IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Kącik pomocy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Albus Dumbledore
Albus Dumbledore

Kącik pomocy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik pomocy   Kącik pomocy - Page 2 EmptyNie 08 Lut 2015, 16:30

Zapraszam na sesję. W gabinecie? Jakieś szczegóły proszę na pw.

p.s. czy odpisać na poprzednie pw takim samym sposobem czy w temacie sowiarnii?
Henry Lancaster
Henry Lancaster

Kącik pomocy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik pomocy   Kącik pomocy - Page 2 EmptyNie 08 Lut 2015, 18:50

Jestem bardzo mile zaskoczony, ale się nie przyznaję, bo miałem mieć imidż wrednego

W sowiarni byłoby cool. Zaraz poślę pw ;D
Gość
avatar

Kącik pomocy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik pomocy   Kącik pomocy - Page 2 EmptyPon 23 Lut 2015, 17:10

Hej wszystkim, ja mam jeden apel i dwa pytania.
Apel - czy można uzupełnić stanowiska zajmowane przez czarodziei, skoro jest stworzony do tego ten post (chodzi mi głównie, nie ukrywam, o Uzdrowicieli, ponieważ kiedy przeglądałam KP dorosłych widziałam, że większość pozycji jest zajęta)

Pytanie nr 1:
Jeśliby rzeczony Uzdrowiciel chciał mieć prywatny gabinet w św. Mungu to czy jesteśmy uprawnieni go założyć i jeśli tak, to gdzie. Powiedzmy, że jakiś pacjent czasem zechce wpaść nas odwiedzić i czy wtedy powinniśmy prowadzić rozgrywkę na danym piętrze, czy wtedy np. taki gabinecik (pytam, bo widziałam, że większość akcji rozgrywającej się w Szpitalu jest prowadzona przez MG i nie wiem jaka jest w tym wypadku polityka).

Pytanie nr 2:
Bo jestem nieogarnięta, czy swoje lokum mogę sobie założyć sama z siebie, czy potrzebuję mieć na to jakąś zgodę od Administracji?
Evan Rosier
Evan Rosier

Kącik pomocy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik pomocy   Kącik pomocy - Page 2 EmptyPon 23 Lut 2015, 20:19

Pytanie nr 1: SI, można sobie stworzyć. Najpewniej na piętrze swojego oddziału, ale to jak tam chcesz.
Pytanie nr 2: SI, można sobie stworzyć. NO, nie trzeba.

Spis postaramy się uzupełnić w najbliższym czasie.
Severus Snape
Severus Snape

Kącik pomocy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik pomocy   Kącik pomocy - Page 2 EmptyWto 18 Sie 2015, 02:55

Potrzebuję wzoru tematu relacji, bo nie umiem znaleźć. Za wszelką pomoc i ofiarność składam serdeczne Bóg zapłać! :D
Aristos Lacroix
Aristos Lacroix

Kącik pomocy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik pomocy   Kącik pomocy - Page 2 EmptyWto 18 Sie 2015, 08:57

Technicznie rzecz biorąc na naszym forum takowy wzór nie istnieje, ale jeśli koniecznie chcesz, kate-is-lazy chyba takowe popełnia ;)
Jason Snakebow
Jason Snakebow

Kącik pomocy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik pomocy   Kącik pomocy - Page 2 EmptyWto 18 Sie 2015, 11:54

Pytanko odnośnie genetyki.
Czy mężczyzna może mieć w sobie domieszkę krwi wili?
Jasmine Vane
Jasmine Vane

Kącik pomocy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik pomocy   Kącik pomocy - Page 2 EmptyWto 18 Sie 2015, 12:00

Patrząc na kanon, gdzie Fleur Delacour będąca w 1/4 wilą powiła dzieci, w tym chłopca, jest to jak najbardziej możliwe, ale ta domieszka nie jest zbyt wielka :) Przykładowo 1/8
Sponsored content

Kącik pomocy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kącik pomocy   Kącik pomocy - Page 2 Empty

 

Kącik pomocy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Kącik czytelnika
» Kapitana i Marynarza kącik anonimowych porad życiowych.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Wydarzenia
-