IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Don Brandon

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Brandon E. Colle
Brandon E. Colle

Don Brandon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Don Brandon   Don Brandon - Page 2 EmptyPon 18 Sty 2016, 21:38

Ok, ok, brzmi ciekawie i bardzo sensownie :)
Ze swojej strony mogę dodać, że Brandon mógłby wypytać o dziewczę i nieco o jej historię, przez co zamartwiałby się jeszcze bardziej, bo szkoda dziewczyny na takie zmarnowanie, jakim jest wielbienie Voldzia...

Już dodaję! :)
Gość
avatar

Don Brandon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Don Brandon   Don Brandon - Page 2 EmptyWto 19 Sty 2016, 07:33

Ona go wielbi tak jak wielbi się zespół, więc to raczej nic poważnego i ulotne. "Uwielbia", bo taka jest moda :P O tak, wtrącanie nosa w nie swoje sprawy zaostrzy tylko niechęć Thali i tym bardziej będzie go unikać, żeby nań nie wrzasnąć, a to przecież niegrzeczne ;3
Marco A. Rowan
Marco A. Rowan

Don Brandon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Don Brandon   Don Brandon - Page 2 EmptyWto 23 Lut 2016, 21:39

Po pierwsze. Masz wygląd mojej pierwszej postaci na marudach, czyli sprzed pięciu laty. Za każdym razem gdy Ciebie widzę, coś mnie gryzie. Wspomnienia, natłok wspomnień i prehistorii marud.
Po drugie. Jesteś dwa lata młodszy, a więc mogli się znać. Nakrywałeś Marca w bibliotece o dziwnych porach i nie pozwalałeś mu kraść książek, gdy się do tego przymierzał.
Po trzecie: mugolska muzyka, aurorzy. Obaj są dżentelmenami, uprzejmi, poważni, dostojni, z tą różnicą, że Marek nie ma problemów z kobietami, tylko po prostu sam do nich nie idzie i opiera się, bo jak to wyjaśnia "nie ma czasu". Mogą przechadzać się w garniturach po świecie i robić wrażenie mega wielkich przystojniaków, idealnych kandydatów na mężów.
Sponsored content

Don Brandon - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Don Brandon   Don Brandon - Page 2 Empty

 

Don Brandon

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-