IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Skrzynka odbiorcza F.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Feliks Konieczny
Feliks Konieczny

Skrzynka odbiorcza F. Empty
PisanieTemat: Skrzynka odbiorcza F.   Skrzynka odbiorcza F. EmptySro 13 Cze 2018, 12:35

zostaw wiadomość po usłyszeniu trzepotu skrzydeł
Finn Gard
Finn Gard

Skrzynka odbiorcza F. Empty
PisanieTemat: Re: Skrzynka odbiorcza F.   Skrzynka odbiorcza F. EmptySro 13 Cze 2018, 13:05

Skrzynka odbiorcza F. Mozart_D_dur_manuskrypt1

Cytat :

Mój Ty ulubiony basisto, byłbyś tak rad i przepiszesz mi czytelnie swoje kaligraficznie zapisane nuty? Od czterdziestu dwóch minut próbuje przebrnąć przez pierwszą pięciolinię, jednakże wiek już nie ten i nie rozumiem czy wcisnąłeś obok szesnastki półnutę czy ósemkę. Nie każdy atrament nadaje się do pisania nut. Może przejdźmy na ołówki?

Znalazłem dobry utwór do ćwiczeń, ale w nich potrzebny jest mistrz do dźwięków specjalnych. Odkurz swoją gitarę, zajmę się modyfikacjami dźwięków. Potrzebuje do tego jednak trzeciej pięciolinii z Twojej notatki. Pospiesz się, błagam.
Skrzynka odbiorcza F. XtN2iE


Ostatnio zmieniony przez Finn Gard dnia Pon 30 Lip 2018, 21:09, w całości zmieniany 1 raz
Finn Gard
Finn Gard

Skrzynka odbiorcza F. Empty
PisanieTemat: Re: Skrzynka odbiorcza F.   Skrzynka odbiorcza F. EmptySro 13 Cze 2018, 19:18

Do rąk Felixa wpadła pomiętoszona kartka z krótką informacją. Widać było, że pisaną w pośpiechu.

Cytat :
Mamy perkusistę!!
Skrzynka odbiorcza F. XtN2iE
Finn Gard
Finn Gard

Skrzynka odbiorcza F. Empty
PisanieTemat: Re: Skrzynka odbiorcza F.   Skrzynka odbiorcza F. EmptyPon 30 Lip 2018, 21:14

List nietknięty sową. Wysłany poprzez zaczarowanie papieru.

Cytat :
Feliks,
Szykuj się na próbę. Poświęćmy temu weekend. Użyję swojej perswazji, aby Nico również się pojawił. Znalazłem kawałek, który musimy opanować. Tym razem będziesz jedynym gitarzystą, więc lepiej nastrój struny, by nie spieprzyć sprawy. Muszę zająć się dźwiękami specjalnymi i na samą myśl boli mnie nadgarstek. Wokal biorę na klatę, ale i Ty i Nico musicie być podkładem. Vinci ma na głowie podstawy i wierz mi - nie będzie się nudził.
Zaczniesz odpisywać na moje wiadomości czy mam pakować je w Wyjce?
Skrzynka odbiorcza F. XtN2iE
Finn Gard
Finn Gard

Skrzynka odbiorcza F. Empty
PisanieTemat: Re: Skrzynka odbiorcza F.   Skrzynka odbiorcza F. EmptyCzw 09 Sie 2018, 21:12

Latający papierowy samolocik wylądował na klatce Szopena. I czekał.

Cytat :
Próba w sobotę od szesnastej na piątej klasie obok suszarni. Przyjdź wcześniej, pomożesz mi wynieść wszystkie meble z klasy. Trzeba je upchnąć do schowka, a poza tym muszę na miejscu przygotować tryliard rzeczy.
Umiesz grać na cymbałkach?
Potwierdź,
Pozdrowionka,

Skrzynka odbiorcza F. XtN2iE
Finn Gard
Finn Gard

Skrzynka odbiorcza F. Empty
PisanieTemat: Re: Skrzynka odbiorcza F.   Skrzynka odbiorcza F. EmptySro 22 Sie 2018, 10:44

Cytat :
Pokój znajduje się na krańcu korytarza czwartego piętra. Odsuń zasłonę i stuknij dwukrotnie różdżką w dolny zawias mówiąc jednocześnie "Quanarum devita", a drzwi się otworzą. Miejsca spotkania nie zdradzaj nieupoważnionym.
Pozdrowionka, Finn.
Sponsored content

Skrzynka odbiorcza F. Empty
PisanieTemat: Re: Skrzynka odbiorcza F.   Skrzynka odbiorcza F. Empty

 

Skrzynka odbiorcza F.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Skrzynka Mer
» Skrzynka Steinera.
» Skrzynka pocztowa Y.M.
» Skrzynka Remusa
» Kakałko - skrzynka Katji

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Strefa Gracza
 :: 
Dodatki do postaci
 :: Sowiarnia
-