IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Puchacz Arii, Prince Charming

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Aria Fimmel
Aria Fimmel

Puchacz Arii, Prince Charming Empty
PisanieTemat: Puchacz Arii, Prince Charming   Puchacz Arii, Prince Charming EmptySro 28 Maj 2014, 21:38

Puchacz Arii, Prince Charming 2s866wk
Charming jest zwarty i gotowy, aby służyć pomocą swojej pani. Uwaga! Niech paczki nie będą za ciężkie, bo wtedy strasznie się złości!
Gość
avatar

Puchacz Arii, Prince Charming Empty
PisanieTemat: Re: Puchacz Arii, Prince Charming   Puchacz Arii, Prince Charming EmptyCzw 26 Cze 2014, 21:25

Harley skakała sobie z nóżki na nóżkę, podśpiewując jeden z numerów Upiornych Wyjców. I pomyśleć, że mieli przyjechać do Hogsmeade! Kiedy tylko o tym usłyszała, bardzo ochoczo postanowiła pomóc Madame Rosmertcie i Henry'emu w rozdawaniu ulotek. Tak więc skakała, śpiewała i wciskała ulotki każdemu kto przechodził obok, przy okazji gubiąc parę za sobą przy każdym podskoku. Uroczy ślad z okruszków. niektóre z ulotek wieszała również na ścianach, uważając czy nigdzie nie pałęta się woźny lub pani Norris.


UPIORNE WYJCE
W HOGSMADE


Puchacz Arii, Prince Charming Blog_cu_4820389_7406712_tr_81d9f697daf7b9c800bc3dfaf44d5f72


Uwaga ludzie! Frank Lemarchal, wokalista i lider zespołu Upiorni Wyjce, we wczorajszym wydaniu Czarownicy powiadomił swoich licznych fanów o nadchodzącym koncercie w Hogsmade. Odbędzie się on 10 lipca 1977 roku, niedaleko Wrzeszczącej Chaty.

Puchacz Arii, Prince Charming Tumblr_m6x3uiuK5u1r4aal4o1_r1_500


Mało tego! James Backerman, sławny gitarzysta zapowiedział, że do wygrania będą ekstra koszulki Upiornych Wyjców. Jest to główna nagroda przewidziana za najlepiej wykonany jego ulubiony utwór pt "This is the night". Koszule są unikalne, niedostępne w żadnym sklepie, tylko podczas koncertu w Hogsmade. Nie możecie tego przegapić!
Puchacz Arii, Prince Charming 85220096968037956551_zps697d1a3a


Koszt biletu wynosi tylko 40 galeonów, zaś miejsca VIP i w  Loży Honorowej (tuż obok naszego zaproszonego Ministra Magii) 80 galeonów. Połowa środków zostanie przekazana na akcje charytatywne, które mają na celu pomoc osobom poszkodowanym przez działalność Śmierciożerców.
Puchacz Arii, Prince Charming H..


Bilety można nabyć u wspaniałej Madame Rosmerty, która wyjątkowo zgodziła się prowadzić punkt sprzedaży od godziny 10:00 do 21:00 w "Trzech Miotłach" od poniedziałku do soboty. Za kupno pierwszych dziesięciu biletów, zobowiązała się podarować po jednym piwie kremowym, a więc nie zwlekajcie! Liczba biletów jest ograniczona!
Puchacz Arii, Prince Charming Images?q=tbn:ANd9GcQ-Zx0dibqsDQvJnaxgFzGiRP-d278Q8lxcQW8ZNIgi1SHp0J-_
Irytek
Irytek

Puchacz Arii, Prince Charming Empty
PisanieTemat: Re: Puchacz Arii, Prince Charming   Puchacz Arii, Prince Charming EmptyWto 01 Lip 2014, 13:32

Cytat :
Na łóżku panny Fimmel z Ravenclawu leżało nieduże pudełeczko z napisem "Czekoladki z Miodowego Królestwa". Wystarczyło uchylić chociaż trochę wieczko, a pannę Arię zaatakowały robaczki z wielkimi zielonymi oczami i skrzydłami. Było ich około sto, wypełzły jak jeden mąż z "więzienia" i poczęły chować się gdzie się dało: pod poduszką, w kołdrze, w szafie, w książkach, za kołnierzykiem, w rękawach etc. Chętnie plątały się we włosach. Po czekoladkach nie było śladu.
Od kogo prezent? Plotki mają w sobie ziarno prawdy! To Irytek okazuje swą miłość do uczniów domu Orła.
Skai Wilson
Skai Wilson

Puchacz Arii, Prince Charming Empty
PisanieTemat: Re: Puchacz Arii, Prince Charming   Puchacz Arii, Prince Charming EmptyPią 29 Sie 2014, 19:51

Płochówka zaskrobała pazurami w szybę, aby przedostać się do pokoju należącego do Arii Fimmel i wpuszczona do środka, przysiadła na nadgarstku dziewczyny (będąc niewielkim obciążeniem) ofiarując list:

Cytat :
Droga Arii!
Wczoraj udało mi się dostać ostatni egzemplarz Cztery tygodnie Tomasa Bergergha! Nie powstrzymałam się i przeczytałam pierwszy rozdział - jestem zachwycona. Miałaś rację, że wszystkie książki jego autorstwa są niesamowite.
Koniecznie musimy się spotkać!
Jutro popołudniu w księgarni Est i Floresy? Moja mama jedzie załatwić coś w Ministerstwie, więc może pójdziemy na lodowy deser do Floriana Fortescue?

Sky
Porunn Fimmel
Porunn Fimmel

Puchacz Arii, Prince Charming Empty
PisanieTemat: Re: Puchacz Arii, Prince Charming   Puchacz Arii, Prince Charming EmptyWto 02 Wrz 2014, 02:46

Bjorn wpadł do pokoju Arii jak szalony, trzymając w dzióbku żółtą kopertę, zapieczętowaną Herbem Rodu Fimmelów - Norweskim Smokiem Kolczastym. Szybko przytulił główkę do siostry bliźniaczki swojej właścicielki i wydał z siebie cichy huk. Zatrzepotał skrzydłami i usadowił się tuż obok klatki Prince Charminga, czekając, aż młoda Fimmelówna odczyta list.

Cytat :
Ukochana Ario,
Przepraszam, że dopiero teraz się odzywam, jednak wcześniej nie miałam do tego w ogóle głowy. Mam nadzieję, że mi wybaczysz, a w nagrodę zabiorę Cię do księgarni, abyś mogła sobie wybrać książkę, którą pragniesz najbardziej. Bardzo tęsknię. Mam wrażenie, że ktoś odebrał mi moją drugą połówkę, przez co nie wiem jak normalnie funkcjonować. Zawsze byłaś razem ze mną, a rozłąka nie wychodzi mi na dobre. Mimo, iż pierwszy etap obozu dobiega już końca, to czuję się naprawdę wyprana ze wszystkiego i po prostu chcę już wracać. Do Ciebie, do taty i mamy. O wszystkim opowiem Ci, jak wrócę i znów będziemy razem, tylko Ty i ja, nikt więcej, nikt trzeci.
Poznałam bardzo interesującego osobnika, Vincenta Pride’a, którego wcześniej odprowadzałaś do dyrektora i cudem uniknęłaś szlabanu u Filch’a. Pamiętasz go, prawda? Co do Bena… Dalej mam ochotę mu wyrwać serce i ukręcić łeb, ale to chyba normalna kolej rzeczy, prawda? Czy nie? Tata wysłał mu list z groźbami, co nieco mnie zdenerwowało, jednak mam nadzieję, że się o tym nie dowie. Wiesz, że nie lubi kiedy ktoś mu się przeciwstawia, a już na pewno jak robię to ja… To będzie nasza tajemnica, nie mów mu, że podarłam ten list od niego, będzie bardzo zły.
Będę kończyć, z niecierpliwością czekam aż się spotkamy ponownie. Bez Ciebie schnę jak mokry chomik na patelni, czy coś takiego?

Kocham Cię,
Porunn.

P.S
Nakarm Bjorna, bo mi się skończyły sowie smakołyki, które żre... ee... JE ze smakiem...
Dorian Whisper
Dorian Whisper

Puchacz Arii, Prince Charming Empty
PisanieTemat: Re: Puchacz Arii, Prince Charming   Puchacz Arii, Prince Charming EmptyPią 05 Wrz 2014, 23:22

Dorian długo się zastanawiał, czy wysłać do Arii sowę. Tak naprawdę niewiele o niej wiedział i to chyba stało się napędem jego działania. Chciał się dowiedzieć coś niecoś, a znając jej wrażliwość na krzywdę ludzką... może faktycznie zdecydowałaby się go odwiedzić? Kto wie, warto spróbować. Wziął więc pióro i zaczął pisać jak zwykle koślawo i niewyraźnie.

Cytat :
Ario,
Chciałbym Cię przeprosić za tę wcześniejszą ucieczkę. Nie chciałem Cię urazić, wierz mi, że to nie była Twoja wina. Gdybyś chciała, to byłbym szczęśliwy z Twojej wizyty. Leżę w szpitalu, jakiś cwel mnie napadł z różdżką niedaleko szpitala i straciłem kości w nodze...
Twoja obecność będzie jak ciepły okład na zlodowaciałe serce.
D.W.

p.s
Wyglądałaś w tej sukience naprawdę przepięknie.

Ermund wystartował, aby dostarczyć wiadomość do adresatki jak najszybciej. Dorian nie lubił zbyt długo czekać, a na pewno nie spędzi wieków w tym szpitalu, nie miał takiego zamiaru.
Porunn Fimmel
Porunn Fimmel

Puchacz Arii, Prince Charming Empty
PisanieTemat: Re: Puchacz Arii, Prince Charming   Puchacz Arii, Prince Charming EmptyPią 24 Paź 2014, 23:42

Miała mieszane uczucia. Wiedziała, że postąpiła źle, jednak za nic w świecie nie chciała tego przyznać przed samą sobą. Nie powinna tak traktować swojej siostry, swojej ukochanej przyjaciółki. A jednak – powiedziała coś, przez co najprawdopodobniej doprowadziła Arię do płaczu. Tego nie mogła sobie wybaczyć. Postanowiła wybrać się do lasu, aby nazbierać kwiatów, z których siostra powinna zrobić kilka wianków, ona w przeciwieństwie do Porunn miała w pewnym rodzaju talent do tworzenia czegoś z niczego. To bardzo imponowało Ślizgonce. Nie zapomniała też o koszyku owoców leśnych, takich jak borówki i jagody, bliźniaczka je uwielbiała. Jak były małe, to ciągle się zajadały owocami, aż rozbolał je brzuch, uniemożliwiając im przy tym swobodne ruchy.
Gdy wszystko nazbierała i włożyła do dosyć masywnego koszyka, przywołała do siebie Bjorna, który patrzył na nią przez chwilę z wyrzutem, po czym mocno zacisnął szpony na uchwycie koszyka i nieco ociągając, wzbił się w powietrze, trzepocząc energicznie imponującymi skrzydłami. Najwyraźniej nie był zadowolony z roboty, którą wyznaczyła mu Porunn.
Do koszyka był dołączony lakoniczny liścik.

Cytat :
Przepraszam.
P.
Pani Norris
Pani Norris

Puchacz Arii, Prince Charming Empty
PisanieTemat: Re: Puchacz Arii, Prince Charming   Puchacz Arii, Prince Charming EmptyNie 26 Paź 2014, 20:43

Puchacz Arii, Prince Charming Tako
Cytat :
Dyrekcja Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart serdecznie informuje o nadchodzącym roku szkolnym 1977/1978! W związku z tym ważnym wydarzeniem, pracownik placówki Argus Filch zobowiązał się rozesłać Wszystkim uczniom i nauczycielom oto tę broszurkę z najważniejszymi informacjami.

Noworocznym poleca się nauczenie się na pamięć panujących Zasad:

-> Lista Rzeczy Zakazanych z dnia 12.12.1933*
-> Regulamin Szkolny z dnia 12.01.1911

Niniejszym pan Argus Filch ma zaszczyt ogłosić o zbliżających się zajęciach WDŻ, Wychowanie do Życia w Społeczeństwie Czarodziejów! **
Odbywać się one będą 2 razy w tygodniu w gabinecie Szkolnego Woźnego.
Swoje kandydatury można zgłaszać już dziś! Wystarczy wysłać sowę zwrotną do Hogwartu, a na pewno trafisz na listę chętnych i zainteresowanych! Zajęcia te są całkowicie darmowe, a więc Zapraszamy!

Pan Filch również uprzedza o przestrzeganiu ww. zasad i regulaminu szkolnego. Za lekceważenie i łamanie paragrafów grozi:
-> kara grzywny w postaci utraty punktów domu,
-> dożywotniego szlabanu, prac społecznych,
-> zawieszenia w prawach ucznia/nauczyciela,
-> odebraniu pozwolenia wycieczek do Hogsmade,
-> wydalenia ze szkoły,
-> a nawet powiadomienia rodziców o przestępstwie!

Serdecznie pozdrawiamy,

Zarząd Główny Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart
Grono Pedagogiczne Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart
Prezes Ministerstwa Magii Wydział Dyscyplinarny Adolf Jehowy
Woźny Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart Argus Filch
Kółko Weteranów Pierwszego Świata "Charłaczątka"
Oddział Intensywnego Wychowania św. Mung dr Sylv Kotos
Walterus Havocus & Łajatus Awanturniks s.p.o.o.
Pupil Straży Przybocznej Pani Norris.

* odnośnik po kliknięciu myszą/kotem/trolem górskim
** broszura WDŻ pojawi się we wrześniu 1977r
Dorian Whisper
Dorian Whisper

Puchacz Arii, Prince Charming Empty
PisanieTemat: Re: Puchacz Arii, Prince Charming   Puchacz Arii, Prince Charming EmptyPią 31 Paź 2014, 15:03

Charming znalazł Doriana w pubie w okolicach Śmiertelnego Nokturnu.  Były Krukon ostatnio dosyć często przebywał w takich miejscach ,gdzie nikt się na nikogo krzywo nie patrzył jak ktoś chociaż trochę się wyróżniał. Ludzie mieli już czasami bzika na punkcie Śmierciożerców, ale nikt nie miał im tego za złe. Przezorność była podstawą do przeżycia w tych okrutnych czasach. Rzucił okiem na treść listu i zmarszczył brwi, odkładając go na bok, aby znów zatopić się w rumie, który od niedawna stał się jego ulubionym partnerem życia. Długo zwlekał z odpisaniem, dopiero pod wieczór jego spojrzenie znów spoczęło na liście, o którym przez ten czas zapomniał. Dla własnego poczucia komfortu chwycił za pióro i zaczął coś tam pisać. Jego pismo, przez upojenie alkoholowe wcale nie było lepsze niż zazwyczaj. Kreślił koślawe litery, które ledwo tworzyły zgrabnie jedno słowo.

Cytat :
Ario,
U mnie wszystko w porządku. Czuję się całkiem nieźle, a kość w nodze jest jak nowa. To miłe, że się martwiłaś, ale nie ma o co. Daję sobie radę  sam, jak zwykle z resztą. Jeśli chodzi o odwiedziny, to zawsze byłabyś mile widziana, w końcu niczego złego nie zrobiłaś. Nie powinnaś się jednak mną przejmować, szczególnie, że jesteś narzeczoną Grossherzoga. Jak myślisz, co by zrobił, gdyby się dowiedział, że jego przyszła żona myśli o innym facecie? Bądź ostrożna, bo ten człowiek zrobi wszystko, żeby było tak, jak on chce. Utrzymuj dystans, chyba, że chcesz wyjść poza margines nałożonego przez życie regulaminu i trochę skorzystać. Wtedy moje ramiona są dla ciebie otwarte. Pokażę Ci świat, jakiego nigdy w życiu nie doświadczyłaś.
Dorian Whisper.

Osoba, czytająca list mogłaby od razu rozpoznać, że nadawca nie był w dobrym stanie, kiedy to pisał. Wszystko zdawało się być jednym wielkim bełkotem, zapychaczem, aby tylko nieudolnie zatuszować swoje beznadziejne samopoczucie. Oczywiście można to zaakceptować i na swój sposób zrozumieć. Jednak było jeszcze jedno wyjście – pomóc. Gorzej, jeśli ktoś tej pomocy zupełnie nie chciał, wtedy zaczynały się te wysokie, ciężkie do pokonania schody.
Yumi Mizuno
Yumi Mizuno

Puchacz Arii, Prince Charming Empty
PisanieTemat: Re: Puchacz Arii, Prince Charming   Puchacz Arii, Prince Charming EmptyPią 31 Paź 2014, 21:06

Sowa zwrotna przyleciała jeszcze tego samego dnia. Przyniosła ze sobą białą myszkę, jak to zawsze czyni, jeśli Yui jej na to pozwala.

Cytat :
Aria,
Twoja wiadomość spadła mi z nieba. Pogoda się pięknie poprawiła i jest mi źle, że spędzę resztę wakacji na zmianę w Yorkshire, Londynie i w Hogsmade. Wspomniałam o tym ojcu to tylko pyta kto będzie z nami z dorosłych, ale raczej pozwoli.
Mam nadzieję, że Skai z nami pojedzie! Ona nie będzie miała problemu z opalaniem, jak jej zazdroszczę! I zawsze chciałam zobaczyć Wenecję na żywo... ale się cieszę, nawet nie wiesz jak bardzo!
Yui
Dorian Whisper
Dorian Whisper

Puchacz Arii, Prince Charming Empty
PisanieTemat: Re: Puchacz Arii, Prince Charming   Puchacz Arii, Prince Charming EmptyPią 31 Paź 2014, 22:46

Gdy znajoma sowa podleciała do Doriana, chłopak od razu wiedział od kogo dostał wiadomość zwrotną. Był zdziwiony, że Aria nie zrezygnowała z prób matkowania mu i nie zniechęciła się po ostatnim liście, jaki jej posłał. Nie rozumiał skąd to nagłe zainteresowanie, jednak nie mógł powiedzieć, że to mu w pewien sposób przeszkadzało. Z ociąganiem otworzył kopertę i zaczął śledzić błękitnymi oczami treść listu. Westchnął ciężko, kręcąc ze zrezygnowaniem głową. Ona chyba nigdy się nie poddawała, w końcu czego on się dziwił. Rodzina Fimmel słynęła nie tylko z Hodowli Smoków, ale także z niezwykłego uporu i dążenia do zaspokojenia swoich wewnętrznych potrzeb. A już się zastanawiał czy faktycznie Aria nie była przypadkiem adoptowana.
Po długim wahaniu, zdecydował w końcu odpisać. I chociaż po całonocnej libacji alkoholowej ledwo patrzył na oczy, to wziął się w garść, aby napisać kolejny, koślawy szereg tekstu.

Cytat :
Ario,
Ależ oczywiście, że nie szlajam się po jakichś spelunach, gdzie piję całą noc rum i oglądam się za kobietami i mężczyznami. Aktualnie spędzam czas w Miodowym Królestwie, bo przecież tam jest moje miejsce. I kocham to truskawkowe piwo bezalkoholowe, które tam serwują. Nie martw się o mnie. Obrastam jednorożcami i śpię w tęczowej pościeli. Śpij spokojnie.
Dorian Whisper.

I z tym pozytywnym akcentem, zapakował list do brudnej koperty i wysłał. Następnie wyciągnął rękę w górę, aby przywołać barmana serwującego mocny alkohol. Chyba musiał sięgnąć po coś mocniejszego. Co za dziewczyna. I na co ona w ogóle się o niego martwiła? Jakby nie imała swoich problemów, które uprzykrzają jej życie. Nigdy tego nie zrozumiał, tej całej troski o drugą osobę.
Gilgamesh von Grossherzog
Gilgamesh von Grossherzog

Puchacz Arii, Prince Charming Empty
PisanieTemat: Re: Puchacz Arii, Prince Charming   Puchacz Arii, Prince Charming EmptyPon 03 Lis 2014, 00:44

Gross był zwyczajnie zaskoczony - w końcu spodziewał się wszystkiego, ale nie tego że może do niego napisać Aria Fimmel. Przez chwilę wyprowadziło go to z podłego nastroju, dlatego też nie marnując czasu zasiadł z piórem i atramentem do pergaminu, zaczynając pisać następujące treści:
Cytat :
Kochana Ario
Owszem, przyznaję, zachowałem sie podle wobec Whisperów - wcalę nie przeczę, z mojej strony to było wyjątkowo niekulturalne. Być może kiedyś zrozumiesz dlaczego tak postąpiłem, być może nie będzie Ci to dane, tego nie wiem. Wiem tylko jedno - mój obraz, najwidoczniej w Twych oczach jest jak w krzywym zwierciadle i zdecydowanie mi sie to nie podoba, dlatego pozwól że to trochę naprostuję. Mam nadzieję że nie będziesz mi miała tego za złe.
Otóż, "nie jesteś zachwycony", to nie do końca trafne sformuowanie. To nie tak, że nie podoba mi sie fakt, że jestem z Tobą w jakiś sposób związany, jednakże nie miej mi tego za złe, że starałem się odsunąć od Ciebie, bowiem czy chcesz czy nie - trochę Twojej winy w tym było. Nasze poprzednie spotkanie przed szpitalem, wypadło raczej nienajlepiej i odniosłem wrażenie że jawnie starasz się mnie zdyskryminować, urazić i odrzucić, dlatego też nie chciałem Cie ograniczać i postanowiłem zostawić Ci tyle przestrzeni ile sobie tylko zażyczysz. Nic więc dziwnego, że z tego powodu trochę się od Ciebie odizolowałem.
Łaczy mnie coś z Wandą...być może kiedyś tak właśnie było, może i faktycznie swojego czasu była pomiędzy nami chemia, jednakże to nie ma większego znacznia. Jakbym się nie starał, ten kociołek jest już pusty, czy tego chce czy nie. To rozdział który już jest zamknięty. Niestety, to była tylko trylogia, która prędzej czy później musiała się zakończyć i tak właśnie się stało, a na to juz nic nie poradzę.
Przechodząc dalej - nie. Nie jesteś okropna, a wręcz przeciwnie. W moich oczach, jesteś wyjątkowo wartościową osobą, mimo że nie jestem przyzwyczajony do jakichkolwiek prób kontaktu z Twojej strony, bowiem zwykle byłaś wobec mnie zwyczajnie zimna i obojętna, dlatego też chyba nie dziwi Cie zbytnio fakt, że gdy okazałaś mi trochę ciepła, to instynktownie wyczułem w tym podstęp?
Jednakże nie brzydzisz mnie w żaden sposób, jeśli o to Ci chodziło. Jesteś piękną, inteligentną i dobrze urodzoną czarownicą. Dodatkowo, jesteś siostrą mojej bardzo bliskiej przyjaciółki, zaś Twój ojciec a mój przyszły teść, pomimo kilku błednych wyborów, w gruncie rzeczy jest człowiekiem dla którego takie wartości jak rodzina nie są obce, więc zdecydowanie nie ma na co narzekać, mimo że zdaję sobie sprawę że to małżeństwo jest inicjowane ze względu na stan mojego skarba, a nie na to jaki jestem, więc charaktery raczej nie mają tu wiele do rzeczy.
Podsumowując - jeśli chcesz się do mnie zbliżyć, to nie widzę żadnego problemu aby tak właśnie się stało. Nie musimy nawet się widywać, jeśli miałoby Ci to sprawiać udrękę, jednakże jeśli chcesz próbować wychodować na tych ruinach jakąś relację, wówczas zamiast podcinać Ci skrzydła, z radością Ci pomogę.
Liczę że trochę rozjaśniłem sytuacje.
Książe Slytherinu, Gilgamesh von Grossherzog, trzeci tego imienia
Skai Wilson
Skai Wilson

Puchacz Arii, Prince Charming Empty
PisanieTemat: Re: Puchacz Arii, Prince Charming   Puchacz Arii, Prince Charming EmptyWto 04 Lis 2014, 17:24

Odpowiedź na wiadomość od Arii nadeszła dopiero po dwóch dniach, kiedy dziewczyna w końcu zorientowała się, że w pokoju znajduje się nieotwarta jeszcze wiadomość od przyjaciółki.
Cytat :
Kochana Ario!
Bardzo sie ucieszylam z twojej propozycji, ale boje sie ze tato nie pozwoli mi jechac z twoja ciocia... Moze jesli pojechalby ktos z jego przyjaciol (czyt. ktorys z aurorow) nie mialby tak wiele obiekcji do tego wyjazdu.
Postaram sie najpierw porozmawiac z mama, bo wyjazd do Wenecji... laaa...! Pamietasz te male lodki? Sliczne byly, chcialabym taka poplynac! To bylyby CUDOWNE wakacje! Bede pisac jeszcze co udalo mi sie wynegocjowac.

Przesylam buziaczki!

<3

Skai

Yumi Mizuno
Yumi Mizuno

Puchacz Arii, Prince Charming Empty
PisanieTemat: Re: Puchacz Arii, Prince Charming   Puchacz Arii, Prince Charming EmptyWto 11 Lis 2014, 21:37

Kilka niewyraźnych słów napisanych na wydartej z notatnika kartce papieru. Z kleksem co drugie słowo.

Cytat :
Aria, przyjdź na cmentarz do Doliny. Ja nie mam już siły, przyjdź szybko. Nie chcę być teraz znowu sama. Yu
Albus Dumbledore
Albus Dumbledore

Puchacz Arii, Prince Charming Empty
PisanieTemat: Re: Puchacz Arii, Prince Charming   Puchacz Arii, Prince Charming EmptySro 12 Lis 2014, 16:54

Szkolna sowa przyleciała nad ranem, niosąc w dziobie list zapieczętowany herbem Hogwartu i atmosferę śmiertelnego przerażenia. Zdał czy nie zdał? Oto jest pytanie.

Cytat :



WYNIKI EGZAMINU
POZIOM STANDARDOWYCH UMIEJĘTNOŚCI MAGICZNYCH

Oceny pozytywne:
wybitny (W)
powyżej oczekiwań (P)
zadowalający (Z)

Oceny negatywne:
nędzny (N)
okropny (O)
troll (T)

MARIA FIMMEL OTRZYMAŁA

transmutacja
P


historia magii
W


eliksiry
Z


zielarstwo
P


zaklęcia
P


astronomia
Z


obrona przed czarną magią
Z


opieka nad magicznymi stworzeniami
W


runy
Z




Albus Persiwal Wulfryk Brian Dumbledore
Dyrektor Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart
Naczelny Mag Wizengamotu
Kawaler Orderu Merlina Pierwszej Klasy

Sponsored content

Puchacz Arii, Prince Charming Empty
PisanieTemat: Re: Puchacz Arii, Prince Charming   Puchacz Arii, Prince Charming Empty

 

Puchacz Arii, Prince Charming

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 7Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

 Similar topics

-
» Puchacz Cyzi
» Puchacz Frejr
» puchacz Greengrassa
» Puchacz Kawaii Potato!
» Nektar - Puchacz Severusa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Strefa Gracza
 :: 
Dodatki do postaci
 :: Sowiarnia
-