IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Pożyczona sowa Reginy.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Regina Rabe
Regina Rabe

Pożyczona sowa Reginy.  Empty
PisanieTemat: Pożyczona sowa Reginy.    Pożyczona sowa Reginy.  EmptySob 17 Paź 2015, 21:33

Brat ma sowę, ja mam kota. Więc listy przynosi jedna z sówek pożyczonych. Imię? Nie wiem. Reaguje na "Cycki Roweny".
Redaktor
Redaktor

Pożyczona sowa Reginy.  Empty
PisanieTemat: Re: Pożyczona sowa Reginy.    Pożyczona sowa Reginy.  EmptySro 25 Lis 2015, 16:34

Cytat :
Pyk! Nowy numer Lustra wylądował na głowie niczego się nie spodziewającego odbiorcy. Jak już to z przytupem! KLIK
Regulus Black
Regulus Black

Pożyczona sowa Reginy.  Empty
PisanieTemat: Re: Pożyczona sowa Reginy.    Pożyczona sowa Reginy.  EmptyNie 27 Gru 2015, 08:45

Wypadało pojawić się na balu. Wypadało kogoś na ten bal zaprosić. Regulus nie zastanawiał się nad wyraz długo, komu posłać liścik z zaproszeniem, toteż starannie wykaligrafowany pergamin nie czekał wcale na wymyślenie odbiorcy. Black przywiązał owy liścik do nogi swojej sówki, by ślizgonka jak przystało otrzymała korespondencję z samego rana przy śniadaniu.
A liścik ten głosił:

Cytat :
Regino,
Uczynisz mi ten zaszczyt i pójdziesz ze mną na zimowy bal?
Ze swojej strony gwarantuję dobrą zabawę do białego rana, trzymanie pod ramię, a nawet odprowadzenie po wszystkim pod drzwi Twojego dormitorium.

R.A.B.
Anonim
Anonim

Pożyczona sowa Reginy.  Empty
PisanieTemat: Re: Pożyczona sowa Reginy.    Pożyczona sowa Reginy.  EmptySob 08 Gru 2018, 19:07

Jedna ze szkolnych sów przyniosła Reginie list, napisany czerwonym atramentem (a przynajmniej tak to wyglądało), zamknięty w czarnej kopercie.
Cytat :
Bractwo Cię obserwuje

Po odczytaniu list zamienił się w kupkę popiołu.
Sponsored content

Pożyczona sowa Reginy.  Empty
PisanieTemat: Re: Pożyczona sowa Reginy.    Pożyczona sowa Reginy.  Empty

 

Pożyczona sowa Reginy.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Sowa Meadowes
» Sowa Kennetha
» Sowa Lucasa
» Sowa Randalla
» Sowa profesora Sandersa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Strefa Gracza
 :: 
Dodatki do postaci
 :: Sowiarnia
-