IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | .

have you met Nessy?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Nessy Temple

PisanieTemat: have you met Nessy?    Nie 15 Kwi 2018, 20:58

Oni już poznali, a ty?

Resa nogi ci z dupy powyrywam Anderson jak rozpoczęła się ta znajomość? Przypadkiem, jak większość wielkich rzeczy, dawno temu razem podsłuchiwały rozmowę tych samych starszaków, a później w wielkiej potrzebie serca, razem rozebrały ją na czynniki pierwsze, by przebrnąć przez kilkanaście kolejnych pikantniejszy wieści, hasających po szkolnych korytarzach. Dobrze im się razem rozmawia, a od niedawna (prawdopodobnie od momentu, w którym w brzuchu Anderson zamieszkałą horda motyli), ta postanowiła (z dobroci serca), zeswatać Krukonkę z pierwszym lepszym, który się nawinie, prawdopodobnie chce mieć z kim chodzić na podwójne randki.

Syriusz eeee dlaczego to tak działa, a nie inaczej Black tumany łączmy się. To znaczy oboje wcale nie są tacy głupi, jakby można było pomyśleć przez ich śliczne buzie, no ale razem myślenie na niektórych przedmiotach wychodzi im lepiej. Ona myśli na eliksirach i numerologii, a on na transmutacji i obronie przed czarną magią. Ta symbioza działa, czasami kuleje, ale na ogół się sprawdza. My piękni musimy się trzymać razem ;P.

Alecto ślepa na jedno oko Carrow no cóż biedna była Castiela jest trochę ślepa i nie do końca rozumna, skoro od siedmiu lat nie zauważyła, że Nessy jest najładniejszą Krukonką w szkole, cóż życie, trzeba współczuć tym bardziej upośledzonym umysłowo i fizycznie.

Tanja ta druga nie-siostra Everett jako ta druga z grupy nie-sióstr jest przez Nessy kojarzona, chociaż sama dużo lepszy kontakt z zieloną częścią tego zespołu.

Finn ten, no nie podpowiadaj mi, od nanananana Gard mistrz gitary, Nessy kiedyś uczęszczała na próby jego zespołu, rozkojarzając połowę składu, a później, kiedy Castiel zaczął się z niej śmiać, że Finn robi do niej maślane oczy, przekręciła tylko ślepiami. Mimo wszystko postanowiła na czas jakiś ograniczyć swoje uczęszczanie na próby zespołu, za mało było w nich śpiewania o niej.

Marcus naczelny uj Glom było i się skończyło, w sumie to z tej znajomości Nessy nie pamięta zbyt wiele, nie pamięta dlaczego z nim była, dlaczego się rozstali, ale wie, że ma jakiś dobry powód, żeby go nie lubić i to nie wcale taki, że Agnes Glom brzmi strasznie głupio. Może uwierzyłaby, że przelizał się z którąś z jej koleżanek, gdyby jakieś miała.  

Tanesha ta pierwsza nie-siostra Hanyasha tak o dziwo z Taneshą Nessy ma lepszy kontakt, może dlatego, że jej potwór zwykle siedzi w ukryciu, od czasu, kiedy przez pięć minut krzyczała na widok jego głowy wychodzącej z biustu dziewczyny. Nessy jest nadwornym skrybom opisującym do gazety co ciekawsze wyczyny teamu Hanyasha-Everett.

Castiel ty chory pojebie Horn nigdy nie rozumiała na jakiej zasadzie zaczęli spędzać ze sobą czas. W pewnym momencie swojego życia, gdy poznała pojęcie w psychologii zwane syndromem Sztokholmskim znalazła między nim, a swoją sytuacją z Hornem wiele wspólnych cech. Wzajemnie doprowadzali się do szewskiej pasji, ciągle ściągając na siebie kłopoty, w większych grupach często ignorując totalnie swoje istnienie, by później dogryzając sobie słodko, siedzieć na gałęzi i pluć pestkami. Relacja ta miała wszystkie znamiona toksycznej i niszczycielskiej, a jednak trwała i żadne z nich z własnej, nieprzymuszonej woli nie zgodziłoby się do jej przerwania.

Feliks o fuj Konieczny nieogarnięte stworzenie, które gdyby nie jego znajomi prawdopodobnie dawno temu zapomniał, że trzeba jeść, myć się i zmieniać ubranie. Woli trzymać się od niego na odległość, nie tylko z powodu jego śmiercionośnej broni jaką jest królik. Coś by się jeszcze znalazło.

Cassandra mój niepisany padawanie Montrose młodsza Krukonka od początku wpadła w oko Nessy, która postanowiła nauczyć ją jak powinno się żyć w Hogwarcie, co znaczyło tyle i nie więcej, że ściągała ją na dno, życiowego mułu. Co prawda panna Montrose, działa pozytywnie na Temple, pomagając jej w nauce i polepszając jej wizerunek w oczach opinii publicznej, a jednak to Temple wpadła na głupi pomysł ich wypadu do salonu tatuażu czy nocnej popijawy w wieży astronomicznej.

Thetis oddaj mi moje wichrowe wzgórza Morgenstern handel tanimi, mniej tanimi i gotyckimi romansami kwitnie między nimi w najlepsze. Jeżeli jakaś trafi na największego, rakowego harlekina druga przeczyta go chwilę po tej pierwszej, nie czekając nawet na ostygnięcie papieru.

Nash ten co ma strasznego jaszczura Padmore jest to całkiem nowa znajomość Nessy, przez ostatnie sześć lat udawało jej się nie wiedzieć o istnieniu chłopaka, aż do momentu, w którym owo istnienie, a w zasadzie jego część rzuciło się na nią z miłością i uwielbieniem. Zabierzcie tego przerażającego gada ode mnie.

Ethran pan korki Rowan mówi jej o roślinkach i jest przy tym ciekawszy od podręcznika, to wystarczy by zjednać sobie przynajmniej na jakiś czas przychylność panny Temple.

Lucas ty tępy uju nr 2 Salvage nigdy za nim nie przepadała, gdy pojawili się w Hogwarcie ciągnął ją za warkocze i śmiał, żeby potem w trakcie najważniejszej próby charakteru nie zrobić nic, zostawić ją na pastwę żywiołu i Ślizgona. Pytanie co jest w tym przypadku gorsze? Jeden z niewielu osobników, przy którym nie potrafi udawać, jego osoba wścieka ją do tego stopnia, że wszystkie maski spadają.

Lucas, bracie, gdzie jesteś Shaw jej kolega, całkiem bliski, w którym wytworzyła się względem tej małej łajzy jakaś dziwna siostrzano-braterska więź z tych, co to jak ktoś jej zrobi krzywdę to ma trzy sekudny przewagi zanim oberwie w zęby, no chyba, że trwa lekcja z wysłannikiem z ministerstwa, to trochę trzeba poczekać. Przez ostatni czas Nessy lubiła się przyglądać podchodom między nim, a panną Zabije cię, było to zabawne, pomimo tego, że parę razy miała chęć ich obojga kopnąć w pośladki i zacząć się na nich wydzierać dlaczego są tacy tępi.

Nicolas nie brzydkie z ciebie stworzenie Sharewood kiedyś całkiem nieopatrznie, nie spodziewając się jakie to może wywołać konsekwencje w jej małym świecie, powiedziała pannie Anderson, że Sharewood jest całkiem, całkiem jak na kolejnego szkolnego łamacza serc. Zdanie padło prawdopodobnie pod wpływem czegoś bardzo smacznego i nielegalnego w murach, ale co się raz powiedziało to się już nie odpowie. Gryfonka musiała akurat te wypowiedziane w swoją stronę słowa zapamiętać i podszywając się pod Nessy wysłała chłopakowi list, co doprowadziło do ich spotkania na skraju Zakazanego Lasu.

Wanda idealna Whisper każdy zna Wandę, miłą, poukładaną panna Prefekt, która do każdego się uśmiechnie z każdym zagada, aż się niedobrze człowiekowi robi. Mimo całej swojej wewnętrznej antypatii do panny Whisper nigdy nie pokazała jej tego wprost, zawsze uśmiechnięta i z miną numer trzy, tak oczywiście, jakie to wszystko interesujące.

Ostatnio zmieniony przez Nessy Temple dnia Pon 18 Cze 2018, 16:30, w całości zmieniany 8 razy
Zobacz profil autora
Lucas Salvage

PisanieTemat: Re: have you met Nessy?    Pon 30 Kwi 2018, 22:05

No siema! Są na jednym roku, więc tak jakby znać się powinni <3
Zobacz profil autora
Nessy Temple

PisanieTemat: Re: have you met Nessy?    Sro 02 Maj 2018, 20:02

w sumie nie wiem jaką mogli by mieć między sobą relację, ale wyobraziłam sobie ciekawą scenkę (a przynajmniej tak mi się wydaje, że mogłaby być całkiem spoko)

czas: kiedykolwiek
miejsce akcji: pokój wspólny
sytuacja: Siedzą sobie koło siebie na kanapie w pw, Lucas się uczy, Nessy we wnętrzu swojego jestestwa marudzi na nudę i beznadziejność otaczającego świata. Nie muszą ze sobą rozmawiać, po prostu sobie tak są każdy zajęty własnym światem, on chrupiąc pod nosem czekoladę, ona jakieś swoje przysmaki i nagle dochodzi do pomyłki. Ona zamiast swoich cosiów zjada kawałek czekolady chłopaka i ma atak alergii, zaczyna się dusić i tu pytanie co zrobi Lucas, zostawi ją na pastwę losu, zacznie wzywać pomoc lub w jakiś inny sposób jej pomoże. Żodyn nie wie to znaczy, ja nie wiem, a przynajmniej jeszcze nie wiem. Jeżeli wydarzyłoby się to trochę temu to mógł ją potem odwiedzić w skrzydle szpitalnym, w zależności od chemii miedzy nimi mogą sobie dogryzać, nie móc spojrzeć sobie w oczy albo zostać ziomeczkami. Co ty na to?
Zobacz profil autora
Lucas Salvage

PisanieTemat: Re: have you met Nessy?    Sro 02 Maj 2018, 23:08

Pomysł z dogryzaniem bardzo mi się podoba, bo uwielbiam takie relacja :D I mi jak najbardziej pasuje. Lucas z pewnością nie zostawiłby swojego na pastwę losu, tego możesz być pewna <3
Zobacz profil autora
Nessy Temple

PisanieTemat: Re: have you met Nessy?    Czw 03 Maj 2018, 01:42

to dawaj znaki dymne czy chcesz zacząć od jakiegoś myślo czy robimy, że zaczną ze sobą bardziej rozmawiać jakoś teraz
Zobacz profil autora
Resa Anderson

PisanieTemat: Re: have you met Nessy?    Nie 06 Maj 2018, 11:17

Witam koleżankę w szpiegowaniu!
Mam w główce scenkę jak obie znajdują się w tym samym miejscu, w którym da się podsłuchać jakąś arcyciekawą ploteczkę. Może Nesska podglądała kogoś przez szparę w drzwiach, albo tradycyjnie wychylając się zza rogu i w takim stanie spotkała ją Resa? A jako że obie cenią sobie informacje na temat wszystkiego co dzieje się w zamku, Gryfonka przystanęła i dołączyła do niej i tak sobie w ciszy stały, musząc znieść swoje towarzystwo dla dobra sprawy. A potem, zaaferowane tym co usłyszały/zobaczyły, zaczęły o tym rozmawiać i tak zaczęła się ich znajomość (pozytywna, mam nadzieję).

Co Ty na to? :>

Resa Anderson

Sometimes your joy is the source of your smile, but sometimes your smile can be the source of your joy.
Zobacz profil autora
Lucas Salvage

PisanieTemat: Re: have you met Nessy?    Nie 06 Maj 2018, 12:13

W sumie możemy zacząć w myślo, czy coś :D Bo mi to obojętne, chociaż nie ukrywam, że lubię rozwijać znajomości xD
Zobacz profil autora
Nessy Temple

PisanieTemat: Re: have you met Nessy?    Nie 06 Maj 2018, 16:26

Resia : tak bierę to, potrzebuje kogoś do ploteczek, ploteczki są super <3

Lucas: kto powiedział, że tego nie da się rozwinąć, ale jak chcesz możemy w ogóle zacząć od wspólnej podróży pociągiem do Hogwartu i zobaczyć co się stanie
Zobacz profil autora
Tanesha Hanyasha

PisanieTemat: Re: have you met Nessy?    Wto 12 Cze 2018, 15:00

Przeczytałam KP i nie bardzo jestem kreatywna :V

Mam do oddania Taneshę, która z Tanją stale odwala jakieś numery Filchowi. Jakbyś miała ochotę to możesz je mniej lub bardziej dyskretnie podsłuchiwać jak po akacjach popijają gdzieś w sowiarni czy innym zakątku i wspominają znaleziska w kanciapie Wielebnego czy inne takie smaczki. Mogłyby też o tym wiedzieć, czy same ci streścić co nieco twarzą w twarz, jeśli Nessy by chciała. Wydaje mi się, że Tanesha ma dar do opowieści, zwłaszcza jeśli chodzi o podbijanie dramaturgi i uszczypliwości. No i również jest obserwatorką więc pewnie wie o innych więcej niż by sobie życzyli. Ale jak to mogłoby wyglądać zostawiam Tobie jako decyzję do podjęcia :V

Mam też Nasha, który jest grzecznym chłopcem, acz jego wygląd i zachowanie zdaje się temu przeczyć (krzywe uśmiechy i wredne uwagi). Z karty wynika, że Nessy boi się zwierząt, a pan Padmore ma Zgreda - latającego, nieposłusznego jaszczura. Mógłby Nessę zarówno atakować, ciągać za włosy czy kraść jakieś przedmioty albo wręcz przeciwnie - zachowywać się jak przymilny, łysy kot. W każdym razie bardzo chętnie uprzykrzę Nashowi życie ciągłym przepraszaniem za gadzinę czy coś takiego.

Mam również konto Syriusza, ale tutaj nie bardzo już wiem co zaproponować :) Jakbyś jednak coś chciała od amanta z Gryffindoru to proponuj śmiało.

Who need a wand when you have umbrella?
Zobacz profil autora
Finn Gard

PisanieTemat: Re: have you met Nessy?    Sro 13 Cze 2018, 20:45

♬ Smalił do Ciebie cholewy jakieś dwa lata temu, o czym dowiedziałaś się stosunkowo niedawno, gdy mu się odwidziało :D
♬ źle akcentuje Twoje imię, więc ucz go poprawnego wymówienia imienia. U niego podwójne "s" brzmi jak "sz"/"szcz". Samo "s" jest okej, dwa - musi ćwiczyć. W muzyce nie ma problemu, tutaj ma.
♬ Znaj jego kapelę. Słysz jedną piosenkę chociaż.
Zobacz profil autora
Nessy Temple

PisanieTemat: Re: have you met Nessy?    Sro 13 Cze 2018, 22:35

Tanesha podoba mi się koncept takiego siedzenia przy kremowym piwie, herbacie, kawie, czy każdym innym napoju lub nie, kiedy dziewczyny albo sama Ślizgonka opowiadałaby dziewczynie o tym jak powstały ich szalone pomysły i jak potem wprowadzały je w życie, a ona by to słuchała, a potem lekko podkoloryzowane i z odpowiednią cenzurą można by to było umieszczać, na dodatkowych specjalnie zakamuflowanych stronach Lustra, takie pozdro dla wtajemniczonych ;)

co do Nasha to po naszym cudnym poznaniu się na lekcji, kusi mnie nieodwzajemniona miłość Zgreda do Nessy, nie wiem mógłby się mu spodobać zapach jej kremu, szamponu czy czegoś tam i mogłoby się zdarzać, że uciekałaby chłopakowi, żeby przez chwilę poobcować ze swym ludzkim ideałem ;)

od naczelnego Amanta Hogwartu zawsze tylko, oprócz jakiegoś typowego wzdychania, dawno temu i wybitnie nie prawda, nie wiem co, kiedyś miałam postać na innym forum, gdzie Syriusz uczył moją loszkę animagii, ale do Nessy mi to raczej nie pasuje, chyba, że w ramach wyrównywania szans, zdolnych inaczej pomagali sobie, kiedyś nawzajem z zajęć, ona mu z eliksirów i dajmy na to starożytnych runów, on z transmutacji i zaklęć?????

ohhh Finn bardzo chętnie dam ci rolę mojego byłego adoratora o ile obiecasz, że przynajmniej dwie piosenki o miłości było o mnie i któreś wychwalały piękno mojej twarzy i oczu, jestem na tak, mogę nawet czasami pod nosem nucić coś tego waszego zespołu, o ile królik tego dziwnego basisto-kogoś będzie się trzymał ode mnie z daleka
Zobacz profil autora
Finn Gard

PisanieTemat: Re: have you met Nessy?    Sro 13 Cze 2018, 22:44

Za królika nie odpowiadam, ale jakąś melodyjkę dla Nessy zagrał, acz nie przyznał się jej, że smalił do niej cholewy. Castiel ją mógł o tym uświadomić w ramach jakiejś riposty czy dokuczenia :D Za nucenie stworzę Ci balladę.
Zobacz profil autora
Feliks Konieczny

PisanieTemat: Re: have you met Nessy?    Sro 13 Cze 2018, 22:52

ma być piękna, smutna i o miłości

i w sumie wyobrażam sobie, jak Cass jej to mówi, a ona opluwa się poranną kawą
Zobacz profil autora
Tanesha Hanyasha

PisanieTemat: Re: have you met Nessy?    Sro 13 Cze 2018, 23:07

Wszystko mi pasuje, dopiszę u siebie później <3
(dodam, że Nash będzie jej bardzo żałował, także w ramach rekompensaty wysługuj się nim do woli xD)

Who need a wand when you have umbrella?
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: have you met Nessy?    

have you met Nessy?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1