IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Rupert

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Rupert Purée Gullymore
Rupert Purée Gullymore

Rupert Empty
PisanieTemat: Rupert   Rupert EmptyWto 12 Cze 2018, 22:14


  • Gully oznaczało ksywkę dla giganta. Gul w językach skandynawskich oznacza żółty. W obu przypadkach jest to bezpośrednie nawiązanie do Ruperta - żółty gigant. Raczej dostrzeżesz go na korytarzu, bo nawet jeśli by nie chciał, nieco wyróżnia się z tłumu wzrostem.
  • Interesują go magiczne stworzenia i ma o nich całkiem sporą wiedzę. Może dzielimy pasje?
  • Nienawidzi zielarstwa i jest z niego strasznie słaby. Uraz z dzieciństwa i brak talentu robią swoje, jednak marzenia pchają go do przodu. Może chcesz się z nim uczyć, pomagać mu albo dzielić niedolę przy donicy ziemi?
  • Pragnie zostać uzdrowicielem, lecz raczej o tym nie gada. Chyba że chcesz być tym, komu się zwierza ze swoich planów?
  • Przy laskach totalnie głupieje, więc nie podejrzewam, by miał przyjaciółki. Ale może znalazłaby się jakaś odważna?
  • Nie szukam miłości, Rupert jest niedojrzałym dzieciakiem, w dodatku trochę kapryśnym i bardzo nieporadnym. Umówmy się - nikt go nie chce.
  • Prawdopodobnie sporo ludzi się z niego naśmiewa - jeśli też chcesz, droga wolna!
  • A może pochodzisz z Doliny Godryka? Jeśli tak, istnieje szansa, że znają się jeszcze z dzieciństwa!
  • Generalnie przyjmę każdą, dosłownie: KAŻDĄ relację, ponieważ jestem tu całkiem nowa, nigdy nie grałam i nie kojarzę nikogo, także jeśli ktoś mnie przygarnie do siebie, to ukocham <3


To, co już mam <3:



Ostatnio zmieniony przez Rupert Gullymore dnia Nie 24 Cze 2018, 01:32, w całości zmieniany 1 raz
Finn Gard
Finn Gard

Rupert Empty
PisanieTemat: Re: Rupert   Rupert EmptySro 13 Cze 2018, 20:42

♬ zostań przez Finna nauczony picia kawy. Na przykład w środku nocy, wyjdźmy poza konwenanse.
♬ próbuj oswoić Finna ze zwierzętami. On ich nie cierpi, nie dotknie żadnego chyba, że mu zapłacisz.
♬ wyślij czasami jego list swoją sową tak, by miał jak najmniejszą styczność z ptakowatymi.
♬ bądź dobrym kumplem, z którym przybija sobie piątkę, gdy mijają się na korytarzu.

Duży plusik ode mnie za swoje propozycje w relacjach *_*
Rupert Purée Gullymore
Rupert Purée Gullymore

Rupert Empty
PisanieTemat: Re: Rupert   Rupert EmptySro 13 Cze 2018, 23:27

O, piona <3
Okej, to ja uważam, że możemy zacząć terapię Finna od tego, że Rupert będzie nakłaniał go do samodzielnego wysyłania listów XD ale sądzę, że byłby typem kolegi, który każdy zaczęty temat będzie w stanie przekształcić na gadanie o zwierzętach magicznych i prawdopodobnie zarzuca Gryfona ciekawostkami. Może po jakimś czasie chłopak się zorientuje, że niektóre z faktów naprawdę są ciekawe i zacznie tolerować obecność zwierząt w swoim otoczeniu? :D
A w sumie to zabawne, że wspominasz o kawie, bo ja się zorientowałam, że zapomniałam w karcie zawrzeć ciekawostkę, że Rupert jest nocnym markiem - może uznam, że to dzięki Finnowi kiedyś odkrył zbawienne działanie kawy? :3
Finn Gard
Finn Gard

Rupert Empty
PisanieTemat: Re: Rupert   Rupert EmptyCzw 14 Cze 2018, 06:06

Daleko jest do tolerowania obecności zwierząt aczkolwiek miło jest mieć osobę, która by próbowała go w tej kwestii podleczyć i wychować <3
Finn chętnie podzieli się miłością do kawy ^-^
Rupert Purée Gullymore
Rupert Purée Gullymore

Rupert Empty
PisanieTemat: Re: Rupert   Rupert EmptySro 20 Cze 2018, 00:36

Rany boskie, wybacz opóźnienie :D
W takim razie uważam, że znajomość kawowa jest jak najbardziej na propsie, a z tymi zwierzętami będziemy jeszcze pracować, nic Cię nie ominie :*
Widziałam też, że zbierasz chętnych do kapeli - Rupert to beztalencie, ale na pewno tworzy dla Was groupie xD nie wiem tylko, czy to powód do radości, czy do załamania rąk, ale w razie czego pomoże. raczej nie z grą na instrumentach, ale może rozwiesi plakaty? :D
Finn Gard
Finn Gard

Rupert Empty
PisanieTemat: Re: Rupert   Rupert EmptySro 20 Cze 2018, 06:55

Jeśli zaproponuje to Finnowi to okej, weźmie go na dyżurnego czy zrobi z niego maskotkę kapeli xD Z pewnością się przyda!
Sini Marlow
Sini Marlow

Rupert Empty
PisanieTemat: Re: Rupert   Rupert EmptySob 23 Cze 2018, 13:03

Sini może się litować nad Rupertem i wspomagać go w podstawach zielarstwa. Co prawda nie jest w stanie dawać mu korków z bieżącego materiału, lecz z podstaw nabytych z poprzednich latach. Typu jak usadzić roślinę i nie stracić przy tym dłoni itp :)

Może też odważnie próbować go poprawnie wysławiać się przy płci pięknej - zaczynając od niej samej. Taka cierpliwa dziewuszka, która mogłaby w przyszłości aspirować na przyjaciółkę.
Rupert Purée Gullymore
Rupert Purée Gullymore

Rupert Empty
PisanieTemat: Re: Rupert   Rupert EmptyNie 24 Cze 2018, 01:01

Przeczytałam kartę i wydaje mi się, że mogliby stanowić całkiem niezły duet! Podejrzewam, że znają się przez Viniego, który pewnie mógł wsadzić ich w jakąś dziwną sytuację typu "poczekajcie tu na mnie, zaraz wrócę", a potem się zamyślił, zabłądził i Rupert musiał z Sini spędzić nieco więcej niż 5 minut... I tak wyszło, że w sumie nawet w milczeniu czują się całkiem swobodnie. Sini ma problemy z nawiązywaniem znajomości, a Rupert jest tak niezręczny w kontaktach międzyludzkich (z dziewczynami już nie wspominając), że paradoksalnie mogliby się dogadać, może nawet wzajemnie wspierać się w jakimś "robieniu postępów" :D Rupert na pewno nie wymagałby kontaktu cielesnego, więc byłaby przy nim bezpieczna i mogłaby się czuć swobodnie, a jak i Rupi się oswoi, to może pokazać nieco więcej z tego, jakim jest chłopakiem, a w istocie jest całkiem przyjemny :)
Pomoc z zielarstwa przyjmę zawsze - Rupert z chęcią odwdzięczy się poprawnym przyklejeniem plastra lub ciekawostką o magicznych stworzeniach!
No i ogólnie myślę, że wyglądaliby razem uroczo :D Rupert taki wielki, Sini taka mała, oboje rudzi <3
Sini Marlow
Sini Marlow

Rupert Empty
PisanieTemat: Re: Rupert   Rupert EmptyNie 24 Cze 2018, 08:47

Mogą się dopiero poznać - wtedy byłoby ładnie pokazane jak bardzo nieporadnie wyjdzie im rozmowa. Po oswojeniu się z Rupertem, Sini zmieni zachowanie i będzie łatwiejsza w rozmowie i obsłudze:) Chyba, że już przełamali pierwsze lody :)
To byłoby niesamowite, gdyby wzajemnie się wspierali w tej kwestii! Mogliby stworzyć swoje własne bhp w interakcjach z ludźmi. Zaręczam, że Sini będzie często czerwienić się przy Rupercie aczkolwiek jak zapewne czytałeś, ona ma taką przypadłość. Vini'ego możemy śmiało wpakować w odpowiedzialność za tę znajomość, jak najbardziej!

Przyznaję rację, mogą być ciekawym duetem :3 Jeśli chcesz, mogą leniwie spotkać się fabularnie, to rozruszam pannę :) Hogsmade czy coś w tym stylu :)
Rupert Purée Gullymore
Rupert Purée Gullymore

Rupert Empty
PisanieTemat: Re: Rupert   Rupert EmptyNie 24 Cze 2018, 13:35

Uuu w sumie możemy to rozegrać na fabule "teraz", że dopiero się poznali! :D Ja jestem za! Odezwę się do Ciebie na pw na dniach ( dziś lub w poniedziałek, zależnie od roboty i samopoczucia) i się umówimy na grę <3
Wanda Whisper
Wanda Whisper

Rupert Empty
PisanieTemat: Re: Rupert   Rupert EmptyNie 24 Cze 2018, 14:51

'* Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że ma w życiu celów, lecz nosi w głębi serca marzenie - chciałby w przyszłości być uzdrowicielem. Zna się bardzo dobrze na zaklęciach uzdrawiających, lecz niestety zielarstwo i eliksiry to dziedziny, które doprowadzają go niemal do płaczu.'

Proponuję korepetycje, panie Gullymore.
Rupert Purée Gullymore
Rupert Purée Gullymore

Rupert Empty
PisanieTemat: Re: Rupert   Rupert EmptyNie 01 Lip 2018, 22:31

OOO, pani Wanda! Hello, wybacz, że tak długo tu nie zaglądałam :D korepetycje jak najbardziej przyjmę! Wszystko, co pomoże przełamać strach przed roślinami 8D
Dwayne Morison
Dwayne Morison

Rupert Empty
PisanieTemat: Re: Rupert   Rupert EmptyPią 07 Gru 2018, 10:49

    Magiczne zwierzęta - pierwszy punkt wspólny.
    Nieporadność w kontaktach z dziewczynami - drugi punkt wspólny.
    Naśmiewanie się z obu - trzeci punkt wspólny.

    Wódz Kolorowa Głowa dba o swoich, dlatego też proponuję pozytywną relację opartą na wspólnych wybrykach przeciwko tym, którzy naśmiewają się z obu Puchonów. Dwayne jest mściwy, więc chętnie wrzuci łajnobombę temu, kto zalezie za skórę. Ot, figlarz.

    Lubmy się.
Sponsored content

Rupert Empty
PisanieTemat: Re: Rupert   Rupert Empty

 

Rupert

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Stanowisko 1 - Vini, Rupert, Tanja i Tanesha

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-