IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Winter is comi... naaaah! It's just Noelle

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Noelle Avery
Noelle Avery

Winter is comi... naaaah! It's just Noelle Empty
PisanieTemat: Winter is comi... naaaah! It's just Noelle   Winter is comi... naaaah! It's just Noelle EmptyWto 16 Cze 2015, 17:56

Winter is comi... naaaah! It's just Noelle Tumblr_n2et36pghh1sn4vkvo2_r1_500

Dżem dobry!
Coś, ktoś? :)

W odpowiednim czasie, znajdzie się tu coś bardziej...konstruktywnego! ;D


Ostatnio zmieniony przez Noelle Avery dnia Nie 25 Paź 2015, 15:29, w całości zmieniany 1 raz
Gość
avatar

Winter is comi... naaaah! It's just Noelle Empty
PisanieTemat: Re: Winter is comi... naaaah! It's just Noelle   Winter is comi... naaaah! It's just Noelle EmptyWto 16 Cze 2015, 17:59

Chcę coś, daj mi coś.
Noelle Avery
Noelle Avery

Winter is comi... naaaah! It's just Noelle Empty
PisanieTemat: Re: Winter is comi... naaaah! It's just Noelle   Winter is comi... naaaah! It's just Noelle EmptyWto 16 Cze 2015, 18:08

Pozytyw czy negatyw? ;>
Vincent Pride
Vincent Pride

Winter is comi... naaaah! It's just Noelle Empty
PisanieTemat: Re: Winter is comi... naaaah! It's just Noelle   Winter is comi... naaaah! It's just Noelle EmptyWto 16 Cze 2015, 18:13

Teoretycznie z Averym Vincent ma dobre relacje, ale to raczej teoria bo jeśli masz dobre relacje z Rosierem to musimy mieć negatyw xd
Noelle Avery
Noelle Avery

Winter is comi... naaaah! It's just Noelle Empty
PisanieTemat: Re: Winter is comi... naaaah! It's just Noelle   Winter is comi... naaaah! It's just Noelle EmptyWto 16 Cze 2015, 18:27

czołem psychopato! :D Mhm, z Rosierem nie mam relacji, więc mamy chyba wolną kartę? I tak myślę, że jak na Ślizgona, Vincent może być dla Noelle ciuuuuut przerażający?
Vincent Pride
Vincent Pride

Winter is comi... naaaah! It's just Noelle Empty
PisanieTemat: Re: Winter is comi... naaaah! It's just Noelle   Winter is comi... naaaah! It's just Noelle EmptyWto 16 Cze 2015, 18:32

Przerażający może być, a i owszem~ Ale no, fajnie by było mieć pozytyw chociażby ze względu na kolor włosów, hehe. Ale taki neutralny pozytyw, coś a'la przyjemne rozmowy w stylu zabawy w kotka i myszkę.
Evan Rosier
Evan Rosier

Winter is comi... naaaah! It's just Noelle Empty
PisanieTemat: Re: Winter is comi... naaaah! It's just Noelle   Winter is comi... naaaah! It's just Noelle EmptyWto 16 Cze 2015, 18:50



;>

A tak poważnie, to chciałbym coś, bo mało Ślizgonek i odkryłem, że w zasadzie niewiele mam relacji z pannicami z domu. Z Averym na plus, relacje z Vincem mnie nie interesują.
Noelle Avery
Noelle Avery

Winter is comi... naaaah! It's just Noelle Empty
PisanieTemat: Re: Winter is comi... naaaah! It's just Noelle   Winter is comi... naaaah! It's just Noelle EmptyWto 16 Cze 2015, 18:52

Vincent uczy się oklumencji, Noelle się nią interesuje, więc już coś na plus :) Rozmowy jak najbardziej! Avery może się go trochę obawiać, ale wiesz: dobra mina do złej gry i no Vincent może jej się wydawać na swój pokręcony sposób interesujący, taki mroczny typ? :D

Edit!
Evan, o nieeeeeeeee! Wyczuwam, że Mr. Rosier mógłby być jej cichym obiektem westchnień xD
Cú Chulainn O'Connor
Cú Chulainn O'Connor

Winter is comi... naaaah! It's just Noelle Empty
PisanieTemat: Re: Winter is comi... naaaah! It's just Noelle   Winter is comi... naaaah! It's just Noelle EmptyWto 16 Cze 2015, 19:10

Możemy pomyśleć kiedyś, jak tylko mi się na fabule luz zrobi~
Noelle Avery
Noelle Avery

Winter is comi... naaaah! It's just Noelle Empty
PisanieTemat: Re: Winter is comi... naaaah! It's just Noelle   Winter is comi... naaaah! It's just Noelle EmptyWto 16 Cze 2015, 19:26

Jasne! :D
Evan Rosier
Evan Rosier

Winter is comi... naaaah! It's just Noelle Empty
PisanieTemat: Re: Winter is comi... naaaah! It's just Noelle   Winter is comi... naaaah! It's just Noelle EmptyWto 16 Cze 2015, 19:38

Ależ proszę bardzo, może. ;) Rosier może ją traktować odrobinę jak małolatę, z takim elementem pobłażania, o co najpewniej będzie się regularnie burzyć. Siostra kumpla; podczas gdy Avery, jak to brat, zatrzaskuje jej przed nosem drzwi do dormitorium chłopców i ich spraw, on łaskawie wypala: no daj jej się pobawić ze starszakami. Ale generalnie z takim pozytywnym, przekornym wydźwiękiem.
Noelle Avery
Noelle Avery

Winter is comi... naaaah! It's just Noelle Empty
PisanieTemat: Re: Winter is comi... naaaah! It's just Noelle   Winter is comi... naaaah! It's just Noelle EmptyWto 16 Cze 2015, 19:49

Hahaha, dooobra! ;3 Tylko niech Evan sobie nie myśli, że w związku z tym będzie mieć jakąś super taryfę ulgową wobec jej... nazwijmy to ,,Ogólnym szerzeniem uszczypliwości, złości i innych ości" :D

Hyhy, zobaczymy. ~ Evan.
Murphy Hathaway
Murphy Hathaway

Winter is comi... naaaah! It's just Noelle Empty
PisanieTemat: Re: Winter is comi... naaaah! It's just Noelle   Winter is comi... naaaah! It's just Noelle EmptyWto 16 Cze 2015, 20:43

jak już jesteś tak a nie inaczej ustawiona to poproszę ładnie o negatyw ale taki soczysty :)

edyt
o to to nie, roztrzepana to ona nie jest! Wolę określenie nieposkromiona


Ostatnio zmieniony przez Murphy Hathaway dnia Wto 16 Cze 2015, 22:28, w całości zmieniany 1 raz
Noelle Avery
Noelle Avery

Winter is comi... naaaah! It's just Noelle Empty
PisanieTemat: Re: Winter is comi... naaaah! It's just Noelle   Winter is comi... naaaah! It's just Noelle EmptyWto 16 Cze 2015, 21:08

Gryfonka! To mi starczy do negatywu, no i krew mieszana XD Masz jak w banku! No i Murphy jest taka roztrzepana, pobudliwa chyba, co może Noelle trochę irytować ;>
Yumi Mizuno
Yumi Mizuno

Winter is comi... naaaah! It's just Noelle Empty
PisanieTemat: Re: Winter is comi... naaaah! It's just Noelle   Winter is comi... naaaah! It's just Noelle EmptyWto 16 Cze 2015, 21:17

Wódz tu napisał... jestem w szoku.
Chcę pozytyw. Yumi nie lubi Loyda, ale to nie będzie przeszkadzać w neutralnym lubieniu Noe. Bazowałoby to na dzieleniu ławki czasem, towarzyszenia sobie, bez zwierzeń czy wypłakiwania się na ramieniu. Muszę wkręcić Yumi bardziej w świat Slytherinu.
Do tego, Noe mogłaby próbować zaszczepić w Yumi niechęć do mugoli - a to mogłoby być trudne zważywszy, że jej przyjaciółka, Skai, jest mieszanego pochodzenia.

Dla Joe nie proponuję nic. Z góry miałabym 293874829203 relacji slytherińskich o tej samej nazwie "nie lubię mugolaków" xd Chyba, że chcesz pozytyw z moją cudną, puchatą mugolaczką.
Sponsored content

Winter is comi... naaaah! It's just Noelle Empty
PisanieTemat: Re: Winter is comi... naaaah! It's just Noelle   Winter is comi... naaaah! It's just Noelle Empty

 

Winter is comi... naaaah! It's just Noelle

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Astronomia [Winter Stark]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-