IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 [Zapytanie] Potańcówka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Finn Gard
Finn Gard

[Zapytanie] Potańcówka Empty
PisanieTemat: [Zapytanie] Potańcówka   [Zapytanie] Potańcówka EmptyWto 30 Paź 2018, 19:35

Hejcia misie!

Zrodził mi się plan utworzenia potańcówki dla uczniów. Mamy lata siedemdziesiąte, a więc wyszłoby całkiem klimatycznie. Jednak zanim ten event zostanie przekazany do szczegółowej analizy jest pytanie do Was - jak się na to zapatrujecie? Czy bylibyście zainteresowani takim zbiorowym spotkaniem? Byłoby duże ognisko na błoniach, kiełbaski, piwo, muzyka, lampiony,  mini konkursy (choćby na jedzenie pączków, na najszybsze rzucenie zaklęcia, na króla i królową potańcówki etc), mogą przyjść pary, paczki przyjaciół. Zabawa całą noc do bladego rana. Chodzi mi o to czy nie jesteście przesyceni ostatnimi wydarzeniami - był pogrzeb, lekcja, trwa póki co lodowisko, a i ostatnio ludzie mają mniej czasu.

Prosiłabym aby każdy kto mógł napisał czy chciałby taką potańcówkę i jeśli tak, kiedy by mu pasowało - czy za dwa tygodnie, czy za miesiąc, a może po prostu poczekać na jeszcze inny termin.

Śmiało wypowiadajcie się, ukocham za każdą odpowiedź!
Connor Campbell
Connor Campbell

[Zapytanie] Potańcówka Empty
PisanieTemat: Re: [Zapytanie] Potańcówka   [Zapytanie] Potańcówka EmptyWto 30 Paź 2018, 21:37

Jak dla mnie eventów nigdy za dużo.
No i właściwie czego więcej nastolatkowie mogą pragnąć niż muzyki, ogniska i piwa? XD
Resa Anderson
Resa Anderson

[Zapytanie] Potańcówka Empty
PisanieTemat: Re: [Zapytanie] Potańcówka   [Zapytanie] Potańcówka EmptyWto 30 Paź 2018, 22:41

Ja też zawsze jestem na "tak" jeśli chodzi o eventy, pojawię się na pewno, może dwójką dzieci, jeśli los pozwoli :) wydaje mi się, że za dwa tygodnie byłoby w porządku, ew. później.
Gilgamesh von Grossherzog
Gilgamesh von Grossherzog

[Zapytanie] Potańcówka Empty
PisanieTemat: Re: [Zapytanie] Potańcówka   [Zapytanie] Potańcówka EmptyWto 30 Paź 2018, 22:46

Jak dobrze chroniona byłaby to impreza? Bo w sumie jeśli zbyt dobrze i Gross nie dałby się rady wkraść na krzywy ryj, w jakiejś dumnej karnawałowej masce, to nie mam postaci, aczkolwiek jak taki mój książecy tancerz wyborowy byłby w stanie się tam wkręcić to w sumie jestem na tak :V
Finn Gard
Finn Gard

[Zapytanie] Potańcówka Empty
PisanieTemat: Re: [Zapytanie] Potańcówka   [Zapytanie] Potańcówka EmptySro 31 Paź 2018, 06:18

Impreza obstawiona aurorami, bo jest godzina aurorska. Pomyślę ;> polecam coś "legalnie" hmm, jako zastępca Rity Skeeter :D nie no śmieje się. Pomyślę czy byłoby możliwe.
Gabrielle Levasseur
Gabrielle Levasseur

[Zapytanie] Potańcówka Empty
PisanieTemat: Re: [Zapytanie] Potańcówka   [Zapytanie] Potańcówka EmptySro 31 Paź 2018, 08:54

Ja też jestem za! Już ukochałam ten event i Gab mogłaby poznać Grossa więc już wgl kocham ♡♡♡
Nessy Temple
Nessy Temple

[Zapytanie] Potańcówka Empty
PisanieTemat: Re: [Zapytanie] Potańcówka   [Zapytanie] Potańcówka EmptySro 31 Paź 2018, 11:50

ja jestem na tak, chociaż ostatnio jestem słabym graczem, ale potańcówki to coś co Nessy lubi najbardziej + plus może Felek by się wybrał jako oprawa muzyczna
Cassandra Montrose
Cassandra Montrose

[Zapytanie] Potańcówka Empty
PisanieTemat: Re: [Zapytanie] Potańcówka   [Zapytanie] Potańcówka EmptySro 31 Paź 2018, 20:35

Z racji tego, że eventy kocham, to jak najbardziej jestem za.
Kiedy... prawdę powiedziawszy zawsze, byleby przed świętami xD
Sponsored content

[Zapytanie] Potańcówka Empty
PisanieTemat: Re: [Zapytanie] Potańcówka   [Zapytanie] Potańcówka Empty

 

[Zapytanie] Potańcówka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Organizacja
 :: 
Obwieszczenia administracyjne
 :: PPP
-