IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Oceń avatar

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next
AutorWiadomość
Wanda Whisper
Wanda Whisper

Oceń avatar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 2 EmptyNie 12 Lip 2015, 23:44

Ósemeczka. Strasznie owłosione łapy ma ten Twój Riaan. ;) Prawdziwy człowiek z buszu.
Porunn Fimmel
Porunn Fimmel

Oceń avatar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 2 EmptyPon 13 Lip 2015, 22:38

8/10 ~ Jest ładny <3
Collin Morison
Collin Morison

Oceń avatar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 2 EmptyWto 14 Lip 2015, 14:24

Awww! 9 <33 O wiele cudowniej *-*
Gość
avatar

Oceń avatar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 2 EmptyWto 14 Lip 2015, 15:42

8 za czarne oczka ale kocham <333
Regulus Black
Regulus Black

Oceń avatar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 2 EmptyWto 14 Lip 2015, 17:01

jest tak słodko i naturalnie, puchońsko - 10, bo mimo tego, że dżiglipaffy to jednak Liv
Porunn Fimmel
Porunn Fimmel

Oceń avatar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 2 EmptySro 15 Lip 2015, 14:27

O jaki zajeb... Fajny Regulus *-*! 100000/10, serio. Brałabym.
Eric Henley
Eric Henley

Oceń avatar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 2 EmptySro 15 Lip 2015, 14:50

Ładna wilczyca ;) Well, może mogłaby wyglądać troszkę bardziej nastoletnio, ale i tak jest ślicznie 9/10 :)
Gwendolyn Scrimgeour
Gwendolyn Scrimgeour

Oceń avatar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 2 EmptyCzw 16 Lip 2015, 20:50

Eric, czemu taka krzywa mordka. Ja rozumiem, że w siłę rośnie fanclub paringu Cu i Murph, ale uśmiechnij się od czasu do czasu! [Zwłaszcza, że od czasu obsadzenia Harryego Lloyda w GoT osobiście się w nim zakochałam - jak w większości aktorów, ale nic - zwłaszcza po scenie w wannie i opowieści o smokach <3]
8/10
Cú Chulainn O'Connor
Cú Chulainn O'Connor

Oceń avatar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 2 EmptyPią 17 Lip 2015, 17:48

9,5/10 - bardzo ładnie, estetycznie, kolory do mnie przemawiają i pasuje o wiele bardziej niż pozostałe~
Sergie Lémieux
Sergie Lémieux

Oceń avatar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 2 EmptySob 18 Lip 2015, 02:22

Sam widok Cu cieszy, szczególnie jak oglądało się niedawno Dary Anioła.
Dam 9 za biel pasującą do czerwonego koloru Gryffindoru, ale 10 nie, bo na tym avku wygląda trochę za staro.
Gość
avatar

Oceń avatar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 2 EmptySob 18 Lip 2015, 17:53

Dyszka, bo bez ściemy wyglądasz jak chłopak, który podobał mi się dobrych kilka lat temu :D Nawet wyraz twarzy i grymas podobny, no masakra! 10, 10, 10!
Porunn Fimmel
Porunn Fimmel

Oceń avatar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 2 EmptyNie 19 Lip 2015, 19:28

Bardzo mi się nie podoba :<. Niewyraźne, w ogóle nie wiem jak osoba wygląda.
Słabo, przepraszam!

3/10 bo ciało i spodenki ładne.
Gość
avatar

Oceń avatar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 2 EmptyNie 19 Lip 2015, 20:49

9/10, bo prawie nigdy nie daję 10, więc 9 jest dla mnie jak 10 i mi się bardzo podoba, choć Porek-Selerek taka smutna.
Riaan van Vuuren
Riaan van Vuuren

Oceń avatar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 2 EmptyNie 19 Lip 2015, 20:54

Artystycznie, no i z sutkiem na wierzchu. Szokujesz bardziej, niż moje owłosione łapy. A ta twarz... wygląda jakby ktoś wkleił Macieja Musiała, czy jak go tam zwą. ALE PUNKTY DODATKOWE ZA BYCIE AUSTRALUSEM! OZZY! OZZY! OZZY! OY! OY! OY! (i za czarno biały avek) 5/10
Francis T. Lacroix
Francis T. Lacroix

Oceń avatar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 2 EmptySob 25 Lip 2015, 22:36

Zdecydowanie lepszy niż poprzedni, podoba mi się to, że utrzymujesz jednorodność stylistyki, do Riaana zdecydowanie bardziej pasują fotografie w czerni i bieli, jednak ciut mi kadrowanie nie gra, nie wiem, czy to po prostu mój zmysł kompozycji szwankuje, czy po prostu to dość specyficzna perspektywa. Niemniej, bardzo solidny avatar, prosty, naturalny, podoba mi się szczerze.
Sponsored content

Oceń avatar - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar   Oceń avatar - Page 2 Empty

 

Oceń avatar

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 32Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next

 Similar topics

-
» Oceń avatar
» Oceń podpis
» Skala ocen
» Co mówi avatar?
» Co mówi avatar?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Fabularne
-