IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 I am adrorable...when i want to.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Amy E. Greengrass
Amy E. Greengrass

I am adrorable...when i want to. Empty
PisanieTemat: I am adrorable...when i want to.   I am adrorable...when i want to. EmptyPią 04 Maj 2018, 00:25

I am adrorable...when i want to. Camila-mendes-gif
WELCOMEEEE <3
Alecto Carrow
Alecto Carrow

I am adrorable...when i want to. Empty
PisanieTemat: Re: I am adrorable...when i want to.   I am adrorable...when i want to. EmptySob 05 Maj 2018, 18:27

Czy znajdzie się coś ciekawego dla Alecto? :D
Amy E. Greengrass
Amy E. Greengrass

I am adrorable...when i want to. Empty
PisanieTemat: Re: I am adrorable...when i want to.   I am adrorable...when i want to. EmptyPon 07 Maj 2018, 21:55

mogłyby się w sumie znać od małego, obie czystokrwiste, ich rodzice mogliby się przyjaźnić, ewentualnie dziewczyny się poznały w drodze do Hogrwartu i tak im 7 rok leci :D
Alecto Carrow
Alecto Carrow

I am adrorable...when i want to. Empty
PisanieTemat: Re: I am adrorable...when i want to.   I am adrorable...when i want to. EmptyWto 08 Maj 2018, 22:39

Hm…jeżeli o mnie chodzi, to ja widziałabym tutaj wrogów. Otóż Alecto i Amy pochodzą z rodów, które w hierarchii rodzin czysto krwistych są na tym samym poziomie, jednocześnie z KP Carrow wynika, iż ona i tak uważa się za lepszą od innych i ma mało przyjaciół. Uważa się za królową szkoły, a z KP Greengrass zrozumiałam, że ona chce być równie ważna w szkole, co mogło się blondynce bardzo nie spodobać i po prostu zaczęła darzyć ją niechęcią, z czasem zaczęły wychodzić kolejne rzeczy i tak jakoś poszło. Co ty na to? Może być bardzo ciekawie :D
Daniel Blais
Daniel Blais

I am adrorable...when i want to. Empty
PisanieTemat: Re: I am adrorable...when i want to.   I am adrorable...when i want to. EmptySro 09 Maj 2018, 00:54

A ja przychodzę z propozycją. Daniel był w szkole rok wyżej niż Amy i już ją skończył, ale kto wie, może jeszcze danem nam będzie spotkać się na fabule.
Co powiesz na bycie moją byłą dziewczyną? Myślę, że nie byli ze sobą długo i rozstali się w zgodzie, liczę raczej na pozytywną relację (chyba, że masz swój pomysł to ja bardzo chętnie :)
Amy E. Greengrass
Amy E. Greengrass

I am adrorable...when i want to. Empty
PisanieTemat: Re: I am adrorable...when i want to.   I am adrorable...when i want to. EmptySro 09 Maj 2018, 15:46

Alecto Carrow napisał:
Hm…jeżeli o mnie chodzi, to ja widziałabym tutaj wrogów. Otóż Alecto i Amy pochodzą z rodów, które w hierarchii rodzin czysto krwistych są na  tym samym poziomie, jednocześnie z KP Carrow wynika, iż ona i tak uważa się za lepszą od innych i ma mało przyjaciół. Uważa się za królową szkoły, a z KP Greengrass zrozumiałam, że ona chce być równie ważna w szkole, co mogło się blondynce bardzo nie spodobać i po prostu zaczęła darzyć ją niechęcią, z czasem zaczęły wychodzić kolejne rzeczy i tak jakoś poszło. Co ty na to? Może być bardzo ciekawie :D

to już jak wolisz, dla mnie mogłyby tworzyć zajebiste wężowe duo nie do rozbicia na które nie byłoby mocnych :D wybór należy do ciebie :)

Daniel Blais napisał:
A ja przychodzę z propozycją. Daniel był w szkole rok wyżej niż Amy i już ją skończył, ale kto wie, może jeszcze danem nam będzie spotkać się na fabule.
Co powiesz na bycie moją byłą dziewczyną? Myślę, że nie byli ze sobą długo i rozstali się w zgodzie, liczę raczej na pozytywną relację (chyba, że masz swój pomysł to ja bardzo chętnie :)

jestem za :D myślę że byłoby ciekawie gdyby ktoś znał ją od innej strony ( odrobinę xD ) niż wszystkim pokazuje :D a jak coś jeszcze wymyślę to odezwę się na pw :D
Alecto Carrow
Alecto Carrow

I am adrorable...when i want to. Empty
PisanieTemat: Re: I am adrorable...when i want to.   I am adrorable...when i want to. EmptySro 09 Maj 2018, 20:05

Alecto tworzy już takie duo z Jaś <3 Poza tym Daniel jest ukochanym dziewczyny, a Amy to jego ex więc siłą rzeczy Carrow będzie nienawidzić Greengrass :D
Amy E. Greengrass
Amy E. Greengrass

I am adrorable...when i want to. Empty
PisanieTemat: Re: I am adrorable...when i want to.   I am adrorable...when i want to. EmptySro 09 Maj 2018, 20:39

no to niech tak będzie :D
Gość
avatar

I am adrorable...when i want to. Empty
PisanieTemat: Re: I am adrorable...when i want to.   I am adrorable...when i want to. EmptyWto 15 Maj 2018, 18:13

Czy Puchon, któremu bardzej do Ślizgona, znalazłby swoje miejsce u kogoś z tego domu? :P
Amy E. Greengrass
Amy E. Greengrass

I am adrorable...when i want to. Empty
PisanieTemat: Re: I am adrorable...when i want to.   I am adrorable...when i want to. EmptyWto 15 Maj 2018, 18:40

byłoby ciężko xD zwłaszcza że jest półkrwi, stawiam na to że skoro jego ojciec był czystokrwisty mógł od czasu do czasu spotkać kogoś z greengrasów ( jej starsze rodzeńśtwo lub rodziców czy wujostwo etc ) Mogliby się kojarzyć z nazwisk może zamieniając kilka słów tu i ówdzie jednak Amy zostało wpajane od małego by trzymała się tylko z czystokrwistymi i z takimi nazwiązywała głębsze relacje. To się może zmienić ( z czasem ) jednak na razie byłaby to dosyć chłodna relacja przynajmniej z jej strony.

Może być też tak że on mólby starać się przekonać Amy że jest wart więcej niż status jego krwi :D
Gość
avatar

I am adrorable...when i want to. Empty
PisanieTemat: Re: I am adrorable...when i want to.   I am adrorable...when i want to. EmptyWto 15 Maj 2018, 18:43

Nazwiemy to dobrym początkiem. Zgadzam się na oba pomysły :P
Amy E. Greengrass
Amy E. Greengrass

I am adrorable...when i want to. Empty
PisanieTemat: Re: I am adrorable...when i want to.   I am adrorable...when i want to. EmptyWto 15 Maj 2018, 18:52

jeszcze wpadłam na to że Amy mogłaby się nieprzyjemnie wypowiadać wzgledem jego matki któa musiala byc półkrwi samej lub mugolką ( nie wiem czy jest w bio nie chciało mi się czytać xD ) a skoro on jest w nią zapatrzony mogłoby to go odpychać od niej, jednak fakt że wie iż Greengrassowie są jacy są i ze względu na przynaleźność wyłącznie do Slytherinu i swoją czystość krwi wyznają jedną z zasad Salazara Slytherina to są również sympatykami Voldemorta ( bo jakże inaczej ) i Amy również jest więc mógłby starać się zbliżyć choćby na tyle by była w stanie z nim normalnie jak z człowiekiem porozmawiać ( Będzie ciężko XD ) i może coś zyskać by udobruchać ojca i wrócić do jego łask? choć na chwilę?
Gość
avatar

I am adrorable...when i want to. Empty
PisanieTemat: Re: I am adrorable...when i want to.   I am adrorable...when i want to. EmptyWto 15 Maj 2018, 18:56

Znaczy matka Ethrana jest półkrwi, więc nie ma jakoś tak wielkiego hejtu na to w społeczeństwie, ale chyba Greengrasowie mogą tak uważać. Ale ten pomysł nawet jeszcze lepiej pasuje mi niż poprzedni :p
Nicolas Sharewood
Nicolas Sharewood

I am adrorable...when i want to. Empty
PisanieTemat: Re: I am adrorable...when i want to.   I am adrorable...when i want to. EmptyCzw 09 Sie 2018, 16:12

Jestem ja, coś dla mnie od drugiej Greengrass? :D
Sponsored content

I am adrorable...when i want to. Empty
PisanieTemat: Re: I am adrorable...when i want to.   I am adrorable...when i want to. Empty

 

I am adrorable...when i want to.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-