IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Redżajnowa świta

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Regina Rabe
Regina Rabe

Redżajnowa świta Empty
PisanieTemat: Redżajnowa świta   Redżajnowa świta EmptySro 28 Lis 2018, 00:47

Nie ma tu nikogo a chcę bardzo wszystko i wszystkich!
Blake Blackwood
Blake Blackwood

Redżajnowa świta Empty
PisanieTemat: Re: Redżajnowa świta   Redżajnowa świta EmptySro 28 Lis 2018, 09:49

Ja Ci proponuję Miszkę, a Ty co byś z nim chciała robić?
Tanesha Hanyasha
Tanesha Hanyasha

Redżajnowa świta Empty
PisanieTemat: Re: Redżajnowa świta   Redżajnowa świta EmptyCzw 29 Lis 2018, 21:28

Coś bym zaproponowała, ale nie wiem czy nasze postaci by się dogadały, jednak:

1. Mogę dać Taneshę na taką zwykłą koleżankę z Domu Węża - Regina wydaje się być tą znośniejszą Rabe (Rozalka za nią nie przepadała), więc pewnie pogadają od czasu do czasu, niezobowiązująco.
2. Z Nashem są na jednym roku, więc pewnie podobnie - z tym, że on niekoniecznie lubi dziewczyny w typie księżniczek, brylujące w towarzystwie ;)

Ale jakbyś miała jakąś inną, ciekawą propozycję to chętnie rozważę :)
Kenneth Alpin
Kenneth Alpin

Redżajnowa świta Empty
PisanieTemat: Re: Redżajnowa świta   Redżajnowa świta EmptyPon 10 Gru 2018, 18:48

Kenny nawet nie liczy, że znajdzie się w jej świcie, ale co tam, spróbować można!
Pytanie czy pozytywna relacja czy negatywna?
W końcu jednak Gryfon-Ślizgon to jak plus i minus, ale może jednak..? :D
Regina Rabe
Regina Rabe

Redżajnowa świta Empty
PisanieTemat: Re: Redżajnowa świta   Redżajnowa świta EmptyPon 10 Gru 2018, 19:08

Miszka - myślę, że na początku niech będzie tak o, neutralnie. Znają się z dormu, z klasy, zamienili jakieś dwa zdania, ale szału nigdy nie było. Myślę, że mogłoby się coś stać żeby ich do siebie nieco zbliżyć tak po przyjacielsku. Może by zobaczył blizny, albo pomógłby jej w sportowej niedoli z którą zmaga się od zawsze?
Tanesha - jak najbardziej. Za drugą Rabę nawet Regina nie przepadała więc każdy sojusznik byłby bardzo okej.
Nash - charakter Redż będzie nieco ewoluował, potrzebuję czegoś co mogłoby jej pokazać, że bycie cukierkową księżniczką nie jest w cale takie dobre jak jej się w tym momencie wydaje. Zwłaszcza że ma tą swoją drugą stronę o której nikt nie wie. Może właśnie on pomógł w zrozumieniu co tak naprawdę jest ważne?
Kenny - bycie Gryfonem może nico ją na początku odrzucać, bo to inny dom, inne zasady, na pewno na początku podchodziłaby do niego z dystansem, bo w końcu jest tym "innym", jednak co się wydarzy myślę, że możemy to zostawić kwestii dopasowania i przypadku. :)
Kenneth Alpin
Kenneth Alpin

Redżajnowa świta Empty
PisanieTemat: Re: Redżajnowa świta   Redżajnowa świta EmptyPon 10 Gru 2018, 22:56

Super!:) Więc na razie neutralnie! ^^ wszystko do rozegrania:)
Nash Padmore
Nash Padmore

Redżajnowa świta Empty
PisanieTemat: Re: Redżajnowa świta   Redżajnowa świta EmptyPią 14 Gru 2018, 14:26

Obie opcje (Tanesha i Nash) mi pasują. Masz okazję - wykaż się na dziedzińcu hehe ;)
Sponsored content

Redżajnowa świta Empty
PisanieTemat: Re: Redżajnowa świta   Redżajnowa świta Empty

 

Redżajnowa świta

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Strefa Gracza
 :: 
Dodatki do postaci
 :: Relacje
-