IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Listy Miszki Kiszki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mikhail Asen
Mikhail Asen

Listy Miszki Kiszki Empty
PisanieTemat: Listy Miszki Kiszki   Listy Miszki Kiszki EmptyPon 11 Kwi 2016, 14:13

Mackendra, po babci.
Jonathan Prior
Jonathan Prior

Listy Miszki Kiszki Empty
PisanieTemat: Re: Listy Miszki Kiszki   Listy Miszki Kiszki EmptyCzw 14 Kwi 2016, 08:14

Cytat :
PAMIĘTAJ O KRWI. I kłach węża, zanim wiedźma się zaczyna o nie dopominać. Jak dropsy kocham, ona się zemści. Wiesz ile razy groziła mi patelnią? Nie zawiedź mnie, Mik, musisz uratować mój tyłek, bo skończysz na moim pogrzebie. Nie żartuję, w Ravenclawie dziewczyny są mściwe i krwiożercze.
J.P.
Jonathan Prior
Jonathan Prior

Listy Miszki Kiszki Empty
PisanieTemat: Re: Listy Miszki Kiszki   Listy Miszki Kiszki EmptyPon 18 Kwi 2016, 18:12

Cytat :
Przygotowałem dla Ciebie taką mieszankę drinków, że nie podniesiesz się bite dwa dni. Będziesz zadowolony.
Redaktor
Redaktor

Listy Miszki Kiszki Empty
PisanieTemat: Re: Listy Miszki Kiszki   Listy Miszki Kiszki EmptySro 20 Kwi 2016, 00:22

Cytat :
Jedna ze szkolnych sów wrzuciła do owsianki najnowszy numer Lustra.
Connor Campbell
Connor Campbell

Listy Miszki Kiszki Empty
PisanieTemat: Re: Listy Miszki Kiszki   Listy Miszki Kiszki EmptyPon 24 Wrz 2018, 21:07

Cytat :
Miszka!
Udało mi się stamtąd szybko ewakuować, ale Ciebie i Cassa nie widziałem.
Pożoga mnie trochę przypiekła, ale to nic takiego...
Słyszałem, że całe szczęście trafiliście do Skrzydła, ale Pomfrey odmawia wizyt. Co się stało?


Liścik został spisany wyraźnie roztrzęsioną ręką, co spowodowało zniekształcenie niektórych wyrazów oraz ich rozciągnięcie. Wysłano około dwie godziny po zakończeniu wydarzeń na Cmentarzu.
Connor Campbell
Connor Campbell

Listy Miszki Kiszki Empty
PisanieTemat: Re: Listy Miszki Kiszki   Listy Miszki Kiszki EmptyWto 25 Wrz 2018, 20:03

Cytat :
Jak to kurwa nie jest cały?! Cholera...
Jasne, odpoczywaj. Odwiedzę Was jak tylko Pomfrey się opamięta i zacznie normalnie traktować zmartwionych ludzi...
CC.
Marcus Glom
Marcus Glom

Listy Miszki Kiszki Empty
PisanieTemat: Re: Listy Miszki Kiszki   Listy Miszki Kiszki EmptyPon 26 Lis 2018, 16:15

Cytat :
Asen
20 kwietnia odbędzie się trening drużyny Ślizgonów. Obecność zawodników obowiązkowa. Osoby które spróbują się wykręcić w ten czy inny sposób, spotkać będzie u Świętego Munga.
Kapitan Ślizgonów, Marcus Glom
---------------------------------------------
Członkowie drużyny proszeni są już o pisanie na boisku Quidditcha, post GlomoMGie pojawi się w najbliższym czasie.
Sponsored content

Listy Miszki Kiszki Empty
PisanieTemat: Re: Listy Miszki Kiszki   Listy Miszki Kiszki Empty

 

Listy Miszki Kiszki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Listy do T.
» Papierki, rachunki i listy
» Listy do A. Filcha
» Listy do Rogacza
» Listy do Jenny C.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Strefa Gracza
 :: 
Dodatki do postaci
 :: Sowiarnia
-