IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Relacje Gilberta

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gilbert Nilsson
Gilbert Nilsson

Relacje Gilberta Empty
PisanieTemat: Relacje Gilberta   Relacje Gilberta EmptyPon 29 Wrz 2014, 21:41

Pisać, nie gryzę ;)

Thetis Morgenstern
Była dziewczyna, osoba, z którą naprawdę był spory kawałek czasu. Był zmuszony zakończyć związek przez jej dziwną niestabilność emocjonalną. Tak naprawdę po prostu nie wiedział o jej chorobie.

Dorcas Meadowes
Gryfonka, która na piątym roku wpadła mu w oko. Jednak był to niefortunny moment - czas tuż przed SUMami, do których Dorcas sumiennie się przygotowywała. Zainteresowana bardziej nauka, aniżeli jakimś tam Gryfonem dziewczynka odesłała go z kwitkiem. Po kilku dniach ich relacje znów były przyjazne, jednak ktoś inny wyraźnie ich obserwował i robi to nadal, gotów w porę odegrać scenę zazdrości.


Ostatnio zmieniony przez Gilbert Nilsson dnia Nie 23 Lis 2014, 00:41, w całości zmieniany 1 raz
Thetis Morgenstern
Thetis Morgenstern

Relacje Gilberta Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Gilberta   Relacje Gilberta EmptyPon 10 Lis 2014, 20:54

Cześć! Chcę Cię zjeść :D A tak poważnie, może jakiś pomysł na relacje? :D
Dorcas Meadowes
Dorcas Meadowes

Relacje Gilberta Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Gilberta   Relacje Gilberta EmptyWto 18 Lis 2014, 22:53

Przychodzę z szaloną propozycją, a co! Może Dor była kiedyś jego obiektem westchnień? Ale dała mu kosza? Nie mniej Black wciąż może jej wypominać, że Gilbert wodzi za nią spojrzeniem, a on tak naprawdę chciałby pożyczyć notatki z eliksirów czy historii magii, a nie to, co sobie Syriusz ubzdurał.
Gilbert Nilsson
Gilbert Nilsson

Relacje Gilberta Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Gilberta   Relacje Gilberta EmptyCzw 20 Lis 2014, 19:48

O, dawno nikt do mnie nie pisał w sprawie relacji :D
Na początku pomyślałam sobie "ta, jasne..". Ale na szczęście doczytałam do końca i myślę,że może z tego wyjść kilka zabawnych sytuacji. Dlatego też się zgodzę. Ale to nie tak, że Gilbert był zadurzony, po prostu dostał chłopaczyna kosza i nawet tego nie przeżywał. Może tak być? ;)


Swoją drogą - nie mam żadnej relacji z facetami, drodzy koledzy, może ktoś się skusi? :D
Dorcas Meadowes
Dorcas Meadowes

Relacje Gilberta Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Gilberta   Relacje Gilberta EmptySob 22 Lis 2014, 23:03

Jak najbardziej! Prawdę powiedziawszy mogłoby to być i rok temu (czyli jak oboje byli na piątym roku), Dor były w głowie sumy a nie Gryfoni, tak więc Gil dostał kosza i choć jakoś specjalnie nie zmieniło to ich relacji (podąsał się i mu przeszło jak pisałeś), to jednak Łapa mógł sobie to ubzdurać i wszędzie widzieć właśnie takie, a nie inne zainteresowanie Gilberta Dor, co oczywiście jest wyssane z palca : >
Gość
avatar

Relacje Gilberta Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Gilberta   Relacje Gilberta EmptyNie 18 Sty 2015, 11:47

Hej! Wymyślmy coś super!
Gilbert Nilsson
Gilbert Nilsson

Relacje Gilberta Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Gilberta   Relacje Gilberta EmptyCzw 22 Sty 2015, 21:30

Proponuję razem być podatnymi na wszelkiego rodzaju używki :D dodatkowo mogę próbować przekonać cię do alkoholu. To nie będzie urocza relacja, bo mam na myśli coś w rodzaju przyjaciół, którzy szlajają się po nocach, a po imprezie budzą się gdzieś nad jeziorem. Do tego wspólne śpiewanie, co ty na to? ;> albo mogę ci przygrywac. No i rozmowy o sensie życia.
Gość
avatar

Relacje Gilberta Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Gilberta   Relacje Gilberta EmptyCzw 22 Sty 2015, 21:43

I uroczej nie oczekuje! Super, mi pasuje xD haha, to nawet lepiej niż się spodziewałam, serio, bo ja tragiczna jestem w wymyślaniu relacji

jak otworzy przed nim usta i zaśpiewa to już postęp ;p

Gilbert Nilsson
Gilbert Nilsson

Relacje Gilberta Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Gilberta   Relacje Gilberta EmptyCzw 22 Sty 2015, 21:48

Wystarczy, że mu się pochwalisz, ze umiesz, a on już to z Ciebie wyciągnie :D taki psychol muzyczny nie popuści i będzie musiał usłyszeć jak śpiewa
Gość
avatar

Relacje Gilberta Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Gilberta   Relacje Gilberta EmptyCzw 22 Sty 2015, 21:53

trzeba będzie chyba użyć siły hahah bo to dziewczę śpiewa jedynie pod prysznicem, gdy nikogo nie ma w zasięgu metrów


chyba, że podsłucha jak sobie podśpiewuje pod nosem gdzieś na błoniach, zdarza się xD
Gilbert Nilsson
Gilbert Nilsson

Relacje Gilberta Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Gilberta   Relacje Gilberta EmptyCzw 22 Sty 2015, 22:04

W takim razie wejdę pod twój prysznic ;>
Gość
avatar

Relacje Gilberta Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Gilberta   Relacje Gilberta EmptyCzw 22 Sty 2015, 22:09

licz się z niezłym kopniakiem! hahaha może nie wygląda ale umie przywalić :P
Sponsored content

Relacje Gilberta Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Gilberta   Relacje Gilberta Empty

 

Relacje Gilberta

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Relacje Ros
» Relacje Izzy
» Relacje R.D.A.
» Relacje Lucasa...
» Relacje Świeczki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-