IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Puchacz Kawaii Potato!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
avatar

Puchacz Kawaii Potato! Empty
PisanieTemat: Puchacz Kawaii Potato!   Puchacz Kawaii Potato! EmptyWto 30 Gru 2014, 13:14

Energiczna i dziwna sowa. Według wszystkich ma słodki ryjek, ale zawsze załatwia się na parapecie odbiorcy.
Gość
avatar

Puchacz Kawaii Potato! Empty
PisanieTemat: Re: Puchacz Kawaii Potato!   Puchacz Kawaii Potato! EmptyWto 30 Gru 2014, 17:01

Do pokoju profesora Landona wleciała dumna jak paw sowa zwana Hasufel, która miała w swoich szponach malutki list. Gdy profesor Landon dotknął delikatnie liścik, jego dłonie zaczęły się czerwienić i powodowały bardzo nie miłe uczucie, które wymagało podrapania dłoni.

Cytat :
Panie Landon. Pańskie nauki nie obchodzą mnie w żadnym wypadku. To czego pan uczy również nie dotyczą mojej persony. Zatem wskazówką, którą mogę panu polecić to uważanie do jakich osób kieruje pan swoje słowa.

Niżej podpisany
Onri A. Partanen,
Pomocnik Skrzydła Szpitalnego

Sowa wyleciała po samym wręczeniu listu, wydając groźne pohukiwania.
Irytek
Irytek

Puchacz Kawaii Potato! Empty
PisanieTemat: Re: Puchacz Kawaii Potato!   Puchacz Kawaii Potato! EmptySro 31 Gru 2014, 13:25

Cytat :
Tyle nowicjuszy! Na pana od wróżbiarstwa czekała nowiutka talia kart tarota. Gdy pan Landon rozpoczął ich przeglądanie mógł poczuć, że karty zasysają jego skórę i zanim się mógł zorientować, przykleiły się do wnętrza jego rąk. Zwykła zaklęcia nie odnosiły oczekiwanego skutku. Potrzeba było do tego specjalnego eliksiru rozpuszczającego... pan Landon został wkrótce poinformowany przez przypadkową osobę, iż to na 95% podarunek od Irytka i jest to całkowicie normalne w tej szkole.
Rosalie Rabe
Rosalie Rabe

Puchacz Kawaii Potato! Empty
PisanieTemat: Re: Puchacz Kawaii Potato!   Puchacz Kawaii Potato! EmptySro 04 Mar 2015, 16:14

Cytat :
Panie profesorze
Muszę przyznać, że pana zmiana bardzo przypadła mi do gustu. Oby tak dalej!
Chciałam zapytać o jakieś indywidualne lekcje dodatkowe, mam nadzieję, że znajdzie Pan odrobinę czasu dla mnie.
Pozdrawiam,
uczennica siódmej klasy, Rosalie Rabe
Rosalie Rabe
Rosalie Rabe

Puchacz Kawaii Potato! Empty
PisanieTemat: Re: Puchacz Kawaii Potato!   Puchacz Kawaii Potato! EmptySro 11 Mar 2015, 21:32

najlepsza uczennica na świecie napisał:
Najdroższy profesorze,
oczywiście, prośba o zajęcia dodatkowe wynika z faktu, że bardzo mi na Pańskim przedmiocie zależy. Mam nadzieję, że nie ma Pan co do tego żadnych wątpliwości.
Zgadzam się na wszystkie warunki, mogę przyjść nawet przebrana za Draculę czy smoka. Proszę podać dogodne dla Pana terminy, ja się dostosuję.
Pozdrawiam,
Rosalie Rabe
Sponsored content

Puchacz Kawaii Potato! Empty
PisanieTemat: Re: Puchacz Kawaii Potato!   Puchacz Kawaii Potato! Empty

 

Puchacz Kawaii Potato!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Jason i jego puchacz Deagle
» Puchacz Frejr
» puchacz Greengrassa
» Nektar - Puchacz Severusa
» Puchacz Arii, Prince Charming

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-