IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Rudawy syczek Carmen

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Carmen Luminous
Carmen Luminous

Rudawy syczek Carmen Empty
PisanieTemat: Rudawy syczek Carmen   Rudawy syczek Carmen EmptySob 10 Sty 2015, 00:03

Rudawy syczek Carmen 154xbol
Cytat :
Niewielka sóweczka imieniem Sid będąca jedynym przedstawicielem świata zwierząt, które bezkonfliktowo porozumiewa się ze swoją właścicielką.  
Jest prezentem od starszego braciszka, coby z siostrą względnie regularny kontakt mógł mieć. Dość frywolna sówka święcąca swoimi jasnożółtymi ślepkami, na każdego uraczającego ją spojrzeniem. Sympatyczna i radosna, z krótkim gwizdem informuje właścicielkę o liście przypiętym do jej nóżki. Piekło się rozpoczyna, gdy zaczyna być ignorowana. Mała stawia swoje charakterystyczne, wyglądające jak różki, uszy i jak opętana z wyrzutem dziobie Rudowłosą, nierzadko dość boleśnie. Jak uda jej się wypełnić arcyważną misję dostarczenia wiadomości, dumna wraca do Sowiarni pusząc się przez następny tydzień.
Gość
avatar

Rudawy syczek Carmen Empty
PisanieTemat: Re: Rudawy syczek Carmen   Rudawy syczek Carmen EmptyPią 30 Sty 2015, 22:07

Cytat :

Piękna Ślizgonko!
Dlaczego Ty jesteś Ślizgonką?
Dlaczego Tiara nie przydzieliła Cię do Puszków?
Piękna Ślizgonko!
Spójrz czasami na nas, na biedny męski ród!
Uśmiechnij się! Pokaż się nam!
Bardzo chcemy Twojego serca!
Pragniemy ucałować Twoje pełne usta!
Oh piękna Ślizgonko!
Nie odrzucaj uczuć naszych!
Kochaj nas mocno!
Tak jak my kochamy Ciebie!
Bez pamięci!
Pełni szaleństwa!
Piękna Ślizgonko!
Dlaczego jesteś Ślizgonką?
Zieleń twa bardzo onieśmiela mnie!
Nie wiem co robić, gubię się.
Przynieś mi ukojenie,
Przynieś mi pokój,
Przynieś mi zapewnienie o swojej miłości!
Gość
avatar

Rudawy syczek Carmen Empty
PisanieTemat: Re: Rudawy syczek Carmen   Rudawy syczek Carmen EmptyWto 24 Lut 2015, 04:44

Cytat :
Hej Karmelku!

Dawno do Ciebie nie pisałem ani z Tobą nie rozmawiałem. Przepraszam, że tak Cię zaniedbałem. Niestety, pewna sprawa z moim zdrowiem, nie pozwoliła mi się należycie Tobą zająć. Opowiedz mi jak minął Ci pierwszy miesiąc w nowym roku szkolnym! Ja nie mogę się w tym wszystkim połapać, czuję się znowu jak peirwszoroczniak... Chętnie gdzieś bym się z Tobą spotkał. Masz jakiś wolny wieczór? Pogadalibyśmy, powspominalibyśmy stare, dobre czasy, może nawet byśmy coś zagrali.

Ściskam serdecznie,
Dante Shepard
Harry Milton
Harry Milton

Rudawy syczek Carmen Empty
PisanieTemat: Re: Rudawy syczek Carmen   Rudawy syczek Carmen EmptyNie 22 Mar 2015, 21:56

Jedna ze szkolnych sów podleciała do Carmen dwie godziny przed planowymi korepetycjami u Miltona.

Cytat :
Panno Luminous, zmuszony jestem odwołać dzisiejsze zajęcia. Proszę przyjść za dwa dni, według planowego terminarza. Nie zadaję pracy domowej.
Harry Milton
Harry Milton
Harry Milton

Rudawy syczek Carmen Empty
PisanieTemat: Re: Rudawy syczek Carmen   Rudawy syczek Carmen EmptyNie 05 Lip 2015, 19:06

Stara sowa przyniosła ze sobą list do dormitorium dziewcząt późnym wieczorem, kiedy większość szóstoklasistek już spała. Pismo było równe i dobrze znane Carmen z lekcji ONMSu.

Cytat :
Carmen, wybacz późną porę listu, jednak mam nadzieję wyprzedzić wydarzenia jutra. Podejrzewam (a nawet jestem pewien), że o poranku Hogwart zahuczy od dyskusji na temat artykułów wydanych w Proroku Codziennym i Lustrze. Prosiłbym Ciebie tylko o jedno - abyś wstrzymała się z osądem i skontaktowała ze mną zanim spojrzysz krzywym okiem.
H. Milton
Chantal Lacroix
Chantal Lacroix

Rudawy syczek Carmen Empty
PisanieTemat: Re: Rudawy syczek Carmen   Rudawy syczek Carmen EmptyPią 14 Sie 2015, 00:13

Cytat :
Dumni wychowankowie Domu Salazara!
Jestem z Was szczerze dumna! Rozgromiliście Krukonów w iście ślizgońskim stylu. Z tej okazji z własnych zasobów urządzam imprezę z okazji zwycięstwa w sali na końcu korytarza. Jedzenie i picie będzie już tam na Was czekało.
Dobra robota!

Chantal Lacroix

P.S. Wolno zabrać osoby towarzyszące z innych domów, ale nie odpowiadam za ewentualne ofiary.

Obowiązuje bilokacja.
Redaktor
Redaktor

Rudawy syczek Carmen Empty
PisanieTemat: Re: Rudawy syczek Carmen   Rudawy syczek Carmen EmptyPon 26 Paź 2015, 18:59

Fruuuuu~ Malutka, biała sówka zrzuciła na głowę najnowsze wydanie Lustra!

Numer 15<- klik.
Sponsored content

Rudawy syczek Carmen Empty
PisanieTemat: Re: Rudawy syczek Carmen   Rudawy syczek Carmen Empty

 

Rudawy syczek Carmen

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Carmen Luminous
» Carmen Luminous

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-