IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Vincent ma za dużo wolnego czasu.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Vincent Pride
Vincent Pride

Vincent ma za dużo wolnego czasu. Empty
PisanieTemat: Vincent ma za dużo wolnego czasu.   Vincent ma za dużo wolnego czasu. EmptyNie 17 Maj 2015, 13:37

Jako iż dane mi jest się obijać i nie mam co zrobić z nadmiarem swobody zdecydowałem się po dłuższej przerwie sięgnąć po szkicownik. W głowie zrodził się pomysł, by narysować postaci z Marud w crossoverze z postaciami z komiksów. Postaci przydzielone do tej pory to: Aristos, Vincent, Porunn, Francis, Wanda, Lily, Yumi, Jared, Ben, Chantal, Diarmuid, Hristina. Czemu tylko tyle? Bo reszty nie znam na tyle, by móc odpowiednio dopasować. Jeżeli ktoś reflektuje - można zgłaszać jakieś swoje propozycje.

Na pierwszy ogień poszło coś łatwiejszego czyli jedna postać żeńska - Poison Ari.

Vincent ma za dużo wolnego czasu. 2a0cggm
Henry Lancaster
Henry Lancaster

Vincent ma za dużo wolnego czasu. Empty
PisanieTemat: Re: Vincent ma za dużo wolnego czasu.   Vincent ma za dużo wolnego czasu. EmptyNie 17 Maj 2015, 14:50

Sugeruję Filcha i jestem ciekaw Wilsona :D

To jest Ari, czyli Aristos? Jakoś zbyt łagodnie wygląda :P
Vincent Pride
Vincent Pride

Vincent ma za dużo wolnego czasu. Empty
PisanieTemat: Re: Vincent ma za dużo wolnego czasu.   Vincent ma za dużo wolnego czasu. EmptyNie 17 Maj 2015, 14:53

Bo to wilk w owczej skórze ;D
Henry Lancaster
Henry Lancaster

Vincent ma za dużo wolnego czasu. Empty
PisanieTemat: Re: Vincent ma za dużo wolnego czasu.   Vincent ma za dużo wolnego czasu. EmptyNie 17 Maj 2015, 14:56

Przecież to ruda kobieta, a tu zielona niewinna nimfa. E tam, nie jak ona, zbyt łagodnie i słodko jak na moje przebyte z nią rozmowy :D 
Ale podziwiam talent i pozazdrościć. teraz będzie zżerać ciekawość ;>

bo to jest Ari-Ari, a nie ja, Łaju. ;> ja nie jestem Poison Ivy. Ja jestem Tony'm Starkiem.


Jak wpadasz do posta to się podpisuj, bo mi się mylisz z Wandą :P
I tak wg mnie do postaci Aristos to zdjęcie jest zbyt niewinne i łagodne. sorry :D

Przecież ja z Ari posługujemy się zupełnie innymi odcieniami czcionki, głupolu.


Ostatnio zmieniony przez Henry Lancaster dnia Pon 18 Maj 2015, 18:00, w całości zmieniany 1 raz
Wanda Whisper
Wanda Whisper

Vincent ma za dużo wolnego czasu. Empty
PisanieTemat: Re: Vincent ma za dużo wolnego czasu.   Vincent ma za dużo wolnego czasu. EmptyPon 18 Maj 2015, 11:19

Bożesztymój. Jakie to ładne. Jej, jej! Jestem szalenie ciekawa reszty prac!
Aeron Steward
Aeron Steward

Vincent ma za dużo wolnego czasu. Empty
PisanieTemat: Re: Vincent ma za dużo wolnego czasu.   Vincent ma za dużo wolnego czasu. EmptyPon 18 Maj 2015, 11:27

rip Arcio
Vincent Pride
Vincent Pride

Vincent ma za dużo wolnego czasu. Empty
PisanieTemat: Re: Vincent ma za dużo wolnego czasu.   Vincent ma za dużo wolnego czasu. EmptyNie 24 Maj 2015, 21:26

O'Connor, czyli Kuhlajn. Spontan, wyszło przez przypadek tak właściwie. *vincentspamer*

Rosalie Rabe
Rosalie Rabe

Vincent ma za dużo wolnego czasu. Empty
PisanieTemat: Re: Vincent ma za dużo wolnego czasu.   Vincent ma za dużo wolnego czasu. EmptyNie 24 Maj 2015, 21:31

Teach me senpai ;_______;
Ben Watts
Ben Watts

Vincent ma za dużo wolnego czasu. Empty
PisanieTemat: Re: Vincent ma za dużo wolnego czasu.   Vincent ma za dużo wolnego czasu. EmptyNie 24 Maj 2015, 21:43

Podtrzymuję i podtrzymywać będę, że jesteś cholernie zdolnym ludziem. Na wszystko co narysujesz tak przyjemnie się patrzy~
Jolene Dunbar
Jolene Dunbar

Vincent ma za dużo wolnego czasu. Empty
PisanieTemat: Re: Vincent ma za dużo wolnego czasu.   Vincent ma za dużo wolnego czasu. EmptyPon 25 Maj 2015, 05:49

Awww *-*
Sponsored content

Vincent ma za dużo wolnego czasu. Empty
PisanieTemat: Re: Vincent ma za dużo wolnego czasu.   Vincent ma za dużo wolnego czasu. Empty

 

Vincent ma za dużo wolnego czasu.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Za dużo myślisz, chłopie.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Fabularne
-