IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Relacje Erica

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Henry Lancaster
Henry Lancaster

Relacje Erica - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Erica   Relacje Erica - Page 2 EmptyPią 03 Kwi 2015, 19:16

Doszły mnie słuchy (które się nazywają Wanda Whisper), że Henley'owi zda się kumpel. No to dajmy, że od balu się zakumpluje z Henrym, bo znajdą ze sobą wspólny język o quidditchu i Bóg wie czym jeszcze. Poza tym Heniek jest naocznym i bardzo rozbawionym świadkiem tego jak się przekomarza Eric z Wandą. Co więcej, to nie wiem, powinno wyjść w praniu. Henry'emu też przyda się normalny kumpel (Bo Dłejn normalny to do końca nie jest, brakuje mu piątej klepki, ale mu tego nie mów) do piwa.
Eric Henley
Eric Henley

Relacje Erica - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Erica   Relacje Erica - Page 2 EmptyPią 03 Kwi 2015, 21:08

Jestem jak najbardziej za, chociaż chciałem zaczekać do końca balu, bo kto wie jak się potoczy
Gość
avatar

Relacje Erica - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Erica   Relacje Erica - Page 2 EmptyPią 03 Kwi 2015, 21:12

Pomyślimy nad jakimś negatywem? :]
Eric Henley
Eric Henley

Relacje Erica - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Erica   Relacje Erica - Page 2 EmptyPią 03 Kwi 2015, 21:27

Pewnie, ktoś kto przyszedł na bal z Rosie, może ubiegać się o miano arcywroga
Rosalie Rabe
Rosalie Rabe

Relacje Erica - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Erica   Relacje Erica - Page 2 EmptyPią 03 Kwi 2015, 21:30

Och no już przestańcie, no! Nie jestem aż taka straszna *dziki chichot*
Barty Crouch Jr.
Barty Crouch Jr.

Relacje Erica - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Erica   Relacje Erica - Page 2 EmptyPon 08 Lut 2016, 23:29

Gryfon w 100%, mugol, co tu więcej trzeba do porządnego negatywnego nastawienia?
Naturalnie wszystko mogło przyjść z czasem, ale wiadomo jak to w młodych umysłach wariuje kiedy się dorasta, dlatego za młodu rzucenie kilku słów, które przepełniły czarę spokoju miedzy nimi i negatyw malowany! Chociaż szczerze mówiąc to skłaniam się ku jakiemuś pokrętnemu pozytywowi, być może nie jakimś braterskim uściskom, ale bardziej czerpanie ogromnej radości z irytowania Gryfona i z wzajemnością w gorszych dniach Bartiego, który też z pewnością jakieś ma, co Ty na to, kolego z klasy? ^.^
Sponsored content

Relacje Erica - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Relacje Erica   Relacje Erica - Page 2 Empty

 

Relacje Erica

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Relacje Christophera
» Fiołek- sówka Erica
» Relacje R.D.A.
» Relacje Ros
» Relacje Lidii

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-