IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 PS. Gwen nie ma sowy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gwendolyn Scrimgeour
Gwendolyn Scrimgeour

PS. Gwen nie ma sowy Empty
PisanieTemat: PS. Gwen nie ma sowy   PS. Gwen nie ma sowy EmptySob 06 Wrz 2014, 01:53

PS. Gwen nie ma sowy Tumblr_o0qkl2vWTZ1up42jgo4_500

Jak w temacie, Gwen nie ma ręki, ni cierpliwości do zwierząt. Sory.


Ostatnio zmieniony przez Gwendolyn Scrimgeour dnia Czw 03 Mar 2016, 20:53, w całości zmieniany 3 razy
Pani Norris
Pani Norris

PS. Gwen nie ma sowy Empty
PisanieTemat: Re: PS. Gwen nie ma sowy   PS. Gwen nie ma sowy EmptyNie 26 Paź 2014, 20:41

PS. Gwen nie ma sowy Tako
Cytat :
Dyrekcja Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart serdecznie informuje o nadchodzącym roku szkolnym 1977/1978! W związku z tym ważnym wydarzeniem, pracownik placówki Argus Filch zobowiązał się rozesłać Wszystkim uczniom i nauczycielom oto tę broszurkę z najważniejszymi informacjami.

Noworocznym poleca się nauczenie się na pamięć panujących Zasad:

-> Lista Rzeczy Zakazanych z dnia 12.12.1933*
-> Regulamin Szkolny z dnia 12.01.1911

Niniejszym pan Argus Filch ma zaszczyt ogłosić o zbliżających się zajęciach WDŻ, Wychowanie do Życia w Społeczeństwie Czarodziejów! **
Odbywać się one będą 2 razy w tygodniu w gabinecie Szkolnego Woźnego.
Swoje kandydatury można zgłaszać już dziś! Wystarczy wysłać sowę zwrotną do Hogwartu, a na pewno trafisz na listę chętnych i zainteresowanych! Zajęcia te są całkowicie darmowe, a więc Zapraszamy!

Pan Filch również uprzedza o przestrzeganiu ww. zasad i regulaminu szkolnego. Za lekceważenie i łamanie paragrafów grozi:
-> kara grzywny w postaci utraty punktów domu,
-> dożywotniego szlabanu, prac społecznych,
-> zawieszenia w prawach ucznia/nauczyciela,
-> odebraniu pozwolenia wycieczek do Hogsmade,
-> wydalenia ze szkoły,
-> a nawet powiadomienia rodziców o przestępstwie!

Serdecznie pozdrawiamy,

Zarząd Główny Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart
Grono Pedagogiczne Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart
Prezes Ministerstwa Magii Wydział Dyscyplinarny Adolf Jehowy
Woźny Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart Argus Filch
Kółko Weteranów Pierwszego Świata "Charłaczątka"
Oddział Intensywnego Wychowania św. Mung dr Sylv Kotos
Walterus Havocus & Łajatus Awanturniks s.p.o.o.
Pupil Straży Przybocznej Pani Norris.

* odnośnik po kliknięciu myszą/kotem/trolem górskim
** broszura WDŻ pojawi się we wrześniu 1977r
Rubeus Hagrid
Rubeus Hagrid

PS. Gwen nie ma sowy Empty
PisanieTemat: Re: PS. Gwen nie ma sowy   PS. Gwen nie ma sowy EmptySro 12 Lis 2014, 20:10

Sowa William miała naprawdę wiele listów do rozdania. Hagrid postanowił zadbać o bezpieczeństwo uczniów, informując ich o pewnych rzeczach przed rozpoczęciem roku szkolnego.


Cytat :


UWAGA, ogłoszenia drobne i wielkie

W zwionsku z nachodzącym rokiem szkolnym 1977/78, postanowiłżym przypomnieć o paru sprawunkach, na które uczniaki winne zwrócić uwagę.

1. Żodnych nocnych wypraw do Zakazanego Lasu.
2. Dziennych równisz. Chyba, ży pod przywodnictwem psora, mojego pomocnika Dorina Whispira lub moim.
3. Zabronia się urządzania libacji alkoholowych na obrzeżach Zakazanego Lasu, o wnyntrzu Lasu już ni wspomnę.
4. Zabrania się karmienia magicznych stworzyń, które są pod opieką Hogwartu.
5. Żodnego wyrzuconia opakowań po słodyczoch na dziedzińcu, chrońcie pszyrode.
6. Wracojcie do Hogwartu bezpieczni.

Żym się stęsknioł, dzieciaki.

PS. Gwen nie ma sowy Smwho0v1yy9v
Strażnik Kluczy i Gajowy Hogwartu

p.s
Zgubiłżem piczontkę Hogwartu, mocie za to sówkę.
Redaktor
Redaktor

PS. Gwen nie ma sowy Empty
PisanieTemat: Re: PS. Gwen nie ma sowy   PS. Gwen nie ma sowy EmptyCzw 13 Lis 2014, 19:39

Redaktor napisał:
Biała sówka z szarym kuperkiem śmignęła z wesołym hukaniem przez pokój, rzucając na łóżko czytelnika nowe wydanie "Lustra".
Gość
avatar

PS. Gwen nie ma sowy Empty
PisanieTemat: Re: PS. Gwen nie ma sowy   PS. Gwen nie ma sowy EmptyCzw 19 Lut 2015, 12:34

Cytat :
Kochana Gwen!

Piszę do Ciebie, bo okropnie się nudzę. Siedzę sobie w dormitorium i przeglądam stare komiksy o Czarodzieju Fajtłapie. Powoli mnie już nudzą. Normalnie napisałbym do Wandy, ale Wanda znalazła sobie chłopaka i nie będę jej dupy truł, nie? Zresztą! Jak ona mogła? Jak ona mogła znaleźć sobie chłopaka? Po co to komu? Ja lubię Heńka, ale no... Niby kochliwy też jestem, zmieniam swoje obiekty westchnień praktycznie co tydzień, ale związek? Meh, meh i jeszcze raz meh! Jak Ty z nią teraz wytrzymujesz w dormitorium?
Dobra. Przyznam się. Po prostu jestem zazdrosny, bo driftuję samotnie po korytarzach i teraz Wandzia nie ma dla mnie tyle czasu, co kiedyś, bo teraz przeznacza czas dla Heńka. No i smutno mi, Merlinie!
W paczuszce, którą Ci wysyłałem, znajdują się czekoladki, które sam zrobiłem. Ostatnio co raz więcej czasu spędzam w kuchni. Skrzaty są naprawdę pomocne! Nauczyły mnie już wiele. Chyba zacznę być w związku ze słodyczami, o ile już nie jestem!

PS. Gwen nie ma sowy 2ni04ev

P.S. Co wiesz na temat ciąży spożywczej?!
Mistrzyni Alpacalipsa
Mistrzyni Alpacalipsa

PS. Gwen nie ma sowy Empty
PisanieTemat: Re: PS. Gwen nie ma sowy   PS. Gwen nie ma sowy EmptyPon 23 Mar 2015, 22:20

PS. Gwen nie ma sowy Nqqkg7



Jeśli wyrażasz chęć uczestniczenia w evencie - proszę o odpowiedź zwrotną na PW, na konto MG.
Więcej informacji wkrótce.
Francis T. Lacroix
Francis T. Lacroix

PS. Gwen nie ma sowy Empty
PisanieTemat: Re: PS. Gwen nie ma sowy   PS. Gwen nie ma sowy EmptyPon 20 Lip 2015, 17:47

Kiedy po meczu Gwen wróciła do dormitorium na jej łóżku czekał pakunek, owinięty starannie szarym papierem, przewiązany sznurkiem rozmiarem dorównywał książce do Opieki Nad Magicznymi Stworzeniami, albo, jeśli wolimy mogolskie określenia, tomem encyklopedii PWN. Zawartość stanowiło sześć tabliczek czekolady, wszystkie duże, pachnące i z dużą zawartością kakao. Malutka karteczka wrzucona gdzieś miedzy nimi głosiła jedynie treściwe :

Cytat :
Doskonała robota.
Redaktor
Redaktor

PS. Gwen nie ma sowy Empty
PisanieTemat: Re: PS. Gwen nie ma sowy   PS. Gwen nie ma sowy EmptyPon 20 Lip 2015, 22:06

Cytat :
Biała mała sówka zrzuciła biały rulonik wprost na głowę adresata. Okazało się, że Redakcja wydała następny numer "Lustra". Magazyn pachniał/cuchnął mocnymi perfumami różanymi.
Sebastian Machiavelli
Sebastian Machiavelli

PS. Gwen nie ma sowy Empty
PisanieTemat: Re: PS. Gwen nie ma sowy   PS. Gwen nie ma sowy EmptyPią 24 Lip 2015, 22:55

Sowa przybyła bladym świtem, niosą w dzióbku starannie zapakowaną kopertę. Nie obudziła jednak adresata, zostawiając przesyłkę na szafce nocnej i odlatując do kolejnego ucznia. Miała jeszcze parę innych listów do rozdania.

Cytat :
Witam Młodzi Seminarzyści,
W dniu dzisiejszym sporządziłem listę osób, które zostały wybrane jako Jednostki Specjalne. Będziecie uczestniczyć w spotkaniach organizowanych przeze mnie i moją prześliczną asystentkę. Porozmawiamy sobie o różnych sprawach i na pewno wzmocnimy więzi między nami.
Klub nosi nazwę Seminarium i jesteście od dzisiaj jego pełnoprawnymi członkami.
Zapewniam mnóstwo słodyczy, dobrego jedzenia i picia.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia,

Sebastian Machiavelli
Sebastian Machiavelli
Sebastian Machiavelli

PS. Gwen nie ma sowy Empty
PisanieTemat: Re: PS. Gwen nie ma sowy   PS. Gwen nie ma sowy EmptySob 25 Lip 2015, 16:03

Sowa do Gwen przyleciała późnym popołudniem, kiedy dziewczyna wylegiwała się na błoniach w swoim własnym towarzystwie. Przysiadła niedaleko, czekając, aż zostanie zauważona, a wraz z nią list, który trzymała w dzióbku.
Odleciała zaraz po tym, jak koperta znalazła się w dłoniach bogu ducha winnej Krukonki. Pismo było aż nadto rozpoznawalne wśród uczniów Ravenclawu.

Cytat :
Dobry wieczór, panienko Scrimgeour
Przeglądałem ostatnio pani kartotekę i zastanawia mnie, dlaczego jeszcze nie odbyłaś ze mną rozmowy na temat dodatkowych prac. Ben Watts wykonuje swoje bardzo sumiennie, więc uznałem, że powinnaś iść w ślady naszego drogiego Prefekta.
Jako, że jesień do nas zawitała już trochę czasu temu, uznałem, że powinnaś pomóc staremu Gajowemu w zamiataniu liści z błoni. Zauważyłem, że bardzo lubisz tam przesiadywać, więc to praca specjalnie dla ciebie.
Nie musisz mi dziękować. Oczekuję, że będziesz prowadzić starannie dzienniczek, który załączyłem do listu.


Pozdrawiam,
prof. Sebastian Machiavelli
Redaktor
Redaktor

PS. Gwen nie ma sowy Empty
PisanieTemat: Re: PS. Gwen nie ma sowy   PS. Gwen nie ma sowy EmptyNie 23 Sie 2015, 17:34

Rych, tyk, łubudu. Na biurku wylądował gorący, poranny Prorok codzienny. Oj, działo się! Klik
Riaan van Vuuren
Riaan van Vuuren

PS. Gwen nie ma sowy Empty
PisanieTemat: Re: PS. Gwen nie ma sowy   PS. Gwen nie ma sowy EmptyPon 21 Wrz 2015, 01:32

Grasuil podrzucił Gwen list i zahukał wesoło pomimo późnej godziny odpisu. Co z tego, że obudził Gwen i wszystkie dziewczyny w dormitorium Ravenclawu.

Cytat :
Droga Gwen,

Ty nie umiesz pisać listów. To działa w ten sposób: najpierw myślisz co chcesz napisać, a potem dopiero piszesz. Polecam trzymać się tej kolejności, a nie odwrotnej.
Rycerze to Ci mugole z garnkami na głowach i blachami na ciałach, co jeździli na koniach? Wydaje mi się, że nie chciałbym być jednym z nich, bo musiało być im strasznie niewygodnie. Za to przyjacielem, czemu nie. Mogę być. Ktoś musi.
Dobrze, a teraz już do tematu i na serio. Dobrze wiesz, że na Quidditcha patrzę trochę inaczej niż cała szkoła i inaczej niż na wszystko inne. Bardziej... na chłodno. Profesor McGonagall powiedziałaby, że analitycznie. I dlatego mówię Ci, że mecz nie był ustawiony a profesor Blackwall... cóż, widać że nigdy nie była profesjonalną zawodniczką. Ślizgoni wygrali, bo bardziej im zależało. Wyszli z zamiarem zniszczenia waszej drużyny i udało im się. Nieważne, co Twój były chłopak by wymyślił taktycznie, biorąc tyle dziewczyn do drużyny nie miał szans z fizycznie grającymi zielonymi.
Nie martwi się, będziemy gotowi i na Puchonów i na Slytherin. Mój cel na te dwa mecze to czyste konto i mam zamiar go wypełnić.

Krwią zapłacą za waszą porażkę,
RVVDS

PS Chyba nie pocieszyłem Cię za bardzo?

PS2 Spotkamy się na pewno.
Francis T. Lacroix
Francis T. Lacroix

PS. Gwen nie ma sowy Empty
PisanieTemat: Re: PS. Gwen nie ma sowy   PS. Gwen nie ma sowy EmptyPon 21 Wrz 2015, 16:20

Notka zwrotna była krótka i treściwa.

Cytat :
Pójdzie, pójdzie.
Riaan van Vuuren
Riaan van Vuuren

PS. Gwen nie ma sowy Empty
PisanieTemat: Re: PS. Gwen nie ma sowy   PS. Gwen nie ma sowy EmptySro 23 Wrz 2015, 00:42

Był ranek, Gwen przy śniadaniu. Pośród wielu innych sów pocztowych, radośnie pohukując szybowała płomykówka. Następnie zapikowała w dół w pobliżu głowy Krukonki, aby wreszcie zgrabnie wylądować tuż przed nią.

Cytat :
Droga Gwen,
Myślę, że Smoczyca żałowałaby kociołka założonego na moją głowę. Stwierdziłaby, że moja alchemiczna nieudolność ujmuje mu godności.
Muszę stwierdzić, że ojciec pewnie by to pochwalił. Ale nie chcę już o nim pisać, dlatego pozwolisz że dam sobie spokój i pozostawię ten temat. Od kiedy Ciebie obchodzi przynależność do jakiejś grupy? Szczerze nie wiem dlaczego wzięłaś się za komentowanie. Normalnie stwierdziłbym jednym zdaniem, że CIĘ NIE ROZUMIEM. Ale teraz coś podsunęło mi myśl, że może to wina/zasługa kapitana Krukonów, Lucasa Shawa? Może czujesz, jak to się mówi, pociąg do graczy Quidditcha? To chyba normalne u dziewczyn. (Nie znam się, ale się wypowiem)
Co do kompromitujących zdjęć (dlaczego je podkreślamy?) to podejrzewam, że mnie podpuszczasz... Tak jak wtedy, kiedy kazałaś mi wysmarować drzwi kanciapy Filtcha paszą dla świń Hagrida. Przez tydzień nie mogłem zmyć z siebie zapachu starej golonki i pokrzyw. Za ten szantaż i podpuszczanie nie będzie taryfy ulgowej dla Krukonów. Zrównamy ich z ziemią tak jak całą resztę. :)
Nie wiem, czy na pewno wytrzymasz moje tempo, ale myślę że przyda Ci się trochę ruchu. Tylko nie zakładaj worka, bieganiu sprzyja dopasowany strój.

Ten, który uwielbia latać na symbolu fallicznym i wymachuje przedłużeniem własnego interesu,
RVVDS
Riaan van Vuuren
Riaan van Vuuren

PS. Gwen nie ma sowy Empty
PisanieTemat: Re: PS. Gwen nie ma sowy   PS. Gwen nie ma sowy EmptyPią 25 Wrz 2015, 23:03

Grasuil przyleciał do dziewczyny niedługo po tym, jak sama wysłała list Riaanowi.
Cytat :

Droga Gwen,

Małpo? Naprawdę? To po prostu okropne jak mnie traktujesz! Przypomnij, dlaczego w ogóle się kumplujemy?
A to zdjęcie... Naprawdę, nie pamiętam kiedy je zrobiono. W ogóle nie przypominam sobie, abym kiedykolwiek pozował w ten sposób... To samo z innymi. O ile takowe istnieją.
Proszę, skądkolwiek je masz, nawet jeśli to fałszywki, zachowaj je dla siebie. Wolałbym, żeby Hogwart nie oglądał mnie nago.

Twój najukochańszy,
RVVDS

PS Dzięki za tłumaczenie
PS2 To skreślone zdanie. Nie rozumiem.
PS3 Odezwij się jak będziesz chciała pobiegać.
Sponsored content

PS. Gwen nie ma sowy Empty
PisanieTemat: Re: PS. Gwen nie ma sowy   PS. Gwen nie ma sowy Empty

 

PS. Gwen nie ma sowy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Gwen 'dlaczego-wyglądam-jak-lalka' Scrimgeour
» Szkolne Sowy
» Sowy szkolne należące do Toma!
» Mnemosyne oraz Euterpe - sowy Lorcana

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Strefa Gracza
 :: 
Dodatki do postaci
 :: Sowiarnia
-