IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Relacje ukochanego nauczyciela!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Dimitr Cronström
Dimitr Cronström

Relacje ukochanego nauczyciela! Empty
PisanieTemat: Relacje ukochanego nauczyciela!   Relacje ukochanego nauczyciela! EmptyNie 18 Sty 2015, 23:10

Relacje ukochanego nauczyciela! Tumblr_n5w45j0zpc1sh5mfao1_500


Alice Guardi - Praktykantka, która odbywa u niego staż. Stara się ją traktować czysto zawodowo, lecz ta chyba próbuje jakoś przekonać go do siebie. Herbatka chwilowo nie wchodzi w grę, ale kto wie?

Fhancis T. Lacroix - Pracują w tym samym zawodzie, ale ich osobowości niezbyt pozwalają na zażyłą znajomość. Fhancis często przebywa w towarzystwie Alice, praktykantki Dimitra. To główny powód spotkań ze sobą.

Feliks Zolnerowich - Jego były profesor z Dumstrangu, zarazem dawny mentor. Feliks dostrzegł duży talent w Dimitrze i zechciał wziąć go pod swoje skrzydła. Nawet starał się zrobić z niego duszę towarzystwa, ale nie wyszło. Do teraz korespondują ze sobą.

Uczniowie:
Wanda Whisper - Jest jego ulubioną uczennicą. Zawsze aktywna i gotowa do pracy. Stara się na wszystkie możliwe sposoby zachwycić Dimitra swoją wiedzą. Nauczyciel nie wie, że jest jej obiektem westchnień...

Chayenne Montgomery - Ślizgonka. Bardzo trudny temat. Kobieta przechodzi przez różne stany depresyjne, które prawie nie doprowadziły do samobójstwa. Nauczyciel astronomii został poinformowany, tak jak reszta grona pedagogicznego, że ma mieć na nią oko. Profesorowi nie widzi się pilnowanie małolaty, ale ma wyjście? Ślizgonka często daje znać, że ją to irytuje...

Carmen Luminous - Ślizgonka, ale tak dla odmiany nielubiąca nowego nauczyciela. Sądzi, że Dimitr skupia uwagę na uczennicach, co jednak jest błędem spowodowanym tym, że nastolatki same się przy nim kręcą. Rusek nie rozumie jej nastawienia, ale też nie pozostaje dłużny.


Ostatnio zmieniony przez Dimitr Cronström dnia Pią 07 Sie 2015, 21:54, w całości zmieniany 7 razy
Wanda Whisper
Wanda Whisper

Relacje ukochanego nauczyciela! Empty
PisanieTemat: Re: Relacje ukochanego nauczyciela!   Relacje ukochanego nauczyciela! EmptyNie 18 Sty 2015, 23:41

[Tutaj powinna się znaleźć informacja zawierająca przyszłą relację, ale lel, nie ma jej, bo popłynęła.]

Relacje ukochanego nauczyciela! Stash-1-50f3318daeabd
Dimitr Cronström
Dimitr Cronström

Relacje ukochanego nauczyciela! Empty
PisanieTemat: Re: Relacje ukochanego nauczyciela!   Relacje ukochanego nauczyciela! EmptyNie 18 Sty 2015, 23:43

Ten gif mówi sam za siebie, spodziewałem się. ^^
Alice Guardi
Alice Guardi

Relacje ukochanego nauczyciela! Empty
PisanieTemat: Re: Relacje ukochanego nauczyciela!   Relacje ukochanego nauczyciela! EmptyNie 18 Sty 2015, 23:44

Tooo... ja bym chciała... by Dimitr był takim mentorem Alice, bo wie dużo więcej od niej, ale też nie sądzę, aby Ala się tak słuchała pokornie. Będzie chciała spędzać z nim czas na rozmowach o gwiazdach, ale nie tylko... może byłaby takim wesołym promyczkiem w jego życiu i pracy w szkole? Nieco natarczywa, ale i tak rozbrajająca, może by piła z nim herbatę , może zainteresowana by była kulturą rosyjską.. wiele opcji, ale na bank pozytyw!
Dimitr Cronström
Dimitr Cronström

Relacje ukochanego nauczyciela! Empty
PisanieTemat: Re: Relacje ukochanego nauczyciela!   Relacje ukochanego nauczyciela! EmptyNie 18 Sty 2015, 23:47

"...byłaby takim wesołym promyczkiem w jego życiu..."
Uroczę :D

Alice, jasne, czemu nie. Tylko dziewczyna z początku może mieć problem, aby jakoś do niego dotrzeć. Mam na myśli herbatki i takie tam. Mentorem jak najbardziej, towarzyszem do pogawędek... już trudniej, ale wykonalne. :)
Jenny Cordiel
Jenny Cordiel

Relacje ukochanego nauczyciela! Empty
PisanieTemat: Re: Relacje ukochanego nauczyciela!   Relacje ukochanego nauczyciela! EmptyPon 19 Sty 2015, 13:09

Nie bardzo wiem jak do tego podejść, ale na pewno musimy mieć relacje :D astronomia to jeden z najulubieńszych przedmiotów małej Krukonki, przez co na pewno darzy nauczyciela ogromnym szacunkiem. Nie chciałabym jednak żeby ta relacja była nudna, a nie wiem jak Dimitr podchodzi do nieśmiałych uczennic... wydaje mi się, że niezbyt za takowymi przepada :D
Dimitr Cronström
Dimitr Cronström

Relacje ukochanego nauczyciela! Empty
PisanieTemat: Re: Relacje ukochanego nauczyciela!   Relacje ukochanego nauczyciela! EmptyPon 19 Sty 2015, 13:15

Za mało kim przepada, nie bój się xd Ale jako profesor mimo wszystko ma obowiązek pomóc, nawet jakby miał protesty :D
Dimitr jako dziwny człek może intrygować Jenny. W końcu jest nowym nauczycielem i najmniej chwalącym się o sobie. Ciekawość krukonki mogłaby doprowadzić do fajnych sytuacji :D
Jenny Cordiel
Jenny Cordiel

Relacje ukochanego nauczyciela! Empty
PisanieTemat: Re: Relacje ukochanego nauczyciela!   Relacje ukochanego nauczyciela! EmptyPon 19 Sty 2015, 13:18

Tak, też mi się tak wydaje :D mogłabym być nawet troszkę stalkerem, kiedyś mógłbyś ją przyłapać na tym, że uważnie go obserwuje ;>
Dimitr Cronström
Dimitr Cronström

Relacje ukochanego nauczyciela! Empty
PisanieTemat: Re: Relacje ukochanego nauczyciela!   Relacje ukochanego nauczyciela! EmptyPon 19 Sty 2015, 13:24

Oh, kolejna psychofanka <3
Ja jestem za! Szczególnie jak o uczennice chodzi xd
Christopher Richardson
Christopher Richardson

Relacje ukochanego nauczyciela! Empty
PisanieTemat: Re: Relacje ukochanego nauczyciela!   Relacje ukochanego nauczyciela! EmptyPon 19 Sty 2015, 15:10

Chcesz relkę z Chrisem? :d
Dimitr Cronström
Dimitr Cronström

Relacje ukochanego nauczyciela! Empty
PisanieTemat: Re: Relacje ukochanego nauczyciela!   Relacje ukochanego nauczyciela! EmptyPon 19 Sty 2015, 15:16

No jasne, myślałem, że same uczennice się nazbierają xD Teraz pytanie, chcesz być w grupie faworytów, mało ważnych, czy gnębionych przez profa? ^^
Gość
avatar

Relacje ukochanego nauczyciela! Empty
PisanieTemat: Re: Relacje ukochanego nauczyciela!   Relacje ukochanego nauczyciela! EmptyPon 19 Sty 2015, 15:52

A Dante nie będzie go lubił! xD I zawsze będzie robił na przekór mężczyźnie.
Wiadomo z jakiego powodu.
Dimitr Cronström
Dimitr Cronström

Relacje ukochanego nauczyciela! Empty
PisanieTemat: Re: Relacje ukochanego nauczyciela!   Relacje ukochanego nauczyciela! EmptyPon 19 Sty 2015, 15:58

Dante, chyba każdy samiec w klasie będzie się wkurzał z tego samego powodu xD Ale ok.
Gość
avatar

Relacje ukochanego nauczyciela! Empty
PisanieTemat: Re: Relacje ukochanego nauczyciela!   Relacje ukochanego nauczyciela! EmptyPon 19 Sty 2015, 16:38

Z powodu Yenny? :D I don't think so xD
Dimitr Cronström
Dimitr Cronström

Relacje ukochanego nauczyciela! Empty
PisanieTemat: Re: Relacje ukochanego nauczyciela!   Relacje ukochanego nauczyciela! EmptyPon 19 Sty 2015, 16:48

Nie tylko xD
Sponsored content

Relacje ukochanego nauczyciela! Empty
PisanieTemat: Re: Relacje ukochanego nauczyciela!   Relacje ukochanego nauczyciela! Empty

 

Relacje ukochanego nauczyciela!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Relacje R.D.A.
» Relacje Ros
» Relacje Tommy'ego
» Relacje z Kennethem
» Relacje Gilberta

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-