IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Lora

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Yumi Mizuno
Yumi Mizuno

Lora  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lora    Lora  - Page 2 EmptySro 12 Lis 2014, 17:07

Wypożyczona, szara maleńka sowa przyniosła list następnego dnia tuż przed lunchem.

Cytat :
Z powodu Twojego braku logicznego rozumowania i wnioskowania, przypominam, że randka została kategorycznie odwołana i nie mamy już o czym rozmawiać.
Oddaj mi moją apaszkę. Y

I ten liścik również rozszarpał się na strzępy po przeczytaniu.
Rubeus Hagrid
Rubeus Hagrid

Lora  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lora    Lora  - Page 2 EmptySro 12 Lis 2014, 19:56

Sowa William miała naprawdę wiele listów do rozdania. Hagrid postanowił zadbać o bezpieczeństwo uczniów, informując ich o pewnych rzeczach przed rozpoczęciem roku szkolnego.


Cytat :


UWAGA, ogłoszenia drobne i wielkie

W zwionsku z nachodzącym rokiem szkolnym 1977/78, postanowiłżym przypomnieć o paru sprawunkach, na które uczniaki winne zwrócić uwagę.

1. Żodnych nocnych wypraw do Zakazanego Lasu.
2. Dziennych równisz. Chyba, ży pod przywodnictwem psora, mojego pomocnika Dorina Whispira lub moim.
3. Zabronia się urządzania libacji alkoholowych na obrzeżach Zakazanego Lasu, o wnyntrzu Lasu już ni wspomnę.
4. Zabrania się karmienia magicznych stworzyń, które są pod opieką Hogwartu.
5. Żodnego wyrzuconia opakowań po słodyczoch na dziedzińcu, chrońcie pszyrode.
6. Wracojcie do Hogwartu bezpieczni.

Żym się stęsknioł, dzieciaki.

Lora  - Page 2 Smwho0v1yy9v
Strażnik Kluczy i Gajowy Hogwartu

p.s
Zgubiłżem piczontkę Hogwartu, mocie za to sówkę.
Mistrzyni Proxy
Mistrzyni Proxy

Lora  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lora    Lora  - Page 2 EmptyCzw 13 Lis 2014, 10:16

Hanry i Amycus razem ucierpieli na obozie i razem otrzymywali wyróżnienie w postaci odznaki prefekta. Czyżby Dumbledore chciał w ten sposób jakoś im zadośćuczynić? A może po prostu uważał, że pomimo ich kalectwa są zdolni pełnić obowiązki spoczywające na kimś, na tym stanowisku? trudno powiedzieć czym właściwie kierował się dyrektor w swoich wyborach. Istotne jest to, że spora sowa przyniosła Amycusowi kopertę, w której znajdował się list i odznaka.

Lora  - Page 2 Qxrvvk

Podziękowania za list dla Francisa T. Lacroix.
Aristos Lacroix
Aristos Lacroix

Lora  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lora    Lora  - Page 2 EmptySob 15 Lis 2014, 13:40

Ombre zjawił się na parapecie w pokoju Amycusa tuż przed południem, lądując miękko na rozgrzanej powierzchni i przez kilka chwil przestępując z nóżki na nóżkę zastanawiał się, czy wypada mu wlecieć do środka, czy nie. Wreszcie, usatysfakcjonowany ruchem w okolicach biurka, który wyraźnie świadczył, że pomieszczenie nie jest puste, odbił się z miejsca i zatrzepotał skrzydłami tuż nad głową Ślizgona, lądując na blacie jego biurka i cierpliwie czekając, aż ten odplącze kawałek wstążki, którym przywiązano rulonik pergaminu i kilka gałązek lawendy, pachnącej oszałamiająco i intensywnie.

Cytat :
Drogi przyjacielu.

Zaskakujące jak prędko złe wieści potrafią obiec świat, w czasie, kiedy my sami szacujemy jeszcze poniesione straty. Nie mogę niestety powiedzieć, by moje samopoczucie dużo odbiegało od krążących plotek, niemniej jednak na ciele czuję się o niebo lepiej, niż psychicznie... co chyba jest niezmiernym dowodem na zbicie teorii jakoby w zdrowym ciele zawsze pomieszkiwał zdrowy duch. Nie chcę jednak byś z tego powodu martwił się o mnie, choć Twoja troska urzekła mnie i sprawiła, że ciężar na sercu nieco zelżał. Dziękuję, Amycusie.
Usłyszałam przypadkiem, niezbyt dobrze zgrywając damę i podsłuchując nieco bezczelnie rozmowę Francisa, że uległeś wypadkowi? Mam nadzieję, że to nic bardzo poważnego?

Liczę na szybką odpowiedź, bo teraz moje serce drży w obawie o Ciebie.
Przesyłam pocałunki i drobny upominek - może słoneczna lawenda z pachnącej latem Francji przyniesie Ci uśmiech tak, jak mnie przyniosła Twoja róża.

Całuję.


Lora  - Page 2 Pdddd
Yumi Mizuno
Yumi Mizuno

Lora  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lora    Lora  - Page 2 EmptyWto 02 Gru 2014, 22:45

Wiadomość zjawiła się kilka dni po rozpoczęciu roku szkolnego. Maleńkie zawiniątko leżało na poduszce Amycusa na jego łóżku. Było tam... tarta z malinami. A obok karteczka z drobnym pismem.

Cytat :
"Jeśli nie zapanujesz nad wściekłością, ona zapanuje nad Tobą".

Zabawne, że akurat to trafiło się mi w ciasteczku z wróżbą. Smacznego.

Podpis był zbędny.
Porunn Fimmel
Porunn Fimmel

Lora  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lora    Lora  - Page 2 EmptySro 17 Gru 2014, 18:29

Porunn uniosła brew, widząc sowę należącą do jednego z bliźniąt Carrow. Chwyciła za list i natychmiast go otworzyła i przeczytała. Była zdziwiona. Zastanawiała się czego też Amycus od niej oczekiwał. Nie zawahała się nawet przez chwilę, chwyciła pióro i odpisała:

Cytat :
Carrow,
Nie powiem, zaskoczyłeś mnie swoją sową. Jestem ciekawa przebiegu naszego spotkania, na które  z chęcią przyjdę. Co powiesz na obrzeża Zakazanego Lasu? Oczywiście, jeśli Pan Prefekt będzie chciał jakieś "bezpieczniejsze" miejsce, to nie mam nic przeciwko.

Porunn.

Podała kartkę z odpowiedzią sowie, po czym dźgnęła go lekko palcem w małą główkę i szybko wróciła do swoich zajęć.
Ingrid Skarsgard
Ingrid Skarsgard

Lora  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lora    Lora  - Page 2 EmptyNie 28 Gru 2014, 02:01

Leif usiadł na pniu tuż niedaleko Amycusa, rozmawiającego z koleżanką z domu węża. Obserwował go jeszcze przez chwilę, po czym wzniósł się w powietrze i zrzucił mu na głowę kopertę, odlatując. Nie czekał na odpowiedź zwrotną do adresata. Najwidoczniej ten nie spodziewał się odmowy.

Cytat :
Paniczu Carrow,
Czas na kolejne nasze spotkanie. Za dwa dni, o północy w Porzuconej Chacie w sercu Zakazanego Lasu. Mam dla Ciebie idealnego partnera. Mam nadzieję, że dostosujesz się do tego, czego oczekuję od Twojej osoby.

I.S

List po przeczytaniu zmienił się w popiół, a wiatr rozwiał go we wszystkie strony. Wiadomość stała się tylko wspomnieniem.
Yumi Mizuno
Yumi Mizuno

Lora  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lora    Lora  - Page 2 EmptyWto 30 Gru 2014, 16:56

Odpowiedź nadeszła znacznie później tego samego wieczoru. Na prostym pergaminie złożonym na pół ze starannie napisanymi inicjałami A.C.


Cytat :
Trochę czasu to za mało...

W środę o siódmej rano wybieram się najdłuższą drogą do sowiarni. Ufam, że wówczas zaniepokoisz mnie swoją obecnością i towarzystwem.
Nie zapomnij zabrać ze sobą tęsknoty.
Y.M.
Yumi Mizuno
Yumi Mizuno

Lora  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lora    Lora  - Page 2 EmptyCzw 26 Mar 2015, 17:48

Na odpowiedź należało poczekać dwanaście godzin.

Cytat :
Drogi Amycusie,

Przyjmuję Twoje zaproszenie na jesienny bal.
Spotkajmy się dwa dni przed nim, aby dopasować oficjalne stroje.

Yumi Merberet
Yumi Mizuno
Yumi Mizuno

Lora  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lora    Lora  - Page 2 EmptyNie 17 Maj 2015, 17:51

Elegancko zaadresowany list dryfował łagodnie w powietrzu, aby opaść z gracją wprost w dłonie adresata. Niósł za sobą ledwie wyczuwalną woń malin.

Cytat :
Drogi Amycusie,


Ufam, że czujesz się dobrze, a personelowi rehabilitacyjnemu nie dzieje się krzywda. Prosiłeś o korespondencję, stąd list. Czy potrzebujesz czegoś? Mam nadzieję, że na turnusie dostajesz wycisk i gdy wrócisz, to mnie mile zaskoczysz. 
Dbaj o swoje zdrowie.


Ściskam,
Twoja zbyt młoda tęskniąca za narzeczona
Mistrzyni Alpacalipsa
Mistrzyni Alpacalipsa

Lora  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lora    Lora  - Page 2 EmptyWto 16 Cze 2015, 20:00

Nieznajoma sowa rzuciła ciasno zwinięty rulonik na łóżko Carrowa i natychmiast opuściła pomieszczenie, nie zaszczycając żadnej z mijanych osób nawet jednym huknięciem.
List był krótki.


Cytat :
Yumi Merberet nie żyje
Anonim
Anonim

Lora  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lora    Lora  - Page 2 EmptySob 08 Gru 2018, 18:58

Jedna ze szkolnych sów przyniosła Amycusowi list, napisany czerwonym atramentem (a przynajmniej tak to wyglądało), zamknięty w czarnej kopercie.
Cytat :
Bractwo Cię obserwuje

Po odczytaniu list zamienił się w kupkę popiołu.
Sponsored content

Lora  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lora    Lora  - Page 2 Empty

 

Lora

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Strefa Gracza
 :: 
Dodatki do postaci
 :: Sowiarnia
-