IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Who killed Laura Palmer?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
avatar

Who killed Laura Palmer? Empty
PisanieTemat: Who killed Laura Palmer?   Who killed Laura Palmer? EmptyPią 06 Lip 2018, 11:24

- Głupiutka nastolatka dwudziestego wieku.
- Szukam sugar daddy’ego.
- Myślę, że jestem czystokrwista.
- Przyjmę wszystko!
Nicolas Sharewood
Nicolas Sharewood

Who killed Laura Palmer? Empty
PisanieTemat: Re: Who killed Laura Palmer?   Who killed Laura Palmer? EmptyNie 08 Lip 2018, 18:35

Witam, znajdzie się coś dla mnie?
Resa Anderson
Resa Anderson

Who killed Laura Palmer? Empty
PisanieTemat: Re: Who killed Laura Palmer?   Who killed Laura Palmer? EmptyNie 08 Lip 2018, 19:12

Chcę coś negatywnego, brakuje mi negatywów. Myślę, że kompletna pogarda ze strony Resy za bycie głupiutką dziewczyną, która jedyne co potrafi to wypinać biust. Z drugiej strony Laura też pewnie czuje zniesmaczenie kiedy widzi jaką chłopczycą bywa Anderson :D

Taka moja propozycja, co o tym myślisz?
Gość
avatar

Who killed Laura Palmer? Empty
PisanieTemat: Re: Who killed Laura Palmer?   Who killed Laura Palmer? EmptyNie 08 Lip 2018, 19:37

Nikolas, ja to bym chciała coś skomplikowanego. Laura może go podrywać, ale on ma ją gdzieś, bo to na pewno nie jego typ dziewczyny? Ona może prowokować różne sytuacje, które pozwolą jej spędzić trochę czasu w jego towarzystwie, załóżmy że jakieś korepetycje, współpracowanie na lekcjach, etc. Co ty na to? Rozwiń odrobinkę i przedstaw wizję Nico!

TERESO, negatyw będzie super. Myślę, że mogły polubić się jeszcze przed przydziałem do domów, ale po tym jak Tiara je rozdzieliła to wszystko zaczęło się psuć. Jeszcze przez jakiś czas mogły ze sobą rozmawiać, potem nagle ich stosunki się oziębiły, Tereska zobaczyła, że Laura to idiotka, pojawiło się zbyt wiele różnic i... tak po prostu się nienawidzą.
Reska nienawidzi jej za bycie idiotką, a Laurka za granie w Quidditcha, zachowywanie się jak chłop i marnowanie swojego dziewczęcego potencjału!
Nemesis Sigita
Nemesis Sigita

Who killed Laura Palmer? Empty
PisanieTemat: Re: Who killed Laura Palmer?   Who killed Laura Palmer? EmptyNie 08 Lip 2018, 19:48

Nemesis nie zaoferuje ci nic poza pogardą~ Choć mogłaby udawać, że lubi Laurę, by wysyłać ją niczym ciele na rzeź, by sprawdzała poszczególnych facetów w szkole, w rzeczywistości obrabiając jej cztery litery za plecami. To znaczy - tak robiła, bo od tego miesiąca Nemesis już nie ma takiej potrzeby~
O, i straszy ją swoim pająkiem co jakiś czas. Tak for fun.
Gość
avatar

Who killed Laura Palmer? Empty
PisanieTemat: Re: Who killed Laura Palmer?   Who killed Laura Palmer? EmptyNie 08 Lip 2018, 19:54

ja też bym dała negatyw, Nemezis :(

Laura pewnie boi się dziewczyn bez makijażu i traktuje je jak demonice, więc też obdarza ją pogardą. No a tego pająka może jej wrzucać do łóżka, bo jednak są w tym samym dormitorium!
Nemesis Sigita
Nemesis Sigita

Who killed Laura Palmer? Empty
PisanieTemat: Re: Who killed Laura Palmer?   Who killed Laura Palmer? EmptyNie 08 Lip 2018, 20:13

O, Laura może jej nie lubić jeszcze dlatego, że ta od początku tego roku czasem wyrzucała ją z dormitorium jak przychodził do niej Marcus~ A że Nem ma 190 cm wzrostu i jest wysportowana to swoją siłe ma, nie pyta o zdanie~
Nicolas Sharewood
Nicolas Sharewood

Who killed Laura Palmer? Empty
PisanieTemat: Re: Who killed Laura Palmer?   Who killed Laura Palmer? EmptySob 14 Lip 2018, 18:13

Nicolas lubi wszystko co piękne, więc zapewne Laura swoim wyglądem zwróciła tym jego uwagę, jednakże na tym koniec. W KP masz napisane, że należy ona do głupiutkich dziewczyn, a niestety Nico zazwyczaj takimi gardzi, zwłaszcza że sam (przy presji ojca) stawia na rozwój i naukę. Jeżeli chcesz dziewczyna może prowokować tego rodzaju sytuacje, jego może to czasem irytować, zaś innym razem nawet trochę bawić. Myślę, że zobaczymy jak nam idzie gra i jak potoczy się dalej ich znajomość, na razie zostawmy ją na luźnym, neutralnym poziomie?
Gość
avatar

Who killed Laura Palmer? Empty
PisanieTemat: Re: Who killed Laura Palmer?   Who killed Laura Palmer? EmptyNie 15 Lip 2018, 21:37

Nemezis, jasne, wielkoludko:( mam nadzieje, ze uderzasz głową o różne przeszkody!


Nicolas, no Laura jest głupiutka, czasem nawet za bardzo xD ale mi pasuje, pogramy i zobaczymy <3
Jasmine Vane
Jasmine Vane

Who killed Laura Palmer? Empty
PisanieTemat: Re: Who killed Laura Palmer?   Who killed Laura Palmer? EmptyPon 16 Lip 2018, 22:56

Droga panno Crawford!
Mam parę postaci do zaoferowania, ale niekoniecznie do każdej mam pomysł.

Jasmine, Ślizgonka, ogólnie rzecz biorąc to najlepsze przyjaciółka Alecto i Nemesis, więc skoro z jedną z nich masz negatyw...
Jasmine mogłaby razem z Nemesis wykorzystywać dziewczynę właśnie do głupich żartów, mogła by wywracać oczami na jej głupotę, tolerancyjnie by ją znosiła, ale raz czy dwa mogła jej dopiec lub postawić w głupiej sytuacji. Chyba, że masz coś lepszego.

Tanja, Gryfonka, przyjaciółka Resy, również zawodniczka, tutaj chyba musimy postawić na negatyw też z racji tego, że Everett ukrywa się właśnie pod za dużymi dresami i swetrami. Zażarty negatyw czy może olewczy?

Lucas Shaw, Krukon. Proponuje tutaj dla odmiany pozytyw, bo Lucas to taki rycerz naszych czasów. Zapewne, gdy nie raz Laura wpadła w kłopoty, Lucas ratował ją z opresji. Może również śmiać się w duchu z jej głupoty i niewiedzy, może parę razy udzielił jej korepetycji? Tym ciekawiej, że to narzeczony panny Anderson i mogą z tego wyniknąć ciekawe fabuły i sceny zazdrości. :D

A Chantal kocha każdego Ślizgona, więc tutaj myślę, że do oporu by z nią ogarniała eliksiry po lekcjach.
Gość
avatar

Who killed Laura Palmer? Empty
PisanieTemat: Re: Who killed Laura Palmer?   Who killed Laura Palmer? EmptyWto 17 Lip 2018, 11:46

Droga panno Wejn!

No na pewno jest jakaś rywalizacja na tle dziewcząt, szczególnie że mieszkają tyle lat w jednym dormitorium i się trochę poznały. Mogą właśnie wywracać oczami na jej głupotę, na to, że się strasznie długo przygotowuje do wyjścia z Pokoju Wspólnego, etc. Jednocześnie sobie uprzykrzają życie, a jak trzeba którąś wykorzystać to udają przyjaciółki. :D

Tanja, no, myślę, że z nią to relka pokroju Resy Anderson - Laurka się wkurza, że Tanja kryje swoją urodę pod za dużymi swetrami i dresami, kiedyś może chciała zrobić jej makeover, ale tamta się nie zgodziła. Myślę, że taki olewczy negatyw będzie spoko!

Lukas, pozytyw będzie spoko. Laurka na pewno robi wszystko, żeby spędzać z nim jak najwięcej czasu i denerwować tym samym Resę, on zaś może śmiać się i z Laury i ze swojej narzeczonej, że takiego hejta bzdurnego mają. Jeszcze możemy to rozwinąć na fabule:D

Szantal, no pewnie zdążyły się już nieco poznać przez te głupie korepetycje. Dałam Laurce nawet w Eliksiry 4 punkty, więc jest na drugim poziomie trudności, może to zasługa jej korków! Lacroix też może być zażenowana jej głupotką, ale robi wszystko, żeby jakoś wyszła na prostą.

Co Ty na to?
Regulus Black
Regulus Black

Who killed Laura Palmer? Empty
PisanieTemat: Re: Who killed Laura Palmer?   Who killed Laura Palmer? EmptyCzw 19 Lip 2018, 00:21

Wszystko mi odpowiada, jestem na TAK, a zapomniałam, że mam innego Ślizgona.

Czy wymyślimy coś dla Laury i Regulusa? :D
Sponsored content

Who killed Laura Palmer? Empty
PisanieTemat: Re: Who killed Laura Palmer?   Who killed Laura Palmer? Empty

 

Who killed Laura Palmer?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Laura Crawford

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-