IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Sowia poczta Vipery Le Fay

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
avatar

Sowia poczta Vipery Le Fay Empty
PisanieTemat: Sowia poczta Vipery Le Fay   Sowia poczta Vipery Le Fay EmptyPon 02 Lis 2015, 20:46

Sowia poczta Vipery Le Fay Images_Wv_big
Szybka, humorzasta, czasami dziobie!
Gość
avatar

Sowia poczta Vipery Le Fay Empty
PisanieTemat: Re: Sowia poczta Vipery Le Fay   Sowia poczta Vipery Le Fay EmptySob 02 Sty 2016, 22:44

Podczas śniadania do talerza z jedzeniem spadła koperta przyniesiona przez wredną szkolną sowę. Kiedy Vipera posprzątała chaos który wywołało głupie ptaszysko, mogła zgłębić się w treść listy. Była ona następująca.

Cytat :
Panno Le Fay,
Dyrektor Dumbledore zlecił mi szkolenie uczniów w zakresie wiedzy medycznej. Zostałaś wybrana ze względu na swoje zdolności i zainteresowania. Do tygodnia czasu masz się stawić u mnie w gabinecie na 1 piętrze.
Życzę miłego dnia,
Richard Hendley
Gość
avatar

Sowia poczta Vipery Le Fay Empty
PisanieTemat: Re: Sowia poczta Vipery Le Fay   Sowia poczta Vipery Le Fay EmptySob 02 Sty 2016, 23:26

Cytat :
Droga Vipero,

Długo zastanawiałem się, czy powinienem do Ciebie pisać. Słyszałem o Tobie wiele. Nie będę ukrywał, że wszystkiego dowiedziałem się z plotki. Nie jest to zbyt pochlebne ani wiarygodne źródło, ale nie mam zbyt wielu przyjaciół w Domu Węża, aby wypytać się o Ciebie dokładnie. Mam nadzieję, że wybaczysz mi to. Ponadto mój dziadek Frank Shepard przesyła pozdrowienia. Uważa, że we Francji nie było lepszych bali od tych organizowanych przez Fayów.

Przejdźmy jednak do meritum mojego listu. Pocztą pantoflową dowiedziałem się, że posiadasz węża. Nie wiem, czy wiesz, ale my Shepardowie słyniemy ze swojego talentu do ważenia eliksirów. Chociaż wiążę swoją przyszłość z zupełnie innym zawodem, lubię czasami poeksperymentować. Czy zechciałabyś uwarzyć ze mną Eliksir Złego Samopoczucia? Jednym ze składników jest skórka węża.

Obiecuję, że nie będziesz się nudzić.


Sowia poczta Vipery Le Fay Xfu8fd
Sponsored content

Sowia poczta Vipery Le Fay Empty
PisanieTemat: Re: Sowia poczta Vipery Le Fay   Sowia poczta Vipery Le Fay Empty

 

Sowia poczta Vipery Le Fay

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Poczta Natha
» Sowia Poczta Uzdrowiciela
» Traumatyczna poczta
» Poczta medyka
» Cameliusowa poczta

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-