IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Dorian Whisper

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Alexander O'Malley
Alexander O'Malley

Dorian Whisper - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dorian Whisper   Dorian Whisper - Page 3 EmptyNie 25 Sty 2015, 23:47

Cytat :
Planujesz mnie napastować, czy mordować? Muszę wiedzieć, czy ubrać coś, co łatwo ściągnąć, czy coś, z czego szybko zejdzie krew.

Zaraz będę.
A.
Alexander O'Malley
Alexander O'Malley

Dorian Whisper - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dorian Whisper   Dorian Whisper - Page 3 EmptyNie 25 Sty 2015, 23:48

Cytat :
To zupełnie zmienia postać rzeczy.
Aria Fimmel
Aria Fimmel

Dorian Whisper - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dorian Whisper   Dorian Whisper - Page 3 EmptyWto 03 Lut 2015, 01:59

List Doriana wytrącił ją nieco z równowagi, dlatego odpowiedź dotarła do niego dopiero kilka dni później. Rozważała opcję zupełnego zignorowania, ale chciała się dowiedzieć, czy w końcu spełnił jej prośbę. Miała nadzieję, że żartował z przechowywaniem skóry… Choć… Właściwie mógł sobie ją zostawić, byleby tylko nikt się nie dowiedział, że wcześniej należała do niej.
Charming oprócz wiadomości, przyniósł również smakołyk dla Ermunda.

Cytat :
Dorianie,

Czy zrobiłeś już to, o co cię prosiłam?
Daj Ermundowi smakołyk, ostatnio nie wyglądał na zbytnio zadowolonego. Karmisz go odpowiednio?
No dobra, sobota może być.

Aria
Wanda Whisper
Wanda Whisper

Dorian Whisper - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dorian Whisper   Dorian Whisper - Page 3 EmptySro 04 Lut 2015, 00:46

Wanda nie spodziewała się jakiegokolwiek odzewu od brata. Znowu nie chciała mu się narzucać, chociaż po ostatnim spotkaniu ich stosunki wyraźnie się ociepliły. Pragnęła jednak dać mu tą swobodę, której zawsze oczekiwał toteż cierpliwie czekała na jakikolwiek znak. I ten się pojawił. Wraz z przyjemnym upominkiem. Odpowiedź była natychmiastowa.

Cytat :
Dorian!
To nieprawda, że nie dbam o siebie. Widocznie musiałeś trafić na moment kiedy byłam wyjątkowo rozgrzana. Czy to znaczy, że mnie obserwujesz?
Niemniej jednak prezent przypadł mi do gustu. Będę go często nosić.

Całuję.

PS: Mam nadzieję, że odżywiasz się dobrze. Ostatnio zauważyłam, że schudłeś!
Henry Lancaster
Henry Lancaster

Dorian Whisper - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dorian Whisper   Dorian Whisper - Page 3 EmptySro 18 Lut 2015, 19:18

Cytat :
Dobrym wyjściem będzie, jeśli się spotkamy przypadkiem w Świńskim Łbie w ten piątek. Ty w cywilu, bo wolałbym, żeby temat rozmowy nie doszedł do uszu nauczycieli.
Już wiem co było na tej karteczce i nie zamierzam puścić tego płazem. Jesteś zainteresowany?
Widziałeś kiedyś jak wygląda potrawka po niemiecku?

Henry L.
Jared Wilson
Jared Wilson

Dorian Whisper - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dorian Whisper   Dorian Whisper - Page 3 EmptySro 25 Lut 2015, 20:54

Podczas śniadania w czasie masowej korespondencji z chmary sów do Doriana Whispera podleciała szara, ponura sowa. Trzepnęła go skrzydłem w głowę i zrzuciła mu elegancką kopertę z pieczątką Ministerstwa Magii.

Cytat :
P. Dorian Whisper ur. 24.01.1958 roku jest niezwłocznie wzywany do stawienia się w Wizengamocie w Londynie (wejście dla interesantów) 1 listopada 1977 o godzinie 15:30 do przesłuchania w obecności Szefa Aurorów ws. morderstwa Edwarda Whispera jako osoba podejrzana. Obecność obowiązkowa. Proszę zabrać ze sobą dokument tożsamości i nie opuszczać miasta ani kraju w najbliższych miesiącach.
Serdecznie pozdrawiam,
J. Wilson
Isabelle Cromwell
Isabelle Cromwell

Dorian Whisper - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dorian Whisper   Dorian Whisper - Page 3 EmptyWto 10 Mar 2015, 14:57

Cookie krążyła przez chwilę nad głową Doriana, po czym przysiadła na jego ramieniu. Musiała zatrzepotać kilka razy skrzydłami, by utrzymać równowagę i nie zjechać. Chyba ostatnio zjadła zbyt dużo smakołyków… Przechyliła główkę, podając trzymaną w dziobku kopertę.

Cytat :
Whisper, przydaj się na coś. Co to jest coca cola?

Isabelle C.

Isabelle Cromwell
Isabelle Cromwell

Dorian Whisper - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dorian Whisper   Dorian Whisper - Page 3 EmptyWto 10 Mar 2015, 15:41

Isabelle wywróciła oczami czytając odpowiedź. Nie była zaskoczona, spodziewała się nawet czegoś w tym stylu. Gdyby nie fakt, że nie mogła w tej chwili nikogo innego zapytać, w życiu nie napisałaby do Doriana. Uzyskała jednak odpowiedź na swoje pytanie, więc nie mogła narzekać. Teraz pozostawało tylko jedno pytanie – skąd zdobędzie mugolski napój? Musiała więc poświęcić cenny czas i atrament, by napisać kolejny list. Gdyby nie to, że aktualnie nie miała ochoty na słowne gierki, zapewne odpisałaby całkiem inaczej.

Cytat :
Najmilszy Pomocniku,

Doceniam Twoją chęć pomocy i troskę o moje zdrowie. A tak na poważnie – nie wkurzaj mnie.
Zakładam, że skoro z Ciebie taki rycerz, to nie odmówisz damie w potrzebie. Potrzebuję ten słodki i kaloryczny napój. Zdobądź mi go, a kiedyś Ci to możewynagrodzę.

Isabelle C.

Isabelle Cromwell
Isabelle Cromwell

Dorian Whisper - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dorian Whisper   Dorian Whisper - Page 3 EmptyWto 10 Mar 2015, 15:50

Isabelle poczęstowała sowę smakołykami, przyczepiając Ermundowi do nóżki odpowiedź. Odleciał od niej w znacznie lepszym humorze.

Cytat :
Bić się? Z Tobą? Chyba nie chciałbyś w ten sposób zginąć.

Isabelle C.

P.S. Dziękuję.
Sponsored content

Dorian Whisper - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dorian Whisper   Dorian Whisper - Page 3 Empty

 

Dorian Whisper

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Dorian Whisper
» Dorian Whisper
» Dorian Whisper - jasnowidz.
» Wanda Whisper.
» Wanda Lorna Whisper.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-