IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Wasze pomysły

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Franz Krueger
Franz Krueger

Wasze pomysły - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły   Wasze pomysły - Page 3 EmptyNie 16 Mar 2014, 12:39

87 jednak wyszło, bo Pottera i członków Fatalnych Jędz musiałam na przykład pokasować. Nie te czasy.
Resa Anderson
Resa Anderson

Wasze pomysły - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły   Wasze pomysły - Page 3 EmptyNie 16 Mar 2014, 13:11

ale to i tak wychodzi 870 postów, impossible jak dla mnie :D
Franz Krueger
Franz Krueger

Wasze pomysły - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły   Wasze pomysły - Page 3 EmptyNie 16 Mar 2014, 13:33

No racja, to jak się inni wypowiedzą, to najwyżej zmienię na 5.
Dorcas Meadowes
Dorcas Meadowes

Wasze pomysły - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły   Wasze pomysły - Page 3 EmptyNie 16 Mar 2014, 14:16

Może pójdźmy na kompromis i co 7? : >
Henry Lancaster
Henry Lancaster

Wasze pomysły - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły   Wasze pomysły - Page 3 EmptyNie 16 Mar 2014, 14:18

Skłaniam się ku 5 :)
Vincent Roginsky
Vincent Roginsky

Wasze pomysły - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły   Wasze pomysły - Page 3 EmptyNie 16 Mar 2014, 14:37

Okej. Osoby za 5 postami: Resa, Vincent, Henry

Osoby za 7: Dorcas

Będę edytować, jak reszta się wypowie, a za chwilę wstawię temat w strefie już z kostkami, żebyśmy mogli na próbę porzucać i żebyście zobaczyli jak to wygląda ; )
Peter Pettigrew
Peter Pettigrew

Wasze pomysły - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły   Wasze pomysły - Page 3 EmptyNie 16 Mar 2014, 19:30

Tak swoją drogą, to trochę trudno będzie kontrolować ile kto napisał postów fabularnych. Chyba że zamierzasz to komuś liczyć. W zasadzie to nawet mi samemu nie chciałoby się kontrolować liczby własnych.
Gość
avatar

Wasze pomysły - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły   Wasze pomysły - Page 3 EmptyNie 16 Mar 2014, 19:43

Myślę o zlikwidowaniu licznika postów we wszystkich forach prócz myślodsiewni i for z tematami fabularnymi, ale nie umiem tego zrobić - ktoś ogarnia?
Jared Wilson
Jared Wilson

Wasze pomysły - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły   Wasze pomysły - Page 3 EmptyNie 16 Mar 2014, 19:47

Też mnie tknęła myśl jak Ci się będzie chciało to ogarniać ^_^ Przecież to mordercze czuwanie, a jak się rozrośniemy i przybędzie dużo świeżej krwi? Będzie roboty po uszy.
Gość
avatar

Wasze pomysły - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły   Wasze pomysły - Page 3 EmptyNie 16 Mar 2014, 21:12

Jakoś ogarnę, a przynajmniej będziemy mieli jakiś fajny pomysł na urozmaicenie rozgrywki.

Czemu nie? xD
Gość
avatar

Wasze pomysły - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły   Wasze pomysły - Page 3 EmptyNie 16 Mar 2014, 22:03

Z tego co ja wiem, nie da się wyłączyć liczenia postów dla wybranych kategorii na forumpl. Ale mogę się, oczywiście mylić.
Gość
avatar

Wasze pomysły - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły   Wasze pomysły - Page 3 EmptyNie 16 Mar 2014, 22:42

Boże, co za smutek. Czyli czeka mnie siedzenie z kalkulatorem przy forum? xDD
Jared Wilson
Jared Wilson

Wasze pomysły - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły   Wasze pomysły - Page 3 EmptyPon 17 Mar 2014, 08:43

Jared Wilson napisał:

Ahm, jeszcze coś chcę tu ustalić x.x W statystykach Śmierćki dostają więcej punktów, to dlaczemu nie aurorzy? To jasne, że nie każdy auror będzie w Zakonie Feniksa. To trochę nie fair, czuję się niedoceniony.
I miały być nagrody za staż na marudach dla jednej postaci, jeśli chodzi o multi.

+ ranga dla Irysia
+ Pseudonim / Wymarzony przedmiot (Rogata)
+ ilość dodatkowych umiejętności postaciach multi.

Poproszę kogoś, aby się wypowiedział w tych kwestiach.
Lily Evans
Lily Evans

Wasze pomysły - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły   Wasze pomysły - Page 3 EmptyPon 17 Mar 2014, 10:27

Na takiej zasadzie musiałby dostawać każdy dorosły czarodziej dodatkowo do puli zależnej od wieku, Łaj. Bo dlaczego jakiś inny pracownik ministerstwa miałby mieć mniej niż auror? Śmierciożercy i członkowie Zakonu dostają dodatkowe, bo właśnie nie każdy do tych ugrupowań należy, są one dodatkowym wysiłkiem i treningiem magicznym, a zatem zasługują na taką gratyfikację.
Nagrody były jeszcze na mf! To znaczy pozwalałam rozdać więcej punktów.

Ranga dla Irysia będzie, tylko daj trochę czasu, bo zrobi to Justyna (inaczej dostałbyś inną niż wszystkie i zapewne dużo brzydszą, bo zrobioną przeze mnie).
Pseudonim dodam do pól profilu, skoro tak bardzo Ci na tym zależy. Właściwie może nawet czasem się to przydaje. Wymarzony przedmiot natomiast miał pojawić się w KCŻ, a tutaj to już jak dla mnie zależy od tego, czy kod się posypie, czy da się to jakoś sensownie zrobić. A więc Evan musiałby się wypowiedzieć, sam pomysł jest super, bo daje pojęcie o pragnieniach postaci i może być przydatną wskazówką dla MG.

Ja myślałam jeszcze, tak zbaczając z tematu, aby do karty dodać małą ankietę na co w stosunku do swojej postaci zezwalamy, a na co nie. (W sensie śmierć/ciężkie rany itd. Zakładając, że ktoś sam nie będzie się pchał w paszczę mantykory i nie MG nie będzie miał wyboru).

Umiejętności, czy genetyk Jared?
Mamy teraz podania, co sprawia, że każdy przypadek będzie rozpatrywany osobno. Ale faktycznie ostrzej będą oceniane osoby, które kolejnej i kolejnej postaci będą chciały wcisnąć jakie propsy, bo to zwyczajnie niesprawiedliwe wobec tych, którzy nie mają żadnych. Ja osobiście naciskałabym na jedną postać, w szczególnych przypadkach dwie. (Mówię tutaj o genetykach i umiejętnościach rzadko spotykanych. Patronusa, czy teleportacji nie zaliczam do takich.)
Gość
avatar

Wasze pomysły - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły   Wasze pomysły - Page 3 EmptyPon 17 Mar 2014, 11:43

Jeżeli chodzi o umiejętności, myślę, że Łajowi chodziło o sytuację w tym stylu:

Osoba Iksińskiego, ma trzy postacie. Postać A ma: leglimencja, oklumencja, jakaś genetyka, postać B ma oklumencję, leglimencję i magię bezróżdżkową, postać C bawi się natomiast oklumencją, czarną magią i magią bezróżdżkową. Nie sądzisz Lilka, że jest to sytuacja niezdrowa? Tak samo myślę, że uczniowie powinni mieć zakaz wpisywania czarnej magii, oklumencji, leglimencji, magii bezróżdżkowej oraz magii niewerbalnej w rubryczkę "umiejętności dodatkowe".

Zdaję sobie z tego sprawę. :) I tak, uważam, że taka sytuacja jest niezdrowa, dlatego skłaniam się ku podaniom nie tylko do genetyk.
Co do całkowitego zakazu, to byłby on trochę nieuzasadniony, skoro niektóre postaci faktycznie te umiejętności posiadają. Niektóre nawet zdobywają je na fabule. Chyba, że chodzi Ci o KP, w takim wypadku się zgadzam.


Tak chodzi mi o KP. Oraz, pola w karcie z czekoladowych żab. Przynajmniej dla nowych. Wydaje mi się, że szesnastolatek nie może umieć czarnej magii, bo jest z domu czarodziejów czystej krwi. To jest moja opinia. Mnie osobiście nigdy nie kręciło granie postacią super-hiper-power, która ma już wszystko na początku na dzień dobry.


Ostatnio zmieniony przez Daemon Blackrivers dnia Pon 17 Mar 2014, 12:17, w całości zmieniany 1 raz
Sponsored content

Wasze pomysły - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły   Wasze pomysły - Page 3 Empty

 

Wasze pomysły

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Wasze pomysły

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Wydarzenia
-