IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Regulamin forum

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Huncwot
Huncwot

Regulamin forum Empty
PisanieTemat: Regulamin forum   Regulamin forum EmptySro 26 Lut 2014, 13:33


Regulamin forum


Forum „Marudersi” zostało stworzone przez Jenny Cordiel w dniu 9 lutego 2011 roku. Strona ta ma na celu zapewniać rozrywkę każdemu z użytkowników, nowemu, staremu, bez podziałów, czy szczególnych przywilejów tylko dla wybranej grupy.
Regulamin ten, powstał w pocie czoła, wiele kartek zostało podartych, wiele krwi zostało przelanej. Administracja więc bardzo Ciebie, drogi graczu, prosi byś przeczytał go ZE ZROZUMIENIEM. Ale serio… uważnie przeczytaj, byś potem nie dziwił się, że o coś się czepiamy.
Postanowienia ogólne


1. Administracja jest głównym organem decydującym oraz rozstrzygającym ewentualne spory. To do niej należy się kierować ze wszelkimi wątpliwościami, albo sprawami, wymagającymi jej interwencji.

2. Zabrania się publikowania treści rasistowskich/pornograficznych/nazistowskich itp.

3. W przypadku scen/sesji erotycznych, prosi się użytkowników, o użycie albo znaczników "spoiler", albo zaznaczenie, że scena jest przeznaczona dla osób powyżej 18. roku życia.

4. Wulgaryzmy nie są zabronione, jednakże uprasza się, by stosować je z umiarem.

5. Po zarejestrowaniu się, w przeciągu tygodnia powinna pojawić się Karta Postaci.

6. Chcemy mieć pewność, że każdy przeczytał regulamin, dlatego proszę w karcie postaci dopisać zdanie "Uroczyście przysięgam, że knuję coś niedobrego”.

7. Nie można pisać postów fabularnych, bez zaakceptowanej karty postaci!

8. Pamiętaj, by nie robić ze swojej postaci super-bohatera albo piękności cud. Ludzie idealni nie istnieją, prosimy więc, żeby twoja postać też nie była ideałem.

9. Login powinien składać się z imienia i nazwiska postaci.

10. Jeśli chcesz posiadać jakieś dodatkowe zdolności (np. animagia, metamorfomag, itp.) powinieneś złożyć podanie w odpowiednim temacie. Więcej informacji tutaj.

11. Posty powinny składać się z minimum 4 zdań złożonych oraz być zgodne z zasadami języka polskiego.

12. Dozwolona jest bilokacja - pisanie w dwóch różnych sesjach jednocześnie, przy trzeciej wymagana jest zgoda administracji.

13. Przestrzegaj kolejki.

14.1 Nie dołączaj do czyjeś sesji, bez uprzedniego uzgodnienia tego z graczami. Czasami niektórzy długo układali scenariusz, nie psuj im tego. Nie dotyczy Irytka, Pani Norris oraz MG.
14.2 Jeśli boisz się, że ktoś wpadnie do Twojego tematu możesz skorzystać z funkcji "STOP", jednak pamiętaj, że jest ona przeznaczona do sesji istotnych fabularnie. Wykorzystywanie jej do igraszek znacząco zmniejsza jej wartość.

15. Nie offtopuj w nieprzeznaczonych do tego tematach.

16. Szanuj innych graczy. Wszyscy jesteśmy tutaj po to, żeby dobrze się bawić!

17. Wszelkie prywatne kłótnie, proszę załatwiać prywatnie i nie wywlekać ich na chatboxie. Również proszę nie przenosić prywatnych niesnasek do fabuły.

18.1 Maksymalna liczba multikont to 5 + konta MG. O każde z nich musisz dbać! Tworząc nową postać upewnij się, że poprzednia/e nie są zaniedbywane. W przeciwnym razie administracja może odmówić akceptacji karty.
18.2. Kolejne konto możesz utworzyć, jeśli poprzednią postacią napisałeś 30 postów fabularnych (wliczając w to myślodsiewnie).
18.3. Każdy gracz jest zobowiązany wypisać wszystkie swoje konta w odpowiednim polu, w przynajmniej jednym swoim profilu. Nie będziemy Was kontrolować, ale liczymy na Waszą uczciwość. Znacząco ułatwi to nam zarządzanie forum.

19. Jeżeli chcesz posiadać postać kanoniczną, proszę, zastanów się trzy razy. Nieusprawiedliwiona nieobecność powyżej dwóch tygodni powoduje skierowanie kanonu do przejęcia.

20. Avatar musi być zdjęciem i mieć wymiary 200px na 320px.

21. Za nieprzestrzeganie regulaminu dostajesz ostrzeżenie. 2 ostrzeżenia = ban na 24 godz. Przy trzecim będzie to już tydzień. Po 4 ostrzeżeniu żegnamy.

22. Postać może zostać uśmiercona po uzgodnieniu z Administracją oraz użytkownikiem. Jednakże w szczególnych przypadkach MG może zadecydować o uśmierceniu postaci, jeżeli sytuacja w czasie eventu nie pozwala na cudowne przeżycie (np. gracz pakuje się smokowi w paszczę).

23.1 Nieusprawiedliwiona nieaktywność powyżej dwóch tygodni skutkuje przeniesieniem do osobnej grupy. W celu odzyskania postaci należy skontaktować się z administracją.
23.2 By odzyskać rangę/kolor należy napisać przynajmniej jeden post fabularny i dopiero wówczas skontaktować się z administracją forum. Owe odznaczenia zabierane są -powtarzamy - w momencie, gdy przez miesiąc dana postać pozostaje nieaktywna.

24.1 Każdy opiekun postaci kanonicznej musi odnotować ten fakt w swoim profilu.
24.2 Opiekunem zostaje osoba sporadycznie grająca postacią kanoniczną, istotną dla fabuły, ale wykraczającą poza limit stworzonych przez siebie postaci. Opiekun może przekazać konto zainteresowanemu graczowi, po potwierdzeniu tego przez kogoś z członków administracji.

25.1 Postaci autorskie mogą przejść w Marudowy Kanon, czyli stać się grywalnymi postaciami dla Mistrzów Gry do wykorzystania w fabularnej rozgrywce.
25.2 MG zastrzegają więc sobie prawo wykorzystania Waszej usuniętej postaci celem pchnięcia fabuły forumowej lub jakiegoś gracza do przodu.

Od autora


Dziękujemy, że przebrnąłeś przez ten regulamin. Pamiętaj o jego przestrzeganiu! Administracja może zmienić regulamin, jednakże jest zobowiązana do niezwłocznego poinformowania o tym użytkowników.
Życzymy miłej gry! :)
[/u]
 

Regulamin forum

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Regulamin MG
» Regulamin pojedynków
» Regulamin Quidditcha
» Regulamin szkoły
» Regulamin fabularny - ingerencja MG

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Organizacja
 :: 
Zasady
 :: Regulamin i wymiana
-