IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Cameliusowa poczta

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Cam Fawley
Cam Fawley

Cameliusowa poczta  Empty
PisanieTemat: Cameliusowa poczta    Cameliusowa poczta  EmptyWto 22 Gru 2015, 12:03

[-]
Alec Haldane
Alec Haldane

Cameliusowa poczta  Empty
PisanieTemat: Re: Cameliusowa poczta    Cameliusowa poczta  EmptyWto 22 Gru 2015, 12:17

W życiu mężczyzny przychodzi kiedyś taki dzień, że praca pracą, kobiety kobietami, ale to towarzystwo najlepszego kumpla staje się najbardziej niezbędnym elementem dnia. Biorąc pod uwagę, że panowie Haldane i Fawley ostatnio na wspólne wyjścia nie tylko mieli czasu mało, ale nie mieli go wcale - pojawienie się tej czy innej sowy z liścikiem o poniższej (bądź podobnej) treści było tylko kwestią czasu, żadna niespodzianka. Jedyną zmienną mogło być tylko to, kto zabawi się w nadawcę - po raz kolejny jednak wychodziło na to, że to Alec lepiej odnajdywał się w papierologii, także tej nieformalnej, listownej.

Cytat :
Szanowny Panie Fawley,

jestem zmuszony udzielić Panu nagany za ostatnie nieodpowiednie zachowanie i niewypełnienie swoich obowiązków towarzyskich. Doszło do tego, że Dziurawy Kocioł wystosował zażalenie w sprawie pańskiej przeciągającej się nieobecności w lokalu. Proszę potraktować to upomnienie poważnie i nie zmuszać mnie do wyciągania dalszych konsekwencji.

Z poważaniem,

Alec Haldane


PS Mam nadzieję, że nie masz żadnych planów na dzisiejszy wieczór. A jak masz, to odwołaj, Brzydalu. Panny pannami, ale też potrzebuję odrobiny uwagi!
Alice Guardi
Alice Guardi

Cameliusowa poczta  Empty
PisanieTemat: Re: Cameliusowa poczta    Cameliusowa poczta  EmptySro 30 Mar 2016, 00:25

Sowa od Cama zaskoczyła ją podwójnie. Po pierwsze, nie znali się z Camem i jakakolwiek forma korespondencji z jego strony była zadziwiająca. Po drugie, Fawley w dość prostych słowach twierdził, że Alice jest w posiadaniu czegoś, co rzekomo do niej nie należało. Nie mogło tak być, gdyż Alice brzydziła się zarówno kłamstwem jak i złodziejstwem.

Cytat :
Drogi Camie,
Zaskoczył mnie Twój list. Dość dyplomatycznie stwierdzasz, że brosza należy do Twojej rodziny. Jestem jednak na sto procent pewna, że ta konkretna należy do mnie, gdyż mam ją odkąd pamiętam i nie widzę sensu w kłamaniu Ci, że jest inaczej. Może była podobna do mojej?
Pozdrawiam,
Alice
Alice Guardi
Alice Guardi

Cameliusowa poczta  Empty
PisanieTemat: Re: Cameliusowa poczta    Cameliusowa poczta  EmptySro 30 Mar 2016, 01:09

Z każdym kolejnym pergaminem czuła się coraz gorzej, bo zarzucaną jej przywłaszczenie cudzej własności! Lekko zasmucona wyjęła z pudeł zakurzone albumy, znajdując swoje zdjęcia z lat dzieciństwa. W końcu znalazła zdjęcia z rodzicami, które podpisane było "Alice z mamą Felicią, 1960r. Włożyła ów zdjęcie (uprzednio skopiowane zaklęciem) do koperty z krótkim listem.
Cytat :
Cam,
Bardzo uwłacza mi fakt, że oskarżasz mnie o kradzież. Jest wiele argumentów, które temu przeczą.
1. Nigdy nie miałam okazji poznać Ciebie ani Twojej rodziny, aż do czasu przelotnego spotkania w domu Haldanów. Skąd miałabym więc coś Wam zabrać?
2. Nigdy niczego nie ukradłam. Mogę to przysiąc pod działaniem Veritaserum, jeśli chcesz. To nie prowokacja, ale propozycja.
3. Widzisz to zdjęcie? Do mojej bluzki jest przypięta ta sama broszka. Dostałam ją od mamy. F na broszce, F w imieniu mojej mamy.
4. Uważasz, że szłam bym w zaparte wiedząc, że przedstawisz sytuację Leslie?
Nie jestem złodziejką. Moi rodzice też nie mogli komukolwiek zabrać tej broszki, bo są MUGOLAMI i nawet na oczy nie widzieli Twoich rodziców. Może moglibyśmy to nieporozumienie wyjaśnić osobiście?
Alice
Alex Hall
Alex Hall

Cameliusowa poczta  Empty
PisanieTemat: Re: Cameliusowa poczta    Cameliusowa poczta  EmptySro 13 Kwi 2016, 22:43

List przyniosła malutka, rozhukana sówka, która jak gdyby nigdy nic wylądowała na głowie Cama, upuszczając mu na ręce kopertę z krótką wiadomością.

Cytat :
Gratulacje, Fawley.
Przyjdę, osoba towarzysząca też. Życzycie sobie czegoś konkretnego na prezent ślubny, czy zdacie się na moją wariacką wyobraźnię?


A. Hall
Marco A. Rowan
Marco A. Rowan

Cameliusowa poczta  Empty
PisanieTemat: Re: Cameliusowa poczta    Cameliusowa poczta  EmptyCzw 14 Kwi 2016, 07:31

Cytat :
Gratulację, Fawley!

Poślubiasz siostrę mojego przyjaciela, czyli moją przyjaciółkę. Będę w stu procentach. Wymyślę jakąś osobę towarzyszącą i będę punktualnie. Te pralinki mnie przekonały.
Gratulacje i do zobaczenia,
Marco Are Rowan

PS Dosyć szybko i co za intrygująca data ślubu!
Gość
avatar

Cameliusowa poczta  Empty
PisanieTemat: Re: Cameliusowa poczta    Cameliusowa poczta  EmptyCzw 14 Kwi 2016, 07:37

Cytat :
Cam,

Potwierdzam obecność na ślubie, moją osobą towarzyszącą będzie moja narzeczona, Madelaine.
Pamiętaj, że Twoja narzeczona jest w ciąży i do czasu ślubu jej nie przemęczaj, nie stresuj i nie zmartwiaj, bo im częściej będzie zestresowana tym niespokojne Wasze dziecko. Mam wszystko pod kontrolą, ale dmuchaj na zimne, przyjacielu!

Riley Darcy Annesley
Gość
avatar

Cameliusowa poczta  Empty
PisanieTemat: Re: Cameliusowa poczta    Cameliusowa poczta  EmptyCzw 14 Kwi 2016, 08:19

Cytat :
yyy... nikt nie wie? To ten, Madelaine wie. Nic nie piśnie słowem. Musiałem jej powiedzieć, bo z jakiejś dziwnej przyczyny jest o to zazdrosna, więc musiałem się bronić. Narzeczona, w ciąży, żeby mieć spokój ze swoją narzeczoną. Nie jest w ciąży mam nadzieję, a zachowuje się prawie identycznie jak Leslie. Brodziła w śniegu po kolana na szpilkach. Nie próbuję tego zrozumieć.
Nie Cam, Ty myślisz, że jej nie denerwujesz. Na ostatniej wizycie huknęła na mnie, bo musiała podpisać zbyt dużo dokumentów. Znam ją. Nie wiem co Ty chłopie spłodziłeś, ale lepiej, aby urodziło się z dobrym humorem.
R.D.A.
Gość
avatar

Cameliusowa poczta  Empty
PisanieTemat: Re: Cameliusowa poczta    Cameliusowa poczta  EmptyPon 18 Kwi 2016, 18:30

Cytat :
Się masz, Fawley!
Będę przed czasem z dożywotnim zapasem zimowej gorzałki. Solo, bez dziewoi. Zabawię Twoje ciotki, kuzynki i wszystkie damy na weselu.
Piątka,
Watts W.
Sponsored content

Cameliusowa poczta  Empty
PisanieTemat: Re: Cameliusowa poczta    Cameliusowa poczta  Empty

 

Cameliusowa poczta

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Poczta N.T.
» Smocza poczta
» Poczta Daniela
» Słoneczna poczta
» Traumatyczna poczta

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Strefa Gracza
 :: 
Dodatki do postaci
 :: Sowiarnia
-