IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Przystojniejszy Black

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Sergie Lémieux
Sergie Lémieux

Przystojniejszy Black - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Przystojniejszy Black   Przystojniejszy Black - Page 3 EmptyPią 31 Lip 2015, 21:18

Syriusz i Ben Barnes... jak tu nie mieć relki.
Może tak... pewnego razu na eliksirach był podział w grupy. Black i Lemię mieli zrobić coś razem, ale bardziej pochłonęła ich rozmowa, niż praca. A na jaki temat? Może i nawet motoryzacji. W późniejszym czasie mogli wielokrotnie ze sobą plotkować, łamać jakieś zasady, wygłupiać się... są na tym samym roku, więc i pewnie w tym samym dormitorium.
Syriusz Black
Syriusz Black

Przystojniejszy Black - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Przystojniejszy Black   Przystojniejszy Black - Page 3 EmptySob 01 Sie 2015, 12:51

Jeśli mowa o elkach to zapewne tak, kto woli warzyć jakieś świństwa niż rozmawiać? xD Z wygłupami Syriusz już trochę stopuje, chociaż paru nie odmówi.

Jestem jak najbardziej na tak panie Lemię.
Sergie Lémieux
Sergie Lémieux

Przystojniejszy Black - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Przystojniejszy Black   Przystojniejszy Black - Page 3 EmptySob 01 Sie 2015, 13:12

Wygłupy to taka bardziej ewentualność. A skoro reszta się zgadza to jest relka ^^
Gwendolyn Scrimgeour
Gwendolyn Scrimgeour

Przystojniejszy Black - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Przystojniejszy Black   Przystojniejszy Black - Page 3 EmptySob 01 Sie 2015, 19:26

Łapko najdroższa, ja chcę stosunkowego negatywka, choćby z mojej strony,którego objaśnię bliżej jak będępoza strefą ładowania kom na woodstocku
Syriusz Black
Syriusz Black

Przystojniejszy Black - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Przystojniejszy Black   Przystojniejszy Black - Page 3 EmptySob 01 Sie 2015, 20:20

Gwen czy Regulusem? Mojego braciszka rozumiem, do Gwen musiałbym pomyśleć. Jak wrócisz to coś razem ugadamy. :)
Syriusz Black
Syriusz Black

Przystojniejszy Black - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Przystojniejszy Black   Przystojniejszy Black - Page 3 EmptySro 13 Cze 2018, 15:04

Podbijam!
Wielkie sprzątanie i te sprawy.
Starym ludziom polecam się przypomnieć, bo nie wiem na co się umawialiście z poprzednimi właścicielami konta.
Kenneth Alpin
Kenneth Alpin

Przystojniejszy Black - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Przystojniejszy Black   Przystojniejszy Black - Page 3 EmptyPon 10 Gru 2018, 18:36

Skoro Gryfon, to może najlepsi kumple?:D
Sponsored content

Przystojniejszy Black - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Przystojniejszy Black   Przystojniejszy Black - Page 3 Empty

 

Przystojniejszy Black

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Przystojniejszy Rowan
» Syriusz Black
» Black Manor
» Syriusz Black
» Regulus Arkturus Black

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Strefa Gracza
 :: 
Dodatki do postaci
 :: Relacje
-