IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Wasze pomysły

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Huncwot
Huncwot

Wasze pomysły Empty
PisanieTemat: Wasze pomysły   Wasze pomysły EmptySro 04 Kwi 2018, 19:49


Wasze pomysły


Wpadliście na pomysł jak usprawnić działalność forum lub umilić innym graczom rozgrywkę i nie mogliście z tego powodu spać praktycznie całą noc? Napiszcie w tym temacie, a administracje z pewnością przemyśli wszystkie zamieszczone tu propozycje.

Finn Gard
Finn Gard

Wasze pomysły Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły   Wasze pomysły EmptyNie 29 Lip 2018, 17:19

Hejho, naszła mnie pewna myśl. Jest marzec, za jakiś czas VII rocznik straci barwy Hogwartu i... co dalej? Mam tutaj propozycję. Przyznajmy - pisanie poza zamkiem to nie to samo. Nie ten sam klimat, co poza nim. Zazwyczaj po ukończeniu szkoły kontynuuje się naukę, a więc moją propozycją jest stworzenie rangi Studenta. Każdy wybierałby sobie swój własny kierunek, który przygotowywałby do danego zawodu. Takie studia zawodowe. Nieobowiązkowe, można byłoby zgłaszać się do Uniwersytetu, aby też nie narzucać wszystkim młodym takiego obowiązku.

Załóżmy, że byliby Studenci. Tutaj pojawia się odważniejsza propozycja - stworzenie jednego działu obok Hogwartu zatytułowanego chociażby jakimś Uniwersytetem. Tam mogliby spotykać się wszyscy studenci, a czasami i młodsi, którzy jeszcze edukują się w Hogwarcie (np. rodzeństwo studenta). Myślę, że nauczyciele Hogwartu również mogliby na spokojnie dawać tam wykłady raz na jakiś czas, ale to już dalsze plany, mniej istotne. Pamiętam jak kiedyś na Marudach było mnóstwo stażystów, a ten sposób będzie można umieścić absolwentów w pokrewnej placówce. Bez barw domów, wedle uznania Administracji czy potrzeb jakieś pod tematy (np. akademik) ot, by się zmieścić w jednym dziale.

To taki mój pomysł, bo mam dwie postacie, które w czerwcu zakończą edukację w Hogwarcie. Nie chciałabym na siłę wysyłać Finna do Szwecji i wymyślać mu jakąś pracę, skoro wciąż jest nastolatkiem.
Huncwot
Huncwot

Wasze pomysły Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły   Wasze pomysły EmptyPon 30 Lip 2018, 21:10

Super, że podsyłasz swoje pomysły :) Temat siódmoklasistów został już między nami poruszony i mamy kilka pomysłów, z których na pewno coś się wykluje, ale weźmiemy też pod uwagę pomysł stworzenia uniwersytetu. Jeśli go wykorzystamy, na pewno damy Ci o tym znać!
Sponsored content

Wasze pomysły Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły   Wasze pomysły Empty

 

Wasze pomysły

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Wasze pomysły

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Organizacja
 :: 
Obwieszczenia administracyjne
 :: PPP
-