IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Alecto Carrow

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Alecto Carrow
Alecto Carrow

Alecto Carrow Empty
PisanieTemat: Alecto Carrow   Alecto Carrow EmptyNie 16 Mar 2014, 22:41

Alecto napisał:
SLYTHERIN
    Regulus Black - poznała go we wakacje, na spotkaniu rodów czystej krwi. Rówieśnik o kawowej czuprynie i równie szarych pochmurnych oczach rozkładał na łopatki wszystkie pannice i mężatki, na które wówczas natrafił i z którymi zdołał porozmawiać. Blondynce nie przypadł do gustu zarówno z aparycji, jak i usposobienia. Dziwiła się, jak ktoś tak przeciętny i mdły mógł trafić do jej domu. Gdy rodzice poinformowali ją, iż ma stanąć na ślubnym kobiercu w towarzystwie tej marnoty, omal nie wybuchła gromkim śmiechem. Zachowała jednak pozory i spędziła z nim trochę czasu dla niepoznaki, dając fałszywą nadzieję niedoszłym teściom tudzież rodzicielom. Przeprowadziła nawet krótki kwestionariusz z Ritą Skeeter wymyśliwszy na poczekaniu każdy szczegół rzekomo realizowanej przysięgi małżeńskiej, zdradziła o wielkich uczuciach całkowicie mijających się z rzeczywistością.



Ostatnio zmieniony przez Alecto Carrow dnia Pią 04 Gru 2015, 16:30, w całości zmieniany 5 razy
Lily Evans
Lily Evans

Alecto Carrow Empty
PisanieTemat: Re: Alecto Carrow   Alecto Carrow EmptyPon 17 Mar 2014, 12:33

Ja mam na Chi wpisane relacje z Alecto, bo miały małą przygodę jeszcze na mf'ie. Jak chcesz to Ci podeślę linka, bo szkoda taką historię tracić. ;>
W każdym bądź razie panna Carrow miała przyjemność całować się z Chiarą.

Co do reszty moich postaci, to musiałabym pomyśleć. Chyba, że ty masz coś w głowie (Lily Evans, Soleil Larsen, Katja Odineva).
Franz Krueger
Franz Krueger

Alecto Carrow Empty
PisanieTemat: Re: Alecto Carrow   Alecto Carrow EmptyPon 17 Mar 2014, 12:49

Może coś dla młodego panicza z niemieckiego rodu?
Alecto Carrow
Alecto Carrow

Alecto Carrow Empty
PisanieTemat: Re: Alecto Carrow   Alecto Carrow EmptyPon 17 Mar 2014, 13:42

Z Chi takie relację mi jak jak najbardziej pasują, gdyż z racji charakteru Al, mało osób z nią wytrzymuje, a brunetka będzie jedną z tych nielicznych. Lily i Soleil hm...tutaj dla pierwszej dałabym wrogów, gdyż Alecto gardzi tymi, w których nie płynie czysta krew a Lily jest mugolakiem, więc tak jak przystało Carrow traktuje ją z wyższością i pogardą. Soleil jest pół krwi więc mniejsze zło od Evans, ale mimo wszystko nadal zło które należy tępić, więc z racji tego że jest młodsza od Al, blondynka może się na niej wyżywać :D

Franz i Alecto są bardzo do siebie podobni, choć w chłopaki jest jakieś ziarenko dobroci, jeśli chcesz możemy im dać miłość przez nienawiść. Blondynka może od pierwszego dnia gdy pojawiła się w Hograwcie go nienawidzić, chociażby dlatego, że mógł jakoś ją ośmieszyć, albo gdy go zobaczyła to się jej spodobał a później próbowała go zdobyć różnymi sposobami, nawet eliksirem miłosnym, jednak on zawsze wybierał inne. Ta w końcu się wkurzyła i przestała za nim latać jak głupia i po prostu zaczęła go nienawidzić. A on? Hm....tak naprawdę Alecto mogła mu wpaść w oko choć sam przed sobą nie chciał się do tego przyznać a kiedy w końcu to zrobił okazało się że ona ma go gdzieś.Zmiana ta mogła nastąpić w czasie lata. A jak to Ci nie pasuje to nie wiem, może masz propozycje? :d
Gość
avatar

Alecto Carrow Empty
PisanieTemat: Re: Alecto Carrow   Alecto Carrow EmptyPon 17 Mar 2014, 14:41

Musze mieć z Tobą relacje, po prostu muszę.

Daniel to na pierwszy rzut oka tyczkowata ciota, ale wcale nie jest głupi i nie daje sobą gardzić... chyba że chodzi o kobiety, na których mu zależy.
Mogę poświęcić Daniela aby został twoim adoratorem nr 1, od samego początku chciał się z nią umówić na choćby jedną randkę, ale do takowej nie doszło (ku rozpaczy Naczelnego!). Tak, jak miał 12 lat to też mu się podobała! :D Co prawda w międzyczasie były inne, przecież nie odmówi sobie tej przyjemności i wtedy Alecto mogłaby się na niego denerwować, ale i tak będzie dla niego na pierwszym miejscu ♥

I nie martw się, kiedyś zmienię ten avatar na coś lepszego, o ile cokolwiek znajdę
(może wtedy królowa śniegu mnie zechce :c)
Alecto Carrow
Alecto Carrow

Alecto Carrow Empty
PisanieTemat: Re: Alecto Carrow   Alecto Carrow EmptyPon 17 Mar 2014, 16:26

Może jednak zrobimy z nich przyjaciół? Z tym, że Dan zakochał się w Alecto i myślał że dzięki przyjaźni bardziej się do niej zbliży. Tzn. był w niej zakochany od zawsze, jednak ona jak to ona nie dostrzegała chłopaka, bo w jej głowie był ktoś inny. Często go wykorzystywała, a ten w ramach swojej wielkiej miłości i oddania pomagał jej często pakując się w kłopoty, dopiero po jej zmianie ona zaczęła widzieć w nim nie tylko dobrego przyjaciela, z resztą Dan od czasu pierwszego roku w Hogwarcie bardzo się zmienił, tak jak ona z resztą. Tak więc reasumując, przyjaźnią się, on ją kocha a co z Alecto to wyjdzie w fabule :D
Gość
avatar

Alecto Carrow Empty
PisanieTemat: Re: Alecto Carrow   Alecto Carrow EmptyPon 17 Mar 2014, 22:04

Nie wiem czy można to nazwać szczerą miłością, bardziej mega zauroczeniem i chęcią zdobycia. Zgadzam się, niech i tak będzie :D
Alecto Carrow
Alecto Carrow

Alecto Carrow Empty
PisanieTemat: Re: Alecto Carrow   Alecto Carrow EmptyPią 04 Gru 2015, 16:32

W związku z przejęciem konta, wszystkie wcześniejsze relacje unieważniam. Jeśli chcecie stworzyć coś nowego lub przeprowadzić sesje o podobnej tematyce, piszcie tutaj lub na PW.
Gość
avatar

Alecto Carrow Empty
PisanieTemat: Re: Alecto Carrow   Alecto Carrow EmptyPią 04 Gru 2015, 18:04

A ja bym chciała jakiegoś hejta, ale nic nie przychodzi mi do głowy. Może Ty będziesz miała jakiś pomysł na relację? Fajnie byłoby to rozegrać w fabule! :D
Sponsored content

Alecto Carrow Empty
PisanieTemat: Re: Alecto Carrow   Alecto Carrow Empty

 

Alecto Carrow

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Alecto Carrow
» Alecto Carrow
» Alecto
» Stanowisko 3 - Alecto, Castiel, Lucas, Nicolas
» Amycus Carrow

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-