IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Poczta Gwiazdy Quidditcha - Płomykówka Shea

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Christopher Ted Hathaway
Christopher Ted Hathaway

Poczta Gwiazdy Quidditcha - Płomykówka Shea Empty
PisanieTemat: Poczta Gwiazdy Quidditcha - Płomykówka Shea   Poczta Gwiazdy Quidditcha - Płomykówka Shea EmptySro 21 Paź 2015, 02:51

Poczta Gwiazdy Quidditcha - Płomykówka Shea Nasza-sowa-1
Shea to płomykówka, którą Chris otrzymał w prezencie od jednej ze swoich fanek, o której wiadomo tyle, że była uczennicą siódmego roku w Huffelpuffie. Chris życzy sobie więcej równie praktycznych prezentów.
Murphy Hathaway
Murphy Hathaway

Poczta Gwiazdy Quidditcha - Płomykówka Shea Empty
PisanieTemat: Re: Poczta Gwiazdy Quidditcha - Płomykówka Shea   Poczta Gwiazdy Quidditcha - Płomykówka Shea EmptyCzw 22 Paź 2015, 00:30

List nadszedł tego samego dnia, nie później niż dwie godziny po nadaniu roztrzepanej Shei. Napisana o wiele mniej zgrabnie odpowiedź pachniała skrzydłem szpitalnym, zresztą nabazgrana została na odwrocie pierwszej lepszej, przypadkowej recepty.
oeusuu napisał:

Chris!
Widzę, że na próżno mam Cię zaklinać, żeby sodówa nie uderzyła do głowy. Miło, braciszku że czasami jednak pamiętasz o Twoim rudzielcu, w sumie mi to schlebia. Tak jakby.
Również dobrze słyszeć, że rozłożyłeś Irańczyków na łopatki, chociaż pewnie wolałbyś pokonać Irlandyczków. Ale wszystko w swoim czasie, wierzę w Was chłopaki - tylko daj mi znać kiedy będą następne eliminacje, bo przez ten cały polityczny chłam już nie umiem patrzeć na "Proroka". I następnym razem się postaraj bardziej Hathaway, bo to wygrywanie "ledwo ledwo" to nie na Twoim poziomie. Uważaj sobie, bo i  ja na Ciebie krzywo spojrzę a mnie przecież nosa nie złamiesz. Chyba.
Dobra dobra, ale tak serio to gratuluję. Odpoczywaj w Hogsemade, dobrze wiedzieć, że jesteś w cały i zdrowy, tylko mam nadzieję, że nie nabawiłeś się jakiś chorób wenerycznych. Ani nie nabawiasz, gwiazdo sportu i bożyszczu nastolatek.
Tylko nie licz, ja Cię proszę na moje koleżanki, bo zaraz wybuchnę śmiechem. A nie mogę, tu gdzie jestem teraz, bo czy chcesz czy nie… żadna nie mdleje na Twój widok. Lo siento!

Twoja
Poczta Gwiazdy Quidditcha - Płomykówka Shea 1zgdahj

Ps. Pamiętasz Erica? Henley’a? Dał sobie skopać tyłek w pojedynku i siedzę razem z nim w Skrzydle Szpitalnym - więc nie dam radę w następną sobotę. Możesz za dwa tygodnie?
Pps. Ty to jesteś chyba naprawdę taki głupi
Ppps. Przepraszam, że piszę to na takiej wymiętej i byle jakiej kartce, ale nie miałam nic innego pod ręką. BESOS.
 

Poczta Gwiazdy Quidditcha - Płomykówka Shea

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Płomykówka Henia
» Drużyny quidditcha
» Regulamin Quidditcha
» Drużyny Quidditcha
» Grasuil, Płomykówka Riaana

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-