IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Panienka Milloti

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Phoebe Milloti
Phoebe Milloti

Panienka Milloti Empty
PisanieTemat: Panienka Milloti   Panienka Milloti EmptyPon 24 Sie 2015, 10:59

Panienka Milloti Giphy
Czujcie się zaproszeni

Najważniejsi:
Coleen:

Pozytywne:
Zośka:

Iwan:

Marcus:

Alex:

Negatywne/skomplikowane:
Moody:

Dziadziunio:

Richie:

Malfoy:


Ostatnio zmieniony przez Phoebe Milloti dnia Czw 18 Lut 2016, 14:47, w całości zmieniany 5 razy
Alex Hall
Alex Hall

Panienka Milloti Empty
PisanieTemat: Re: Panienka Milloti   Panienka Milloti EmptyCzw 27 Sie 2015, 00:02

Puk, puk, my z gazowni, po relkę przychodzimy!

Czytając charakter w KP widziałam momentami Halla w spódnicy, więc ładnie proszę o coś skomplikowanego, pozytywnego, ale nie do końca xd Widzę tu dużo przekomarzania, wspólnego obśmiewania i robienia niewybrednych żartów współpracownikom. I dużo panicznych ucieczek Alexa, gdy Phoebe zbiera się na mocniejsze flirciarstwo z silnym naciskiem na kierunek łóżko, ewentualnie inna powierzchnia płaska. Zbieżność charakterów z jednej strony ciągnęłaby go do niej, a z drugiej odstręczała, bo ciężko mu zaakceptować samego siebie ze wszystkimi wariactwami, a przy pannie Milloti byłoby to prawie jak przeglądanie się w krzywym zwierciadle. Plus "młoda, mała, żółtodziób" rzucane na porządku dziennym.

Jak się zapatrujesz?
Phoebe Milloti
Phoebe Milloti

Panienka Milloti Empty
PisanieTemat: Re: Panienka Milloti   Panienka Milloti EmptyCzw 27 Sie 2015, 00:47

halo halo, ja tu tylko trzy lata młodsza!

jak na lato, oczywiście. Nie będę miała problemu ani z próbami zaciągnięcia Halla do łóżka ani ze zwykłymi, codziennymi docinkami. Biorę cały pakiet „loża szyderców, edycja MM” razem ze słodko-gorzkim „krzywym zwierciadłem”. Bo są serio, kurczę, podobni - nie da się ukryć :D plus - licz na liczne kuśkańce w żebra za każdym razem, gdy padnie w rozmowie słowa typu „młoda, mała, żółtodziób”. I nawet awans Ci tu nie pomoże!

Peesik. Dopiero teraz zauważyłam Twoje prawdziwe imię TOM.
Peesik2. Czego wcale, nie będę się między wierszami jako Pheebs używać. Wcale a wcale :D

edit.
Aktualne! Jak za bardzo popłynęłam, to krzyczeć ;)
Alastor Moody
Alastor Moody

Panienka Milloti Empty
PisanieTemat: Re: Panienka Milloti   Panienka Milloti EmptyPią 28 Sie 2015, 17:21

HEHEHEH.

Okej, Alastro praktycznie Cię nie zauważa - a jeżeli już łaskawie dostrzeże czubek Twojej głowy to łaskawie informuje Cię gdzie powinnaś się teraz znajdować. Ceni Twoje zaangażowanie. Póki co tyle, chyba, że chcesz coś więcej. ;>
Gość
avatar

Panienka Milloti Empty
PisanieTemat: Re: Panienka Milloti   Panienka Milloti EmptySob 19 Wrz 2015, 13:36

Jakieś relacje może, młodziku? Iwan to były auror, jednak myślę, że młodzi też o nim słyszeli. Mógłby być podawany właśnie jako przykład niesubordynacji i powód za który moglibyście zostać wywaleni :D? Jakie jednak zdanie miałaby o nim sama Milloti? Chciałaby go poznać bliżej, czy może trzyma się jednak z daleka?
Christopher Howe
Christopher Howe

Panienka Milloti Empty
PisanieTemat: Re: Panienka Milloti   Panienka Milloti EmptyNie 20 Wrz 2015, 16:26

Nie lubi z Tobą pracować, jesteś nieostrożna i nieodpowiedzialna, ale Twój entuzjazm mu się podoba. Przynajmniej masz chęć coś robić w przeciwieństwie do Dunbara. Martwi się, że się wypalisz a trudy pracy Cię zniszczą.
Phoebe Milloti
Phoebe Milloti

Panienka Milloti Empty
PisanieTemat: Re: Panienka Milloti   Panienka Milloti EmptyPon 21 Wrz 2015, 10:57

Moody ja zawsze chce więcej, będę starała się zwrócić na siebie Twoją uwagę.
Czując się niedoceniania, pominięta i traktowana po macoszemu Pheebs będzie pracować sobie na Twój szacunek tudzież respekt. Oraz awans, na co Ty zapewne nie będziesz zwracał uwagi. I byłoby ją to nie dotknęło, gdyby nie razy jak na wpół z Howim wysyłasz ją do papierkowej roboty. Bo o ile Ciebie lubi, to za nim przepada a wasz duet postrzegać będzie jako marnowanie jej potencjału, tylko i wyłącznie ze względu na płeć.

Iwan jesteś ciekawy, przystojny i starszy - raczej, że Pheebs będzie chciała Cię znać. O ile nie będziesz na nią mówił młodziku, zainteresuje się Tobą do tego stopnia, że gdy następnym razem spotykając Cię w ministralnym korytarzu szepnie miłe dzień dobry i pośle wiele-mówiący uśmieszek. Trochę z nim pogrywając, trochę samej dając się pograć będzie zaczepiać tego człowieka legendę, eksaurora, lecz nie eksurzędnika MM chcąc poznać dokładniej jego losy. Bo dostrzega w Iwanowej wybuchowości te samą cechę, która może zgubić i ją. Czego się boi i będzie chciała zrozumieć zanim i ją pozbawią stanowiska.

Dziadku przeciągasz Moodyego na złą stronę mocy, dusisz pheebsowy potencjał i jawnie okazujesz niechęć raniąc moje kruche serce :D A tak serio - Milloti często ma Cię dość, bo wie, że jej nie lubisz i wydaje jej się, że Twój brak sympatii wpływa na kwestie zawodowe, choć tak pewnie nie jest. Wkurza ją sam widok Twojej pochmurnej facjaty ale na razie stara się podchodzić do tego pokornie, z dystansem, szczędząc niestosownych uwag i niepotrzebnych przykrości. A tak poza tym, to jest prowodyrką nazywania Cię dziadkiem, boś stary cap. Ihihihihihih
Lucjusz Malfoy
Lucjusz Malfoy

Panienka Milloti Empty
PisanieTemat: Re: Panienka Milloti   Panienka Milloti EmptyPon 21 Wrz 2015, 11:02

Tutaj raczej coś negatywnego prawda?
Phoebe Milloti
Phoebe Milloti

Panienka Milloti Empty
PisanieTemat: Re: Panienka Milloti   Panienka Milloti EmptyPon 21 Wrz 2015, 13:24

Ten sam wiek - a jednak dwie krople wody. Od początku nie spodobałeś się Pheebs, swoim spojrzeniem, gestem oraz słowem okazując domniemaną wyższość nad czarodziejami nie-czystej-krwi. I choć chciałeś "dowalić" :D się i do genealogii Milloti - Twoje plany spełzły na niczym. Długo nie wiedziałeś, czy ta przybyszka zza oceanu ma w sobie mililitr czystej krwi, choć mogłeś ją znielubić już za samo wojownicze nastawienie w obronie wszelkiego mugolactwa.
Reasumując - nie lubisz mnie, ale żeby było ciekawiej nie wiesz nawet czy jestem czystokrwista. Wkurza Cię fakt, że przybywam zza morza i w wojnie czarodziejów tak łatwo przystaję pod stronię MM. Szumnie nazywasz moja rodzinę zdrajcami krwi, bluźnisz dobre imię Millotich w śmierciożerczych kręgach i masz mnie za idiotkę, najpewniej. Bo każdy ma.
Za to Ty mnie niesamowicie wkurzasz, bo Pheebs ma Malfoya za aroganckiego dupka niewartego uwagi i zaufania. Się zdziwi o ile się dowie, że masz na rączce czarny znak. O ile się dowie :D

ojeju jakoś to chaotycznie napisałam, ale mam nadzieję, że rozumiesz :D
Lucjusz Malfoy
Lucjusz Malfoy

Panienka Milloti Empty
PisanieTemat: Re: Panienka Milloti   Panienka Milloti EmptyPon 21 Wrz 2015, 14:37

Zrozumiałem przekaż i jak najbardziej pasuje^^
Christopher Howe
Christopher Howe

Panienka Milloti Empty
PisanieTemat: Re: Panienka Milloti   Panienka Milloti EmptyWto 22 Wrz 2015, 02:52

Howe Cię lubi Pheebs, on nie lubi z z Tobą pracować, bo obawia się że przez Twoją nieodpowiedzialność zabijesz jego i co gorsze w jego oczach, siebie. Przecież napisałem, że widzi w Tobie wiele entuzjazmu, który podziwia i nawet martwi się o Ciebie! <3
Oczywiście, nie okazuje Ci żadnych uczuć za wyjątkiem chłodnej rezerwy.
Leslie Fawley
Leslie Fawley

Panienka Milloti Empty
PisanieTemat: Re: Panienka Milloti   Panienka Milloti EmptyPią 06 Lis 2015, 12:32

Entuzjazm, miłość, przyjaźń, róż, jednorożce, euforia - to w skrócie to czego chcę od panny Milloti :D
Phoebe Milloti
Phoebe Milloti

Panienka Milloti Empty
PisanieTemat: Re: Panienka Milloti   Panienka Milloti EmptyCzw 18 Lut 2016, 14:48

wszystko aktualne, posprawdzajcie czy nie popłynęłam ;)
Leslie, aktualna ta piękna propozycja? :> potem szczerze aspirujesz mi do bliskich przyjaciół, bo mam ich wielki niedosyt po ostatnich odejściach :c
Leslie Fawley
Leslie Fawley

Panienka Milloti Empty
PisanieTemat: Re: Panienka Milloti   Panienka Milloti EmptyCzw 18 Lut 2016, 15:20

Oczywiście, że aktualna! :D
Na szczęście nie posiada daty ważności, albowiem od listopada byłaby nieco nieświeża, jednak relacje nie pączki- mogą chwilę poczekać na swoją kolej! :)
Przyjaźń brzmi dobrze, naprawdę dobrze.
Przyjaciół nigdy nie za wiele. <3
Phoebe Milloti
Phoebe Milloti

Panienka Milloti Empty
PisanieTemat: Re: Panienka Milloti   Panienka Milloti EmptyCzw 18 Lut 2016, 15:33

ok to pakiet - lody, tequila i pizza na grubym cieście co piątek wieczorem wcale nie narzekając że od nie utyjemy masz u mnie jak w banku. ;) Poza tym
ucz mnie przedsiębiorczości, bo Pheebs pieniądze leją się przez ręce jak piasek i nic na to nie umie poradzić :c bądź mi wsparciem w ciężkich chwilach, i ja dla Ciebie też będę. Ukradnijmy razem jednorożce i obudźmy się pijane po sobotniej imprezie w Wiedniu. Psioczmy razem na popleczników Voldzia, ale tak po cichu i obgadujmy przystojnych pielęgniarzy na wydziale. I opowiedz mi dużo o swoim bracie, którego właśnie chyba mam zaraz poznać w domu nocy, ale będzie śmieeesznie!
Ps. ja czasami jestem poważna, ale nie dzisiaj
Pps. jak coś masz od siebie to dawaj śmiało ;)
ppps. relka pojawi się na dniach, jak coś będzie źle to krzycz na mnie :D

EDIT wowo jesteś w ciąży! dobra, to nie pijemy razem :D ucz mnie odpowiedzialności i czuj się przez Pheebs wspierana. Będzie na każde wezwanie Twojej sowy ;)
Sponsored content

Panienka Milloti Empty
PisanieTemat: Re: Panienka Milloti   Panienka Milloti Empty

 

Panienka Milloti

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Panienka Hanyasha
» Abigail Pheobe Milloti
» wiśniówka, ukulele, jeden Włoch i jego panienka
» Niepłochliwa Chówka Panienki Milloti

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-