IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Carmen Luminous

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Carmen Luminous
Carmen Luminous

Carmen Luminous - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Carmen Luminous   Carmen Luminous - Page 2 EmptySob 21 Lut 2015, 14:44

Artie <3

Co powiesz na to że pewnego ferelnego dnia wypadkiem wjechałeś (dosłownie) w ślizgonkę zwalając ją z impetem z nóg? Znajomość nie zaczęła się zbyt dobrze, ale Artie z racji swojego upodobania do czekoladek (<3) udobruchał dumną ślizgonkę słodkim pakunkiem.
Wpadają na siebie, droczą się i przekomarzają, irytują wzajemnie, Artie rzuca niewybrednymi żartami, a Carmen tylko wywraca oczami. Ale jest miło <3
Murphy Hathaway
Murphy Hathaway

Carmen Luminous - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Carmen Luminous   Carmen Luminous - Page 2 EmptySob 21 Lut 2015, 18:18

Ja też coś chcę, bo Carmen mi się nieziemsko podoba :D
Carmen Luminous
Carmen Luminous

Carmen Luminous - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Carmen Luminous   Carmen Luminous - Page 2 EmptySob 21 Lut 2015, 19:15

Okej!

A preferujesz pozytyw, negatyw, neutral? :D
Murphy Hathaway
Murphy Hathaway

Carmen Luminous - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Carmen Luminous   Carmen Luminous - Page 2 EmptySob 21 Lut 2015, 19:22

To wlasnie było pytanie, które chciałam zadać. Chciałabym coś skomplikowanego, takiego nie jednoznacznego
Gość
avatar

Carmen Luminous - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Carmen Luminous   Carmen Luminous - Page 2 EmptySob 21 Lut 2015, 20:50

Tak! Kocham Cię Karmelku <3 Zgadzam się na wszystko! *wyciąga rączki*
Carmen Luminous
Carmen Luminous

Carmen Luminous - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Carmen Luminous   Carmen Luminous - Page 2 EmptyNie 22 Lut 2015, 12:16

Murphy, hm, coś skomplikowanego i niejednoznacznego.

Możemy pójść w negatyw. Murphy to osoba nader temperamentna, więc myślę, że na tym tle mogą być zgrzyty między nią a Carmen. Jako, że uwielbia żartować mogłaby raz rzucić pewien nieco bezczelny (czytałam kp!) dowcip w kierunku ślizgonki, który zbytnio by dziewczynę dotknął. Zawsze jakis powód aby znielubić koleżankę :D
Murphy Hathaway
Murphy Hathaway

Carmen Luminous - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Carmen Luminous   Carmen Luminous - Page 2 EmptyNie 22 Lut 2015, 12:25

Ja też czytałam Twoje, dlatego piszę! <3 (ok, Emma Stone też mnie przekonała)
Ok, wszystko jak najbardziej tak plus fakt, że Murph uważa Carmen za sarkastycznego, zgorzkniałego gbura (ale tu trzeba zaznaczyć, że jej muzycznej strony nigdy nie poznała) a do tego jest przecież konkurencyjnie Ruda! (da, daam, daaam...)
Carmen Luminous
Carmen Luminous

Carmen Luminous - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Carmen Luminous   Carmen Luminous - Page 2 EmptyNie 22 Lut 2015, 12:30

Haha, okej xD
To w takim razie niedługo wpiszę do relacji.
Sponsored content

Carmen Luminous - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Carmen Luminous   Carmen Luminous - Page 2 Empty

 

Carmen Luminous

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Carmen Luminous
» Rudawy syczek Carmen

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-