IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Centaur?!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Anonim
Anonim

Centaur?! Empty
PisanieTemat: Centaur?!   Centaur?! EmptyNie 30 Lis 2014, 17:06

Mistrz Lemur miał przypływ weny, dlatego proponuje krótki, przyjemny event dla wybrańców. Najpierw najważniejsze informacje.

Planowany czas startu sesji: 8.12.2014, orientacyjnie godzina 18
Długość trwania sesji: 14 dni realnych / 1 noc fabularna
Zgłoszenia przyjmuję do: 7.12.2014
Miejsce: głównym miejscem docelowym jest Zakazany Las
Ilość graczy: trzech ciekawskich
Możliwe szkody:
- szlaban u Filcha
- spotkanie z Panią Norris
- spotkanie pierwszego stopnia z niebezpiecznym stworzeniem
- odniesienie powierzchownych ran i wizyta w Skrzydle Szpitalnym (może dojść nawet do złamania)
- strata punktów dla domu
Możliwe nagrody:
- punkty fasolek
- punkty statystyk
- przedmioty
- powiększenie wiedzy
- nielegalna wyprawa do Zakazanego Lasu

No, ale o co w ogóle chodzi?

8 września przez całą szkołę przeszedł szmer, przekazywany od ucha do ucha wśród uczniów - ktoś z Ravenclawu widział małego centaura pojawiającego się regularnie wieczorami na obrzeżach Zakazanego Lasu. Dzisiaj w nocy wyruszyć ma ekspedycja z kilku osób, która ma zobaczyć to zwierzę z bliska i dowiedzieć się, o co chodzi.
Krótka i przyjemna przechadzka, z solidnym dreszczykiem emocji i ryzykiem.
Kto się odważy? Kto spróbuje?


Do dyspozycji macie dwie opcje:
1. Zapisy ponoć przyjmuje John Clivland z VI klasy, ten niski Gryfon. Ponoć szuka trzech śmiałków tylko i jest wybredny. To on rozmawiał z Hagridem na temat centaurów i wie, jakie są ich zwyczaje. Chwalił się od początku roku szkolnego, że wujek pokazał mu portret centaura i rozmawiał z nim przez kilka godzin.
2. Organizujecie własną grupę poszukiwawczą.


A teraz mój ukochany regulamin:
1.1 Czas na odpisanie na posta wynosi 48 godzin. Jeśli przez ten czas nie otrzymam od danego gracza odpowiedniej wzmianki, spotka go niespodzianka. Jeśli będziecie mieli opóźnienie/zdarzenia losowe – piszcie do mnie na prywatną wiadomość na Mistrza Lemura. Między postami Mistrza Lemura będzie 48 godzin przerwy.
1.2 Nie napisanie 2 razy z rzędu bez usprawiedliwienia, z miejsca eliminuje dalszą postać z gry. Oczywiście z nieprzyjemną niespodzianką na zwieńczenie spaceru.

2. Piszemy posty dotyczące 3 rodzajów zachowań/reakcji:
- co robi postać dokładnie
- co zrobi postać jeśli się jej uda
- co zrobi postać jeśli się jej nie uda

Czas niedokonany.

Przykład:
Cytat :
X widząc pojawiający się przed nim cień jest przekonany, że to nie jest żaden z jego towarzyszy podróży. Wyciąga różdżkę i próbuje rzucić zaklęcie Lumos, aby przyjrzeć się twarzy nieznajomego stworzenia. Jeśli zaklęcie się powiodło, uskoczył w stronę krzaków. Nigdy nie wiadomo, czy ów stwór jest przyjaźnie nastawiony. Jeśli zaklęcie nie trafiło w personę przed nim – przygotował różdżkę do rzucenia kolejnego zaklęcia, chowając się za drzewo będące pewniejszą skrytką.

3. Nie ma bilokacji.

4. Jest to wyprawa nielegalna. Zarówno obrażenia, jak i nagrody zależeć będą od Waszych poczynań oraz jakości postów.

5. Kostkami rzucać będę Ja w zależności od stopnia trudności zaklęcia/działania/pułapki/cokolwiek, czego się podejmiecie. Nie zawsze będą one potrzebne.

6. Wszelkie wątpliwości/pytania/zażalenia/etc. przyjmuję tylko i wyłącznie na prywatnej wiadomości na koncie Mistrza Lemura.


Z A P R A S Z A M!
Jolene Dunbar
Jolene Dunbar

Centaur?! Empty
PisanieTemat: Re: Centaur?!   Centaur?! EmptyNie 30 Lis 2014, 17:09

Chcę być wybrańcem Johny'ego. Jest taki przystojny i uroczy! *mruga rzęsami*
Gość
avatar

Centaur?! Empty
PisanieTemat: Re: Centaur?!   Centaur?! EmptyNie 30 Lis 2014, 17:12

Allan i Navi też zamierzają wziąć w tym udział. [u boku Joleeene?] W końcu dwóch puchonów i jeden ślizgon to gwarancja braku nudy i pewność wielu atrakcji! > :D
Jolene Dunbar
Jolene Dunbar

Centaur?! Empty
PisanieTemat: Re: Centaur?!   Centaur?! EmptyNie 30 Lis 2014, 17:20

[spam maleńki]
I jeden gryfon, zapomniałeś o Johnym! Jak tak możesz, on nam funduje wycieczkę! *szykuje słodycze dla ulubionego kolegi*
Resa Anderson
Resa Anderson

Centaur?! Empty
PisanieTemat: Re: Centaur?!   Centaur?! EmptyNie 30 Lis 2014, 22:58

Johny z Gryffindoru? To mój dobry kumpel z Trzech Mioteł, na pewno mnie wybierze!
Gość
avatar

Centaur?! Empty
PisanieTemat: Re: Centaur?!   Centaur?! EmptyNie 30 Lis 2014, 23:28

Miejsc już nie maaaaaa! *podnosi głos*
Anonim
Anonim

Centaur?! Empty
PisanieTemat: Re: Centaur?!   Centaur?! EmptyPon 01 Gru 2014, 11:57

Nie spodziewałem się tak szybkiego odzewu od użytkowników. Niestety, zapisy są już zamknięte - biorę tylko trzy pierwsze zgłoszone osoby.

Uczestnicy:
- Jolene Dunbar (VI Huffellpuff)
- Allan Callas (VII Hufellpuff)
- Navi Noyis (VII Slytherin)

Resa, mam nadzieję, że załapiesz się na kolejny minievent :) Jeśli ten zgrabnie pójdzie, będą kolejne z mojej ręki.

Po potwierdzeniu rezerwacji przez Navi'ego poinformuję Was o dokładnej dacie rozpoczęcia eventu. Możliwe, że rozpoczniemy szybciej i szybciej go skończymy :)
Gość
avatar

Centaur?! Empty
PisanieTemat: Re: Centaur?!   Centaur?! EmptyPon 01 Gru 2014, 16:39

Naturalnie potwierdzam :P
Anonim
Anonim

Centaur?! Empty
PisanieTemat: Re: Centaur?!   Centaur?! EmptyPią 05 Gru 2014, 11:10

Uwaga, podopieczni Lemura!
Mini-event rusza 6.12, tj. sobota. Przewiduję wstawienie posta koło godziny 12 w subforum "Eventy".
Czas się nie zmienił - 14 dni będzie trwać, planowo 7 postów Lemura. Jeśli będziecie zgrabnie odpisywać, może dostaniecie nieco więcej rozrywki.

Bez odbioru,
Lemur
Sponsored content

Centaur?! Empty
PisanieTemat: Re: Centaur?!   Centaur?! Empty

 

Centaur?!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Centaur?!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Wydarzenia
-