IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Bądź miły dla Rachel, czyli poczta Charlotte

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
avatar

Bądź miły dla Rachel, czyli poczta Charlotte  Empty
PisanieTemat: Bądź miły dla Rachel, czyli poczta Charlotte    Bądź miły dla Rachel, czyli poczta Charlotte  EmptyCzw 19 Lut 2015, 21:58

Bądź miły dla Rachel, czyli poczta Charlotte  Comment_Gl3KjvvNjJFv6krpgYUfuoJaEg5d8oAL
Rachel delikatna po mamusi, proszę traktuj ją dobrze!
Gość
avatar

Bądź miły dla Rachel, czyli poczta Charlotte  Empty
PisanieTemat: Re: Bądź miły dla Rachel, czyli poczta Charlotte    Bądź miły dla Rachel, czyli poczta Charlotte  EmptyCzw 19 Lut 2015, 22:12

Cytat :
Szarlotko!

Jak się dzisiaj czujesz? Widziałem, że miałaś jakąś smutną minkę podczas śniadania. Strasznie się tym zaniepokoiłem. Czy coś się stało? Czy mogę Ci jakoś poprawić humorek? Dzisiaj miałaś na sobie taką ładną sukienkę! Nie powinnaś być wiec smutna, powinnaś się radować! Abyś się uśmiechnęła - przesyłam Ci kilka czekoladek z truskawkowym nadzieniem! Słodkości nigdy nie za wiele!

Twój przyjaciel,
Bądź miły dla Rachel, czyli poczta Charlotte  Yijj9

Faktycznie, oprócz listu otrzymałaś pudełko czekoladek. Były ręcznie robione, każda miała inny kształt i inaczej była przystrojona.
Wracając do listu. Pismo było mocno za okrągłe jak na Bonesa, ale chyba nie zaprzątałaś sobie tym głowy... Bo po co? Ważne, że ktoś o Tobie pamiętał!
Murphy Hathaway
Murphy Hathaway

Bądź miły dla Rachel, czyli poczta Charlotte  Empty
PisanieTemat: Re: Bądź miły dla Rachel, czyli poczta Charlotte    Bądź miły dla Rachel, czyli poczta Charlotte  EmptyPią 20 Lut 2015, 17:27

omamomuszęcicośpowiedzieć napisał:
Charlotte!

Nie uwierzysz.
Załączam list, który dostałam niedawno.
Napisałam mu, że może byłoby fajnie się spotkać, odpisał, że chętnie. Jesteśmy umówieniu przy szklarni numer 2, ma mi przynieść białą różę.
Dasz wiarę - chłopak jest niepojęty!  I to do tego z Twojego domu...  jak myślisz, kto to może być?
Jakieś sugestie? Co myślisz o tym?
Ojejku ale to dziwne.

Odpisz szybko, m

Murphy przeklęła jeszcze raz cicho na szkolną sowę, zawiązując list. Dobrze, że szybko cholerę znalazła. Za późno na łażenie po szkole a odpowiedź musi mieć teraz.
Leć Julek, leć!
Murphy Hathaway
Murphy Hathaway

Bądź miły dla Rachel, czyli poczta Charlotte  Empty
PisanieTemat: Re: Bądź miły dla Rachel, czyli poczta Charlotte    Bądź miły dla Rachel, czyli poczta Charlotte  EmptySob 21 Lut 2015, 13:34

nowości napisał:
Benson!

Kiedy idziemy na kremowe piwo? Znam już tożsamość mojego wielbiciela, chyba... Kojarzę go z wyglądu ale nie jestem pewna co do nazwiska. Ty go znasz na pewno.
Raczej nie jest młodszy, to znaczy z tego co kojarzę. Na pewno jest szalony, to wiem na pewno. Nie uwierzysz co mi wysłał, mogę Ci powiedzieć ale raczej nie będę pokazywać... Także no, odpisuj szybko! m

PS. Rękawy szaty? Może coś poradzę... Najwyżej wyślę do mojej mamy, ona chyba zna się na takich rzeczach. Przynieś ją
PPS. Co przepraszam? Od kogo?
PPPS. Co to za amory w tej szkole, co się w ogóle dzieje?

Dziewczyna westchnęła odgarniając włosy z czoła. Czy Ci wszyscy ludzie poszaleli?
Murphy Hathaway
Murphy Hathaway

Bądź miły dla Rachel, czyli poczta Charlotte  Empty
PisanieTemat: Re: Bądź miły dla Rachel, czyli poczta Charlotte    Bądź miły dla Rachel, czyli poczta Charlotte  EmptyPon 09 Mar 2015, 21:00

zniecierpliwienie napisał:
Benson
Nie olewaj mnie malutka. Kiedy się spotkamy? Trzy Miotły, Błonia, Izba Pamięci - cokolwiek.
Tyle mam ci do opowiedzenia.
Spotkałam się już z Artim, jak tam Twój Edgar?
Czekam na sowę
m
Mistrzyni Alpacalipsa
Mistrzyni Alpacalipsa

Bądź miły dla Rachel, czyli poczta Charlotte  Empty
PisanieTemat: Re: Bądź miły dla Rachel, czyli poczta Charlotte    Bądź miły dla Rachel, czyli poczta Charlotte  EmptyPon 23 Mar 2015, 22:25

Bądź miły dla Rachel, czyli poczta Charlotte  Nqqkg7



Jeśli wyrażasz chęć uczestniczenia w evencie - proszę o odpowiedź zwrotną na PW, na konto MG.
Więcej informacji wkrótce.
Murphy Hathaway
Murphy Hathaway

Bądź miły dla Rachel, czyli poczta Charlotte  Empty
PisanieTemat: Re: Bądź miły dla Rachel, czyli poczta Charlotte    Bądź miły dla Rachel, czyli poczta Charlotte  EmptyNie 29 Mar 2015, 18:27

Na głowę Char spadł króciutki liścik, nabazgrany w pośpiechu na odwrocie zapisanej kartki. Dostarczony późną nocą, w dodatku. A tak właściwie to już świtało.

bezsenność napisał:
Idziesz na bal?
Bo nie wiem czy iść na bal. Wszyscy o tym bez przerwy mówią. Głupi bal, on już jest za parę dni, wiesz? Nie mam sukienki nawet. I nie wiem, co z Cu. Nawet Eric idzie z Dunbar. Cholerny bal. Pieprzony bal. Szarlota, pomóż
m
Sponsored content

Bądź miły dla Rachel, czyli poczta Charlotte  Empty
PisanieTemat: Re: Bądź miły dla Rachel, czyli poczta Charlotte    Bądź miły dla Rachel, czyli poczta Charlotte  Empty

 

Bądź miły dla Rachel, czyli poczta Charlotte

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Kurier Ramzes - czyli sowa Charlie
» Francis T. Lacroix, czyli Drogi Pan Stażysta.
» Charlotte Benson
» Charlotte Seraphine Monrency
» Kumpir, czyli gacek na posyłki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-