IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Nabory do Drużyn Quidditcha!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Gwendolyn Scrimgeour
Gwendolyn Scrimgeour

Nabory do Drużyn Quidditcha! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nabory do Drużyn Quidditcha!   Nabory do Drużyn Quidditcha! - Page 2 EmptySro 03 Wrz 2014, 00:17

Jeśli pozycja komentatora jest wolna - brałabym ;)

przyjęta.
(pod warunkiem, że będzie się ładnie zachwycać nad Ślizgonami ;>)


{Jeśli zostanie czymś zachwycona, nie omieszka poddać się emocjom. Ale bez przyczyny? Nevah. ;d}
Michael Bonner
Michael Bonner

Nabory do Drużyn Quidditcha! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nabory do Drużyn Quidditcha!   Nabory do Drużyn Quidditcha! - Page 2 EmptyPią 19 Gru 2014, 00:39

Zgłaszam chęć dołączenia do drużyny (Franz odchodzi). Obojętnie na jaką pozycję, kapitan niech wybierze.
Lucas Salvage
Lucas Salvage

Nabory do Drużyn Quidditcha! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nabory do Drużyn Quidditcha!   Nabory do Drużyn Quidditcha! - Page 2 EmptyCzw 25 Gru 2014, 19:37

Dla Lucasa pozycja ścigającego jeśli można :D *bo widzę, że tylko tej pozycji brakuje*

przyjęty.
Christopher Richardson
Christopher Richardson

Nabory do Drużyn Quidditcha! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nabory do Drużyn Quidditcha!   Nabory do Drużyn Quidditcha! - Page 2 EmptyCzw 25 Gru 2014, 20:15

Ee... Zgłaszałem się na ścigającego na PW Rosiera, ale na wszelki wypadek tutaj też piszę. xD
Katerina E. Argent
Katerina E. Argent

Nabory do Drużyn Quidditcha! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nabory do Drużyn Quidditcha!   Nabory do Drużyn Quidditcha! - Page 2 EmptySob 03 Sty 2015, 14:08

Ja chcem do drużyny .__. Biorę każdą pozycję. Może być nawet obsługa pałki, ale weźcie mnieee :c

dałem cię na ścigającą.
Gość
avatar

Nabory do Drużyn Quidditcha! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nabory do Drużyn Quidditcha!   Nabory do Drużyn Quidditcha! - Page 2 EmptyNie 11 Sty 2015, 13:11

Czy jest jeszcze wolne miejsce jako członek drużyny Gryffindoru? Bo Quidditch jest dosyć ważny w historii mojej postaci więc jeśli jakaś postać nie gra (najbardziej chodzi mi o ścigających) to chętnie zajmę to miejsce. Ew mogę być bardzo aktywnym rezerwowym <3 (ale tak bardzo ewentualnie xD)
Gość
avatar

Nabory do Drużyn Quidditcha! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nabory do Drużyn Quidditcha!   Nabory do Drużyn Quidditcha! - Page 2 EmptyNie 11 Sty 2015, 16:48

Widzę, że puchoni mają braki w drużynie, więc im pomogę.

Zgłaszam się na ścigającego ;p

dodany.
Gość
avatar

Nabory do Drużyn Quidditcha! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nabory do Drużyn Quidditcha!   Nabory do Drużyn Quidditcha! - Page 2 EmptyPon 12 Sty 2015, 14:55

To co z tym miejscem u gryfonów? Jeśli nie ma to mogę być rezerwowym?

wrzuciłem cię na miejsce ścigającego za nieaktywną Dorcas. ;)
Gość
avatar

Nabory do Drużyn Quidditcha! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nabory do Drużyn Quidditcha!   Nabory do Drużyn Quidditcha! - Page 2 EmptyWto 03 Lut 2015, 01:23

Dzień dobry (a może to już dobry wieczór? dobra noc?)!

Przyszedłem tutaj za namową Wandy. Słyszałem, że Puszki potrzebują pomocy. Więc oto jestem! Melduje się Artie - nowy szukający Puchonów! Moje zgłoszenie to nie żart! Podczas lotu na miotle nie potrzeba ruszać nogami. Wystarczy balansować ciałem. To Artie potrafi doskonale. W dodatku jest chudy, a jak wiadomo szukający nigdy nie byli zbyt wielcy.

Oczywiście McCallister potrzebuje osoby, która będzie pomogła mu wsiąść na miotłę oraz ustawić odpowiednio nogi. Przy lądowaniu mogą wystąpić problemy, ale od czego jest Wandzia, która będzie biegać z materacem, aby Puchon bezpiecznie wylądował?

Szykuje się prawdziwa bomba ! :D

dodany.
Gość
avatar

Nabory do Drużyn Quidditcha! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nabory do Drużyn Quidditcha!   Nabory do Drużyn Quidditcha! - Page 2 EmptyWto 03 Lut 2015, 01:33

Wychodzi na to, że Wanda rekrutuje drużynę Puchonów. Potem pewnie będzie muffinkami próbowała przekupić, byśmy oddawali mecze na rzecz Kruczków ;o
Ale Swieta chętnie się pościga dla Puszków i może nawet zdobędzie czasem jakieś punkty. Zaufajcie rudej, rude nie kłamie <3 Azarova na ścigającą!

dodana.
Edgar Bones
Edgar Bones

Nabory do Drużyn Quidditcha! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nabory do Drużyn Quidditcha!   Nabory do Drużyn Quidditcha! - Page 2 EmptyWto 17 Lut 2015, 15:37

Chciałbym zgłosić swoje kości do drużyny Puchonów, obojętnie jaka pozycja.
Eric Henley
Eric Henley

Nabory do Drużyn Quidditcha! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nabory do Drużyn Quidditcha!   Nabory do Drużyn Quidditcha! - Page 2 EmptyNie 01 Mar 2015, 01:10

Jako, że jest to związane z moją KP zgłaszam się do rezerwy gryfonów :) Może nareszcie po 6 długich latach starań... ;)  Choć jeśli się nie dostanę, nie będę specjalnie ubolewał - nic nowego :)
Eric Henley
Eric Henley

Nabory do Drużyn Quidditcha! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nabory do Drużyn Quidditcha!   Nabory do Drużyn Quidditcha! - Page 2 EmptyPią 13 Mar 2015, 08:46

Hej, hej, hej :) Jako, że minęły już prawie 2 tygodnie, na wszelki wypadek przypominam tylko o pytaniu Henleya ;)

wpisuję, tylko doprecyzuj jeszcze, na jaką pozycję w tej rezerwie.
Eric Henley
Eric Henley

Nabory do Drużyn Quidditcha! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nabory do Drużyn Quidditcha!   Nabory do Drużyn Quidditcha! - Page 2 EmptyPią 13 Mar 2015, 16:40

Jasne, jasne, Eric jak zwykle roztrzepany, chodzi o pozycje ścigającego :)

dodany.
Murphy Hathaway
Murphy Hathaway

Nabory do Drużyn Quidditcha! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nabory do Drużyn Quidditcha!   Nabory do Drużyn Quidditcha! - Page 2 EmptyNie 12 Kwi 2015, 23:49

ślę Marfi na ścigającego, tylko nie wybijcie jej ząbków! <3

przyjęta!
Sponsored content

Nabory do Drużyn Quidditcha! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nabory do Drużyn Quidditcha!   Nabory do Drużyn Quidditcha! - Page 2 Empty

 

Nabory do Drużyn Quidditcha!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Turniej Dzikich Drużyn Quidditcha w Hogwarcie
» Drużyny quidditcha
» Regulamin Quidditcha
» Drużyny Quidditcha
» Poczta Gwiazdy Quidditcha - Płomykówka Shea

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Wydarzenia
-