IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Oceń avatar

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 32  Next
AutorWiadomość
Porunn Fimmel
Porunn Fimmel

Oceń avatar - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 3 EmptySob 25 Lip 2015, 22:43

Milion bo Levitt
Gwendolyn Scrimgeour
Gwendolyn Scrimgeour

Oceń avatar - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 3 EmptySob 25 Lip 2015, 23:19

Pierun, nie wiem czy widziałam lepsiejszy,
CHOĆ, nie oddaje charakterku, dlatego podwyższę skalę do 10,5 i z czystym sercem dam dyszkę.
Sergie Lémieux
Sergie Lémieux

Oceń avatar - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 3 EmptySob 25 Lip 2015, 23:33

(Twarz Francisa odkryta hoho)
Właśnie, twarz. Mało widać, ale zestawienie kolorów z niebieskim na 8 ^^
Francis T. Lacroix
Francis T. Lacroix

Oceń avatar - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 3 EmptyNie 26 Lip 2015, 15:23

Wreszcie masz jakiś ładny avatar. Brawo, Serku, jestem dumny. Zdecydowanie najlepszy jaki miałeś i to znak, że masz tego nie zepsuć. Facet ze zdjęcia wygląda na fotografii na te 17 lat, a to się ceni. Polecam, Fransuła.
Rosalie Rabe
Rosalie Rabe

Oceń avatar - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 3 EmptyNie 26 Lip 2015, 17:55

Franiu, 12/10. Perfecto, pasuje ideolo i ten krawat <3
Connor Campbell
Connor Campbell

Oceń avatar - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 3 EmptyNie 26 Lip 2015, 18:31

10/10 bo czarno-biały i ładny kontrast <3
Melanie Moore
Melanie Moore

Oceń avatar - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 3 EmptyPon 27 Lip 2015, 15:55

Nieład na łebku, papierosek w ustach (wiesz, że możesz mieć raka?), prostota i już

TATUAŻE NA RĄCZKACH (jestem twoja xD)

Daję Ci 10/10 :3
Anthony Gallagher
Anthony Gallagher

Oceń avatar - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 3 EmptyPon 27 Lip 2015, 16:00

(po prostu bardzo chciałem napisać na tronie 69)

Hm, hm, sam nie wiem. Niby jest fajnie, niby w porządku, kot w cycu, wszystko gra, ale jakby czegoś brakowało. No i ramka za gruba. 8/10
Wanda Whisper
Wanda Whisper

Oceń avatar - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 3 EmptyWto 28 Lip 2015, 22:13

Myljon.
Envy Pride
Envy Pride

Oceń avatar - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 3 EmptyCzw 30 Lip 2015, 01:03

Hipnotajzin mocno. Powab emanuje na kilometr, stąd też wdzięczna dziewiątka :>
Gość
avatar

Oceń avatar - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 3 EmptyCzw 30 Lip 2015, 01:13

Super fajny avatar. 2/10
Riaan van Vuuren
Riaan van Vuuren

Oceń avatar - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 3 EmptyCzw 30 Lip 2015, 12:45

Ciuch pasujący do realiów, czarno białe, wszystko fajnie tylko co to za dym? Jakieś papieroski? :D Tak czy owak, Zygmuncie dostajesz 9
Wanda Whisper
Wanda Whisper

Oceń avatar - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 3 EmptyPią 31 Lip 2015, 18:10

Wolałam chyba w kolorze. Ale i tak dyszka.
Gość
avatar

Oceń avatar - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 3 EmptyPią 31 Lip 2015, 19:36

Jest lato, panno Wando. I choć w Polsce jest ono jak pół dupy zza krzaka, to jednak nadal jest. Więc niezbyt pasują te rękawice ;>
Poza tym myślę, że panna Lawrence ma dużo więcej ładnych i ciekawych zdjęć. Ode mnie będzie tak 4

//na marudach jest drugi tydzień Listopada, może o to chodzi :D // Walt


Może, ale mój umysł jest przestawiony na lato :D


Ostatnio zmieniony przez Psychosis Drake dnia Pią 31 Lip 2015, 19:58, w całości zmieniany 1 raz
Aeron Steward
Aeron Steward

Oceń avatar - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 3 EmptyPią 31 Lip 2015, 19:57

wygląda jakby ją włożyli do worka :D 7/10 :D
Sponsored content

Oceń avatar - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 3 Empty

 

Oceń avatar

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 32Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 32  Next

 Similar topics

-
» Oceń avatar
» Skala ocen
» Oceń podpis
» Co mówi avatar?
» Co mówi avatar?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Fabularne
-