IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Listy do T.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Tanesha Hanyasha
Tanesha Hanyasha

Listy do T. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Listy do T.   Listy do T. - Page 3 EmptyPią 19 Sty 2018, 23:26

Szkolna sowa dopadła pannę Everett niedaleko od wrót wejściowych. Zostawiła nie tylko wiadomość ale i guano na schodach, ku rozpaczy jedynego, znienawidzonego przez całą szkolną gawiedź woźnego...

Cytat :
Elo elo trzy dwa zero

Ta wyliniała szczotka do butów po raz kolejny wlazła mi pod nogi, przez co o mało z Heńkiem nie zginęliśmy śmiercią tragiczną spadając po schodach. Gdyby nie mój gimnastyczno-żmijski refleks, mogłabym Ci się teraz uskarżać osobiście, przechodząc przez ściany na skróty...
W związku z powyższym oraz niepisanym stanem wojennym między nami a woźnym i jego wyliniałą lubą, ogłaszam co następuje:
Planuję kolejny zamach na tego koszmarnego kocura.
A ty jesteś moim wspólnikiem, dlatego nie spóźnij się - będę czekała po eliksirach przy tej opuszczonej klasie (w której zawsze mamy bazę) na parterze. I weź swoją miotłę. Wymyśliłam taki plan, że laczki ci spadną, więc lepiej ubierz wiązane.

Niesiostra

PS. Ile dostaniemy odsiadki za mord na kocie?
James Potter
James Potter

Listy do T. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Listy do T.   Listy do T. - Page 3 EmptyPon 12 Lut 2018, 12:34

Cytat :
Tanja!

We wtorek o 6 organizuję mały trening. Miło by było gdybyś wpadła. Wiesz, trzeba trzymać formę, a nie chciałbym wyrzucić Ciebie z drużyny za jej brak!

Całusy,
Rogacz
 

Listy do T.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Papierki, rachunki i listy
» Listy do A. Filcha
» Listy do Rogacza
» Listy do Jenny C.
» Półka na listy Ani

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Strefa Gracza
 :: 
Dodatki do postaci
 :: Sowiarnia
-