IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Oceń podpis

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Symplicja Szafran
Symplicja Szafran

Oceń podpis - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 2 EmptyNie 22 Cze 2014, 18:40

ładny jest podoba mi się o i +1 za CFD ,<3

11/10 :)
Alexander O'Malley
Alexander O'Malley

Oceń podpis - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 2 EmptySro 25 Cze 2014, 08:21

Uspokajające te widoczki, jeśli mam być szczery ;) 8/10 bo po pewnym czasie spokój robi się przytłaczający
Dorian Whisper
Dorian Whisper

Oceń podpis - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 2 EmptySro 25 Cze 2014, 09:13

Trochę w za szybkim tempie się porusza, ale wiem też, że innego nie było :<. Sama przejrzałam multum gifów z Haydenem. Mi się tam podoba, ale to moja sugestywna opinia :> *mac, mac bicepsy*
8/10!
Chiara di Scarno
Chiara di Scarno

Oceń podpis - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 2 EmptySro 25 Cze 2014, 10:36

Nie przepadam za sytuacją, kiedy jeden gif jest kolorowy, a drugi czarno-biały.
Ale to jest Hak i na sam widok robi mi się... milej. Zwłaszcza ten po lewej stronie jest sugestywny.
8/10
Gość
avatar

Oceń podpis - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 2 EmptyCzw 26 Cze 2014, 12:44

Na moim monitorze idealnie komponuje się z avkiem. Z jednej strony pośladki, z drugiej cycki. Nawet na tej samej wysokości.
Oraz Queen, oczywiście. ;3

A niech będzie dyszka, bo ciężko się przyczepić :P
Syriusz Black
Syriusz Black

Oceń podpis - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 2 EmptySro 02 Lip 2014, 12:04

No wiesz co... ten cycat. Hm. 9 :P
Resa Anderson
Resa Anderson

Oceń podpis - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 2 EmptySro 02 Lip 2014, 14:02

Zawsze poprawia mi humor :D to zasługuje na wiecej niż 10! :D
Henry Lancaster
Henry Lancaster

Oceń podpis - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 2 EmptyPią 04 Lip 2014, 12:53

Ano fajno. Podkreśla jasnowidzenie cytat. Git. Dyszka. Fajna dziewucha, przeciwieństwo Jenny. No i nie patrzy się jak bazyliszek.
Chris Dolmeth
Chris Dolmeth

Oceń podpis - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 2 EmptySob 05 Lip 2014, 00:21

Nie lubie Eldoki generalnie, ale Granice to jeden z wyjątkowo epickich kawałków, więc nie może być inaczej...10/10
Lasarus Virolainen
Lasarus Virolainen

Oceń podpis - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 2 EmptySob 05 Lip 2014, 20:33

Zdeczko za duży. No i brak jakiegoś błyskotliwego tekstu.

9.

No bo jak Rogate taki gif podsunęło, to niżej nie wypada.
Franz Krueger
Franz Krueger

Oceń podpis - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 2 EmptySob 26 Lip 2014, 16:12

Nie mój typ gifów, ale wszystko ładnie i schludnie wygląda, więc 8.
Argus Filch
Argus Filch

Oceń podpis - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 2 EmptyPon 28 Lip 2014, 21:02

Wolę po polsku.
Wygląda na dorosłego faceta, a nie na szesnastolatka i nie widać twarzy. to tak jakby pochwalić sie skarpetkami w gifie :P 7.
Dorian Whisper
Dorian Whisper

Oceń podpis - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 2 EmptyWto 29 Lip 2014, 11:29

Bezbłędny <3 10/10
Hallvard Olav Fimmel
Hallvard Olav Fimmel

Oceń podpis - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 2 EmptySro 30 Lip 2014, 22:48

Patrzy jakby chciał kogoś zabić.
9/10 bedzie
Lasarus Virolainen
Lasarus Virolainen

Oceń podpis - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 2 EmptyCzw 31 Lip 2014, 12:39

nawet jeżeli tekścik nawet fajny, to gif mi nie pasuje zupełnie. nie, nie i jeszcze raz nie.

5
Sponsored content

Oceń podpis - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń podpis   Oceń podpis - Page 2 Empty

 

Oceń podpis

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

 Similar topics

-
» Skala ocen
» Oceń avatar
» Oceń avatar

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Offtopic
-