IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Ombre - sowa Lacroix

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Severus Snape
Severus Snape

Ombre - sowa Lacroix - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ombre - sowa Lacroix   Ombre - sowa Lacroix - Page 4 EmptyPon 21 Wrz 2015, 00:28

Nektar był średnio zadowolony z faktu, że Gryfońska sowa raczyła swoją obecnością zniszczyć atmosferę panującą w pokoju Ślizgonów. Sev przeczytał list od Ari, po czym rzucił Ombre spojrzenie trudne do zidentyfikowania. Chwycił pióro, umoczył w atramencie i napisał krótko:
Cytat :
Ari
Za godzinę w Sali Świateł, myślę, że mogę Ci pomóc.
Do zobaczenia.
Sev
Evan Rosier
Evan Rosier

Ombre - sowa Lacroix - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ombre - sowa Lacroix   Ombre - sowa Lacroix - Page 4 EmptyPon 21 Wrz 2015, 21:12


Nie spodziewał się zobaczyć Ombre podczas kolacji. Nie tak dawno, zaledwie minutę czy dwie temu, kilka ulotnych chwil wcześniej, widział jeszcze jego właścicielkę przy stole Gryffindoru w otoczeniu jej czerwonych znajomych z domu, nie dostrzegał więc powodu, dla którego miałaby komunikować się z nim przez sowy z odległości kilkudziesięciu metrów. Z pewną dozą podejrzliwości przerwał więc posiłek i odłożył sztućce, odstawiając kielich z pikantnym sokiem pomidorowym z tabasco na bezpieczną odległość, by bez zbędnych szkód odwiązać liścik od nóżki sowy. O ile pierwsze linijki tekstu wywołały wyłącznie lekki uśmiech, to ostatnie sprawiły, że jego trzewia objęło delikatne napięcie, a krew wzburzyła się, gorąca, pulsująca. Wzniósł wzrok i wychwycił jej spojrzenie błyszczące figlarną złośliwością. Cóż miał poradzić, kochał takie kobiety.

Cytat :
Le Bleuet,
Nie wspominałem ci, że lubię kolekcjonować trofea?

Ombre - sowa Lacroix - Page 4 10hw28p

PS Czekaj na mnie po kolacji.



Owszem, był kolekcjonerem, tylko szczególnego gatunku. Trofea, które sobie zachowywał w imię swej małej słabostki, należały do rodzaju niebezpiecznych, choć z pozoru stanowiły najzwyklejsze przedmioty. Różdżka Linette Montez, sygnet starego Whispera... Czarne koronki również, bo czemu nie. Był typem łowcy i lubił kolekcjonować zdobycze.
Gość
avatar

Ombre - sowa Lacroix - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ombre - sowa Lacroix   Ombre - sowa Lacroix - Page 4 EmptySob 10 Paź 2015, 01:07

Cytat :
Panno Lacroix,
piątek, 19, ul. Morska 1, Hogsmeade. Przygotowuję zajęcia dla dziewcząt i liczę, że się zjawisz. Na miejscu ustalimy szczegóły. Przyjdź z RR i mam nadzieję, że mogę liczyć na Twoją dyskrecję.
A. Muireann

Proszę napisać w TYM temacie do 15.10.
Redaktor
Redaktor

Ombre - sowa Lacroix - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ombre - sowa Lacroix   Ombre - sowa Lacroix - Page 4 EmptyPon 26 Paź 2015, 18:57

Fruuuuu~ Malutka, biała sówka zrzuciła na głowę najnowsze wydanie Lustra!

Numer 15<- klik.
Sponsored content

Ombre - sowa Lacroix - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Ombre - sowa Lacroix   Ombre - sowa Lacroix - Page 4 Empty

 

Ombre - sowa Lacroix

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

 Similar topics

-
» Chantal Lacroix
» Aristos Lacroix
» Chantal Lacroix
» Aristos Lacroix
» Francis Lacroix

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-