IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Poczta N.T.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Anonim
Anonim

Poczta N.T.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poczta N.T.    Poczta N.T.  - Page 2 EmptyCzw 09 Sie 2018, 21:23

Skąd ten papier pergaminu się wziął? Chwilę temu go nie było. Leżał na łóżku Nessie zawinięty w rulon. W środku zaś charakter pisma Samopiszącego Pióra.

Cytat :
Umyśliłem nie kochać aż do życia kresu.
Mam ja serce z żelaza, lecz ty masz z magnesu!

Po przeczytaniu pergamin spalił się samoistnie, a z popiołów zrodził się bukiet tulipanów: dwa pomarańczowe, sześć białych i pięć czerwonych.
Resa Anderson
Resa Anderson

Poczta N.T.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poczta N.T.    Poczta N.T.  - Page 2 EmptySob 11 Sie 2018, 22:45

Nessssy!
Musisz opowiedzieć mi o randce z Przystojniaczkiem! Spotkajmy się w sali kominkowej o 17:00, głupie zielarstwo nie pozwala mi przyjść na ploteczki wcześniej. Przyjdź, bo inaczej umrę z ciekawości.

Buziaczki
Resa

Anonim
Anonim

Poczta N.T.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poczta N.T.    Poczta N.T.  - Page 2 EmptyPon 27 Sie 2018, 08:17

Cytat :
Amor włóczył się
z połamaną strzałą,
Skrzydłem marzeń
Malował doskonałość serc.
Czas zmył wszystko
Deszczem codzienności.
Anonim
Anonim

Poczta N.T.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poczta N.T.    Poczta N.T.  - Page 2 EmptyPią 14 Wrz 2018, 22:09

Cytat :
Jesteśmy więźniami, a klatki, które więżą nasze sny to okoliczności.
Jesteśmy drogą między faktem i pragnieniem, jesteśmy odległością.
Castiel Horn
Castiel Horn

Poczta N.T.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poczta N.T.    Poczta N.T.  - Page 2 EmptyNie 23 Wrz 2018, 21:34

Cytat :
To była niema wiadomość. Paradoksalnie niosła ze sobą coś wielkiego, a zarazem nic. Blady, drżący lecz żywo jasnobłękitny serwal z trudem pokonał siedem pięter. Pomknął przez ściany i szyby poza wzrokiem ciekawskich. Wpadł z impetem do dormitorium dziewcząt z Ravenclawu. Błyszczał blado, z każdą upływającą sekundą tracił na swej intensywności. Unosząc się w powietrzu przeszedł się kilka metrów i zatrzymał przed obliczem Nessy. Rozwarł pysk i go zamknął po chwili. Choć nic w nim nie przypominało Castiela, to biło od tej postaci przeczucie, że to nie kto inny a Horn stoi za tym czarem. Serwal podszedł bliżej, trącił niematerialnym pyskiem pukiel jej włosa. Ostatni raz zajaśniał blaskiem i rozpłynął się w powietrzu.
Anonim
Anonim

Poczta N.T.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poczta N.T.    Poczta N.T.  - Page 2 EmptyPią 05 Paź 2018, 21:03

Cytat :
Życie jest jednak usłane różami.
Całymi.
Z łodygą.
Z kolcami.
Anonim
Anonim

Poczta N.T.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poczta N.T.    Poczta N.T.  - Page 2 EmptySob 01 Gru 2018, 14:39

Na ramieniu uczennicy usiadła mała szkolna sowa. Miała w dziobie kopertę zaadresowaną do Nessy. Kiedy dziewczę odebrało kopertę, sowa pozostała czekając na odpowiedź.
W kopercie zaś znajdował się list:

Poczta N.T.  - Page 2 Nessa
Sponsored content

Poczta N.T.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Poczta N.T.    Poczta N.T.  - Page 2 Empty

 

Poczta N.T.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Poczta medyka
» Cameliusowa poczta
» Smocza poczta
» Poczta Daniela
» Słoneczna poczta

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Strefa Gracza
 :: 
Dodatki do postaci
 :: Sowiarnia
-