IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Nie drażnij Rhiamon!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
avatar

Nie drażnij Rhiamon! Empty
PisanieTemat: Nie drażnij Rhiamon!   Nie drażnij Rhiamon! EmptyNie 22 Cze 2014, 12:55

Nie drażnij Rhiamon! Tumblr_n75y1moonC1tp122yo1_500
No to nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić do relacji!
Jak chcecie, to ja wymyślę. XD

Symplicja Szafran
Są z jednego roku. Obydwie są samotniczkami (choć Angeline trochę mniej), często spotykały się więc na korytarzach czy błoniach. Jakoś dogadały się ze sobą i zaczęły częściej łazić razem. Symplicja zaczęła uczyć polskiego Angel, a ona w zamian pomaga jej w angielskim. Pomoc w zadaniach domowych też wchodzi w grę. No i ogólnie są takimi dobrymi znajomymi.


Ostatnio zmieniony przez Angeline Bryant dnia Nie 22 Cze 2014, 16:07, w całości zmieniany 1 raz
Symplicja Szafran
Symplicja Szafran

Nie drażnij Rhiamon! Empty
PisanieTemat: Re: Nie drażnij Rhiamon!   Nie drażnij Rhiamon! EmptyNie 22 Cze 2014, 13:02

ja coś chcę :)
Gość
avatar

Nie drażnij Rhiamon! Empty
PisanieTemat: Re: Nie drażnij Rhiamon!   Nie drażnij Rhiamon! EmptyNie 22 Cze 2014, 13:06

Cóż, są z jednego roku. Obydwie są samotniczkami (choć Angeline trochę mniej), mogłyby się spotykać na korytarzach czy błoniach. Jakoś dogadałyby się ze sobą i zaczęły częściej łazić razem. Symplicja mogłaby uczyć polskiego Angel, a ona w zamian pomagać jej w angielskim. No i ogólnie byłyby takimi dobrymi znajomymi :) Pomoc w zadaniach domowych też wchodzi w grę.
Symplicja Szafran
Symplicja Szafran

Nie drażnij Rhiamon! Empty
PisanieTemat: Re: Nie drażnij Rhiamon!   Nie drażnij Rhiamon! EmptyNie 22 Cze 2014, 13:24

spoko... chyba zacznę brać opłaty za lekcję polskiego, to może być niezły biznes w Hogwarcie :)

jak będziesz chciała popisać to krzycz :)
Gość
avatar

Nie drażnij Rhiamon! Empty
PisanieTemat: Re: Nie drażnij Rhiamon!   Nie drażnij Rhiamon! EmptyNie 22 Cze 2014, 15:52

To ja też zgłoszę się po coś fajnego :)
Gość
avatar

Nie drażnij Rhiamon! Empty
PisanieTemat: Re: Nie drażnij Rhiamon!   Nie drażnij Rhiamon! EmptyNie 22 Cze 2014, 16:03

Spoko Sym ;)
Co do Uriaha... Z charakteru wynika, że jest flirciarzem, a Angel takich nie lubi. Kiedyś mógł próbować się do niej dobierać, ale ona się zdenerwowała. No i zaczęli się kłócić. Od tego czasu raczej za sobą nie przepadają... Tym bardziej, że ojciec Rhiamon był mugolem.
Gość
avatar

Nie drażnij Rhiamon! Empty
PisanieTemat: Re: Nie drażnij Rhiamon!   Nie drażnij Rhiamon! EmptyNie 22 Cze 2014, 16:05

Dlaczego wszyscy nienawidzą Torresa? To takie smutne ;c ale dobra, niech tak będzie
Gość
avatar

Nie drażnij Rhiamon! Empty
PisanieTemat: Re: Nie drażnij Rhiamon!   Nie drażnij Rhiamon! EmptyNie 22 Cze 2014, 16:07

Takie życie :D
Zapraszam chętnych!
Sponsored content

Nie drażnij Rhiamon! Empty
PisanieTemat: Re: Nie drażnij Rhiamon!   Nie drażnij Rhiamon! Empty

 

Nie drażnij Rhiamon!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Nie drażnij śpiącego smoka! A na pewno go nie podrywaj..

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-