IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Popisałbym, gdybym miał z kim...

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Huncwot
Huncwot

Popisałbym, gdybym miał z kim... Empty
PisanieTemat: Popisałbym, gdybym miał z kim...   Popisałbym, gdybym miał z kim... EmptySro 04 Kwi 2018, 19:29


Popisałbyś?


Masz wenę, a brakuje drugiej osoby do popisania? W tym temacie można napisać, by zwrócić na siebie uwagę, czy to innych graczy, czy też Mistrzów Gry. Mile widziany link do tematu, w którym znajduje się postać oraz wspomnienie kogo dokładnie i do czego się poszukuje, choć nie jest to element konieczny. No, to życzymy powodzenia w poszukiwaniach swej drugiej pisarskiej połówki!

Katarina Vento
Katarina Vento

Popisałbym, gdybym miał z kim... Empty
PisanieTemat: Re: Popisałbym, gdybym miał z kim...   Popisałbym, gdybym miał z kim... EmptyPią 15 Cze 2018, 19:38

Przyjmę kogoś do popisania, by stworzyć sobie relację - wrogość, fajna znajomość etc. Kind of okazja do sesji, w której na przykład Vento doświadczy wyjątkowego zrywu emocji, jak ktoś chciałby mieć takie osiągnięcie w cv. Nauczyciel, uczeń, drzewo, bez różnicy~ Na fabule lub retrospekcje. Najlepiej pisać na pw lub łapać na cb, nie mam wymagań za bardzo, byle nie było to pisanie jeden post na tydzień~ Więc w sumie brak wymagań szczególnych~

[AKTUALNE]
Nevan Atsummerled
Nevan Atsummerled

Popisałbym, gdybym miał z kim... Empty
PisanieTemat: Re: Popisałbym, gdybym miał z kim...   Popisałbym, gdybym miał z kim... EmptyCzw 05 Lip 2018, 03:25

To wielkie bydle do sesji dla kogokolwiek, bo tak bardzo nic jeszcze tą postacią nie udało mi się zrobić że aż mi przykro. Wszelki propozycje najlepiej składać na moje multi (Marcus Glom jakby ktoś nie wiedział). Wielka paskuda potrzebuje trochę czegokolwiek, nie bądź obojętny, przygarnij Nevana.
Nemesis Sigita
Nemesis Sigita

Popisałbym, gdybym miał z kim... Empty
PisanieTemat: Re: Popisałbym, gdybym miał z kim...   Popisałbym, gdybym miał z kim... EmptySob 18 Sie 2018, 00:07

Oddam komuś Nemke na sesję. Jaką bądź, ale też radzę przeczytać jej charakter zanim cokolwiek~
Cassandra Montrose
Cassandra Montrose

Popisałbym, gdybym miał z kim... Empty
PisanieTemat: Re: Popisałbym, gdybym miał z kim...   Popisałbym, gdybym miał z kim... EmptySob 01 Gru 2018, 14:36

Szukam kogoś do fabuły, żeby wrócić do pisania i odnaleźć motywację Przyjmę każdego <33
Dick Winters
Dick Winters

Popisałbym, gdybym miał z kim... Empty
PisanieTemat: Re: Popisałbym, gdybym miał z kim...   Popisałbym, gdybym miał z kim... EmptyNie 02 Gru 2018, 17:25

Nowy nauczyciel z chęcią pozna kogoś :)
Dwayne Morison
Dwayne Morison

Popisałbym, gdybym miał z kim... Empty
PisanieTemat: Re: Popisałbym, gdybym miał z kim...   Popisałbym, gdybym miał z kim... EmptySob 08 Gru 2018, 10:09

Potrzebuję kompana do fabuły, ponieważ głód pisania wciąż nie został zaspokojony :) Obiecuję odpisywać szybciej niż torpeda!
Zapraszam.
Dwayne potrzebuje znaleźć swój szczęśliwy przedmiot, który zapewni mu dobrą passę do końca dnia.

NIE Aktualne


Ostatnio zmieniony przez Dwayne Morison dnia Sob 05 Sty 2019, 12:14, w całości zmieniany 1 raz
Katarina Vento
Katarina Vento

Popisałbym, gdybym miał z kim... Empty
PisanieTemat: Re: Popisałbym, gdybym miał z kim...   Popisałbym, gdybym miał z kim... EmptySob 08 Gru 2018, 13:49

Oddam Katarinę lub/i Nemesis komuś, bo mój wen mnie wykończy. Do wyboru, do koloru - Krukonka i Ślizgonka. Horoskopy i Nekromancja.
Warunkiem jest odpisywanie minimum raz na tydzień.

aktualne
Tanesha Hanyasha
Tanesha Hanyasha

Popisałbym, gdybym miał z kim... Empty
PisanieTemat: Re: Popisałbym, gdybym miał z kim...   Popisałbym, gdybym miał z kim... EmptyPon 17 Gru 2018, 12:12

Oddam któreś z moich dzieci na jakąś "szybką", niezobowiązującą akcję - najchętniej Nasha, ewentualnie Tan lub Syriusza. Mogę dorzucić wjazd woźnego lub inne przeszkadzajki z MG gdyby zaszła potrzeba.
Odpis tak jeden na dzień/co dwa dni. Mam jakiś mały wen i chętnie spożytkuję w okresie około świątecznym.
Dwayne Morison
Dwayne Morison

Popisałbym, gdybym miał z kim... Empty
PisanieTemat: Re: Popisałbym, gdybym miał z kim...   Popisałbym, gdybym miał z kim... EmptySob 05 Sty 2019, 12:15

Zagroda dla świń --> kto chce, zapraszam. Obiecuję się rozkręcić :)

Zapraszam, zapraszam, zapraszam!

Kącik czytelniczy --> nauczyciel również zaprasza ;)
Tanesha Hanyasha
Tanesha Hanyasha

Popisałbym, gdybym miał z kim... Empty
PisanieTemat: Re: Popisałbym, gdybym miał z kim...   Popisałbym, gdybym miał z kim... EmptyNie 10 Mar 2019, 20:16

Niby nikogo nie ma, ale pisanie na trupie podobno najlepiej wychodzi : ))))

Jakby ktoś coś, ja niezobowiązująco chętnie coś zagram. Może być z npckami z mg, i woźnym i w ogóle. Full serwis oferuję! Co do częstotliwości odpisów itd. do ustalenia bo w pracy dbają, żebym w ogóle nie miała życia, ale aż takiej mocy sprawczej nie posiadają.

Gdyby ktoś coś to gg zostawiam - 66444880
Sponsored content

Popisałbym, gdybym miał z kim... Empty
PisanieTemat: Re: Popisałbym, gdybym miał z kim...   Popisałbym, gdybym miał z kim... Empty

 

Popisałbym, gdybym miał z kim...

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Organizacja
 :: 
Obwieszczenia administracyjne
 :: Ogłoszenia graczy
-