IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Rogate :>

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Anastasia Cassidy
Anastasia Cassidy

Rogate :> - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rogate :>   Rogate :> - Page 2 EmptySro 04 Cze 2014, 21:58

to może póki co poczekamy i zobaczymy jak (i czy kiedykolwiek?) nam się będzie pisać i wtedy zdecydujemy? :)
James Potter
James Potter

Rogate :> - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rogate :>   Rogate :> - Page 2 EmptySro 04 Cze 2014, 22:01

Jestem jak najbardziej za :)
Skai Wilson
Skai Wilson

Rogate :> - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rogate :>   Rogate :> - Page 2 EmptyCzw 21 Sie 2014, 14:45

Skai siłą rzeczy musi znać się z Jamsem, skoro jej rodzice tak bardzo są zaangażowani w jego wychowanie, a już zwłaszcza po śmierci jego ojca. Dziewczyna zachowuje się w jego towarzystwie jak spłoszona sarenka, nie patrząc mu w oczy, czerwieniąc się raz na jakiś czas i bąkając niewyraźne odpowiedzi pod nosem, najlepiej uciekając kiedy tylko pojawia się na horyzoncie. W tył zwrot i słychać tylko trzask drzwi od jej pokoju, albo w Hogwarcie chowa się za filarem. To jednak wcale nie uniemożliwia jej głośnym kibicowaniu Potterowi podczas rozgrywek meczowych, jeśli oczywiście nie grają akurat z Ravenclawem.
Dodatkowo, miałabym już dwie małe wizje na myśloodsiewnie tej dwójki :)
Lasarus Virolainen
Lasarus Virolainen

Rogate :> - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rogate :>   Rogate :> - Page 2 EmptyCzw 21 Sie 2014, 21:21

Nie chce mi się przelogowywać na Rogacza.

Hmm, jestem za. Myślę, że James traktowałby ją jak małą siostrzyczkę, której nigdy nie miał. No i może pomagał jej z lataniem na miotle, bo Jared raczej mało chętny w te klocki, skoro Rogacz pomaga Seth'owi :). I jestem ciekawa tych pomysłów na myślo :D.
Skai Wilson
Skai Wilson

Rogate :> - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rogate :>   Rogate :> - Page 2 EmptyPon 25 Sie 2014, 19:37

O! Pomoc w nauce łapania małych przedmiotów oraz samego latania jak najbardziej mi odpowiada, co z pewnością za moment wykorzystam podczas dołączania do drużyny Krukonów.
James Potter
James Potter

Rogate :> - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rogate :>   Rogate :> - Page 2 EmptyPon 10 Lis 2014, 10:35

Podbijam, nowy James, ale stare relacje! xDD
Skai Wilson
Skai Wilson

Rogate :> - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rogate :>   Rogate :> - Page 2 EmptySob 15 Lis 2014, 07:56

To ja się zgłaszam z propozycją myśloodsiewni, powinieneś mieć w prywatnych wiadomościach mój pomysł ;)
Gość
avatar

Rogate :> - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rogate :>   Rogate :> - Page 2 EmptyWto 13 Sty 2015, 19:55

Proponuje pozytyw. Diana jest nową członkinią Gryfońskiej drużyny Quidditcha, jest młodsza od zgrai Pottera, ale warto żeby się znali i mieli jakieś pozytywne relacje ze sobą ;P
James Potter
James Potter

Rogate :> - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rogate :>   Rogate :> - Page 2 EmptyPią 16 Sty 2015, 18:27

Hmm...tak myślę nad tym i myślę. Bo pozytyw to oczywiste, Rogacz nie zgarnia do drużyny osób, których nie lubi (zero obiektywizmu).
Myślałam nad tym, że można by to ugryźć tak, że Dianę miał już na oku od jakiegoś czasu, dlatego ją zgarnął do drużyny. Może kiedyś przyłapał ją jak sama trenowała? :)
Gość
avatar

Rogate :> - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rogate :>   Rogate :> - Page 2 EmptySob 17 Sty 2015, 14:23

Bardzo dobry pomysł :D Jestem jak najbardziej za ;P
James Potter
James Potter

Rogate :> - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rogate :>   Rogate :> - Page 2 EmptySob 17 Sty 2015, 17:48

Ok ^^. To cię wpisuję :)
Regulus Black
Regulus Black

Rogate :> - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rogate :>   Rogate :> - Page 2 EmptyPon 24 Sie 2015, 09:44

Bardzo bym chciał negatywną relację. Brakuje mi w spisie Huncwotów żeby się ustosunkować, ale wiadomo jaka "zażyłość" łączy mnie z bratem, więc wszystko co jest po jego stronie... Ja krzywdzę. Szczególnie, że znęcacie się nad biednym Severusem, więc chętnie wystąpię w roli jego kolegi.
Dorcas Meadowes
Dorcas Meadowes

Rogate :> - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rogate :>   Rogate :> - Page 2 EmptyWto 25 Sie 2015, 11:12

Dobra, w sumie pogubiłam się w tym kto jakie konta przejmował, ale warto by ustalić jakie relacje łączą Rogacza i Dor, co nie? :D
James Potter
James Potter

Rogate :> - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rogate :>   Rogate :> - Page 2 EmptyWto 25 Sie 2015, 22:30

Bracie mojego przyjaciela!
Potter święty nie jest, więc wojna korytarzowa między panami jest wskazana. Jakieś trącanie się ramieniem i jawne zaczepki są w cenie. Stawanie w obronie Smarkusa uważam za uwłaczające, ale co tam sobie chcesz.
W skrócie. Przyda mi się równy rywal dla Pottera. Chłopak będzie miał co z wolnym czasem robić.

Dor, zostawmy, jak jest. Akceptuje Cię jako kandydatkę na żonę dla Łapy i w sumie cenię sobie wsparcie w pomocy zdobycia serca Panny Rozsądne. Do tajemnic Huncwotów jesteś chyba w jakimś minimalnym stopniu dopuszczona. To chyba trzeba dogadać z tymi, którzy się znają. To znaczy ile wiesz o animagach, mapie i pelerynie.
Poza tym chyba zwykła sympatia dla dziewczyny kumpla, czy chcesz coś namieszać?
Sponsored content

Rogate :> - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rogate :>   Rogate :> - Page 2 Empty

 

Rogate :>

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Rogate nawiedzone

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-