w końcu ona by się zdenerwowała, bo ją to zmęczyło, krzyknęła by coś, a Lucas stwierdziłby, że musiała być złym hodowcą skoro nikt nie chciał ją zatrudnić i w ogóle i teraz mierzą się złowrogimi spojrzeniami
Wanda Whisper
Wanda Whisper

Relacje Lucasa... Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Lucasa...   Relacje Lucasa... EmptySob 10 Maj 2014, 14:08

Aaaaa, ten sama klasa! Koniecznie coś pozytywnego. ;>
Symplicja Szafran
Symplicja Szafran

Relacje Lucasa... Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Lucasa...   Relacje Lucasa... EmptyPon 12 Maj 2014, 21:58

ja chcę jakiegoś frendsika, razem będą wyczyniać najdziwniejsze kawały na świecie, na poziomie Huncwotów, albo i wyższe


co ja mówię, albo

na pewno na wyższym :)
Lucas Shaw
Lucas Shaw

Relacje Lucasa... Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Lucasa...   Relacje Lucasa... EmptySro 14 Maj 2014, 22:19

Zacznę od końca, tak mi łatwiej ;)

Symplicja
Myślę, że pasuję mi ta relacja, ponieważ Lucas nie robi sobie wrogów... zbyt często. Dodatkowo mogło by go zaintrygować jej znajomość polskiego, mogły by ciekawe i śmieszne sytuacje z tego wychodzić.. jak najbardziej ;)

Wanda! Wanda, Wandeczka, co Niemca nie chciała!
Siostra kolegi, a siostra kolegi to świętość! Masz sporą możliwość doboru relacji. Myślę, że ogólnie się lubią... Wanda mogła się podkochiwac lub kochać w Lucasie.. ale może być też bardzo bliską przyjaciółką Luca.

Pandora - tak ;) pierwszy jakiś hejt. Mógłby uważać, że Hagrid jest lepszym znawcą niż ona.

Laurel - myślę, że Lucas niekiedy ratuje Henry'ego od tej słodkiej przylepy jaką jest Laurel biorąc ją na siebie. Na pewno pozytyw :)

Matt - jak tylko mają wspólne pasje to pasuje.

Selene - myślę, że pozytyw jak z każdym prawie, tylko musimy wymyślić fajną historię. Może będzie dobrym duszkiem Sel i oprowadzał ją po zamku?
Tudzież fenek Felix postanowił trochę napsocic i padło na nią...
Skai Wilson
Skai Wilson

Relacje Lucasa... Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Lucasa...   Relacje Lucasa... EmptyCzw 21 Sie 2014, 15:47

Lucas jest duszą towarzystwa, która potrafi wyłapać w kącie Pokoju Wspólnego samotniczkę próbującą skupić się na własnych myślach, ukrywającą się chwilowo przed rozmowami. Skai należy do grona nieśmiałych dziewczyn, dlatego w ciągu pięciu lat mieszkania w tym samym domu mogli wymienić zaledwie kilka niezbyt istotnych słów. Przyjaciółka Yumi pomogła jej dojść do siebie po kontuzji i namawiała ją do powrotu do drużyny, zachwycając się nad szybkością Krukońskiej drużyny. Za sprawą koleżanki, a właściwie popchnięta przez nią bąknęła onieśmielona czy mogłaby spróbować dostać się na pozycję szukającego, zaprezentować się i chociażby grzać ławkę rezerwowych.

Może być? :)
Sponsored content

Relacje Lucasa... Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Lucasa...   Relacje Lucasa... Empty

 

Relacje Lucasa...

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Sowa Lucasa
» Flora - sowa Lucasa
» Relacje R.D.A.
» Relacje Ros
» Relacje Jo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Strefa Gracza
 :: 
Dodatki do postaci
 :: Relacje
-