IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Skrzydło.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Lily Evans
Lily Evans

Skrzydło. Empty
PisanieTemat: Skrzydło.   Skrzydło. EmptyPią 17 Lip 2015, 12:46

Chciałam poinformować wszystkich zainteresowanych, że tak, można tam pisać i tak, można wymyślać własne fabuły, bo ani ja, ani Walt nie mamy ich szczegółowo opracowanych i w większości wymyślamy je na bieżąco. Stworzyliśmy to skrzydło, bo brakowało lokacji + chcieliśmy stworzyć miejsce na mini eventy, żeby uprzyjemnić użytkownikom okres wakacji, kiedy jest ciut więcej czasu na pisanie.

Jeśli chodzi o jakąś większą linię fabularną, którą ciągnę od dłuższego czasu, bo także pojawiły się zarzuty, że nie informuję o swoich krokach, podtrzymuję swoje wcześniejsze słowa: jak ktoś chce ją znać, pisze do mnie na PW/gg i wtajemniczam go. Proste? Musi się jednak liczyć z tym, że wtedy może go częściowo ominąć zabawa, dlatego nie rozpisuję tego dla wszystkich.
Francis T. Lacroix
Francis T. Lacroix

Skrzydło. Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło.   Skrzydło. EmptyPią 17 Lip 2015, 13:31

Co do nieoznakowanych pomieszczeń myślę, że to samo. Jak ktoś chce wiedzieć jak to działa to niech napisze do Lilki albo do mnie, ale nie chcę pisać tutaj, żeby nie psuć ew. zabawy komuś, kto mógłby być zainteresowany zabawą.
Francis T. Lacroix
Francis T. Lacroix

Skrzydło. Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło.   Skrzydło. EmptySob 18 Lip 2015, 18:45

Miniregulamin nowego skrzydła. Wrzucam tutaj, żeby znowu nie było problemów, że nikt nic nie wie. Jak nie będzie zastrzeżeń - wrzucam jutro przed 19.


Zakazane Skrzydło - z czym to się je?



  • W tym dziale pisać może każdy, zarówno sesje minieventowe z MG (co warto zgłosić któremuś z nich, wolny wybór) jak i własne fabuły. Warto jednak mieć na uwadze, że nikt nie jest tam do końca i w pełni bezpieczny.

  • “STOP” nie działa tak jak wszędzie. Może nikt inny nie wtrąci Wam się do fabuły, ale interwencja MG jest możliwa. Jednak dotyczyć będzie to raczej otoczenia, a nie samej rozgrywki.

  • Filch ‘zablokował’ sznurkiem to skrzydło nie bez kozery, nie jest tu bezpiecznie, więc musicie się liczyć z potencjalnym zagrożeniem, jeśli chcecie odnaleźć w tej części zamku jakieś kuszące skarby.

  • Knujcie coś niedobrego.

Sponsored content

Skrzydło. Empty
PisanieTemat: Re: Skrzydło.   Skrzydło. Empty

 

Skrzydło.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Skrzydło Szpitalne
» Zakazane Skrzydło - z czym to się je?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Organizacja
 :: 
Ogłoszenia fabularne
 :: Archiwum
-