IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Sam Silver

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Samuel Silver
Samuel Silver

Sam Silver Empty
PisanieTemat: Sam Silver   Sam Silver EmptyCzw 28 Sie 2014, 14:56

Zapraszam na piękne relacje z kujonem. Korepetycje tylko i wyłącznie po zweryfikowaniu łapówki w postaci Kart Czekoladowych Żab.
Sam Silver Tumblr_inline_mscjh7PqZx1qz4rgp
Ben Watts
Ben Watts

Sam Silver Empty
PisanieTemat: Re: Sam Silver   Sam Silver EmptyCzw 28 Sie 2014, 19:15

*przystawia pieczątkę BFFa, żeby formalności stało się zadość*
Wspólne wkuwanie, marudzenie na kretynów tego świata, pianie peanów na temat wielkości nauki i całonocne party przy kominku we wspólnym z kilogramami słodyczy. Ale za kłidicza i tak masz jazdy :*
Yumi Mizuno
Yumi Mizuno

Sam Silver Empty
PisanieTemat: Re: Sam Silver   Sam Silver EmptyPią 29 Sie 2014, 15:44

Wzruszyłam się, bo napisałaś, że nikt nie lubi być przez niego przytulany xd Biedny! :(
Wspólne tematy:
* quidditch - jedna drużyna! Samuel musiałby bardzo dbać o Yumi. Jest ścigającą i Gil i Evan już obiecali, że ją zwalą z miotły, a to nie prawda. Ona zwali ich, ale nikomu nic nie mów, bo się wyda. :P
* nauka - może pouczyłbyś ją z tego przedmiotu ? C: w zamian Yu jest perfekcjonistką z astronomii!
* Yui może uciekać przed Samem! Jakby chciał ją przytulać xd Śmiałaby się i uciekała albo albo wojny na poduszki! Wygrywała zawsze z nim! Skai i Yu kontra Samuel :D
* Sami może podkradać jej czekoladowe żaby, Yumi o tym wie, ale go lubi i udaje, że tego nie widzi.

Masz jakieś propozycje? C:
Skai Wilson
Skai Wilson

Sam Silver Empty
PisanieTemat: Re: Sam Silver   Sam Silver EmptyPią 29 Sie 2014, 17:59

Podepnę się nieco pod Yumi, jako że one będą takie papużki nierozłączki:
- Skai pod koniec roku szkolnego dostała się do drużyny quddicha i póki co jest onieśmielona, ale przestraszona jest wizją spotkania z tłuczkiem i chciałaby poprosić o jakieś korepetycje "Jak unikać tłuczków i fauli" w zamian kupując Czekoladowe Żaby dla Samuela
- wojna na poduszki w Pokoju Wspólnym to idealny plan dla beztroskiego dzieciństwa, więc mi to odpowiada jako zdarzenia z przyszłości.

Ogólnie pozytywna relacja :)
Samuel Silver
Samuel Silver

Sam Silver Empty
PisanieTemat: Re: Sam Silver   Sam Silver EmptySob 30 Sie 2014, 00:07

Skai i Yumi: Ogólnie jeśli chodzi o relacje, które mi podpowiedziałyście, to jestem za, tylko jedna rzecz mi zgrzyta. Sam to raczej typ osoby, która nie jest rozrywkowa i szybko się denerwuje, dlatego myślę, że bitwa na poduszki jednak nie ma za bardzo szans, żeby przeszła. Ogólnie mógłby mieć na głowie dwie piętnastolatki ze względu na to, że są razem w drużynie, to będzie coś jak "wielki brat patrzy" ;). Będzie pilnował, żeby niczego złego nie nabroiły bo odbije się to na drużynie!
Yumi Mizuno
Yumi Mizuno

Sam Silver Empty
PisanieTemat: Re: Sam Silver   Sam Silver EmptySob 30 Sie 2014, 10:11

My jesteśmy kochane :x A możemy chociaż Cię dokarmiać czekoladowymi żabami? :D
Samuel Silver
Samuel Silver

Sam Silver Empty
PisanieTemat: Re: Sam Silver   Sam Silver EmptySob 30 Sie 2014, 16:15

Dokarmianie żabami w każdej ilości jest dozwolone :3
Jolene Dunbar
Jolene Dunbar

Sam Silver Empty
PisanieTemat: Re: Sam Silver   Sam Silver EmptySro 17 Wrz 2014, 18:24

Sam, Joe będzie Ciebie potrzebować :) Do łapania własnego kota i kąpania go. A to zadanie bardzo niebezpieczne, zagrażające życiu i zdrowiu. A skoro Samuel jest duży, silny i starszy o dwa lata to musi jej pomóc w tej trudnej misji - przynajmniej raz w miesiącu, bo sam Emanuel Kot leni się i ogranicza do szorowania łap i okolic ogona xd
W zamian może dokarmiać Samuela mugolskimi słodyczami albo czymś z Miodowego Królestwa c; + przytulanie znienacka? :)
Thetis Morgenstern
Thetis Morgenstern

Sam Silver Empty
PisanieTemat: Re: Sam Silver   Sam Silver EmptySob 11 Paź 2014, 11:33

Hej :D Znajdzie się coś dla moich jaźni? :D Możesz wybrać, którą chcesz, a ja wtedy pomyślę nad pomysłem :D
Porunn Fimmel
Porunn Fimmel

Sam Silver Empty
PisanieTemat: Re: Sam Silver   Sam Silver EmptySob 11 Paź 2014, 17:36

Jol: Bardzo chętnie przyjmę tę propozycję ;) Wybacz, ze dopiero teraz odpisuję, ale nie zauwazyłam propozycji wcześniej :(

Thet: Sam jest osobą, która w przeciwieństwie do innych ludzi, dostrzega szczegóły, a nie ogół. Mógł poznać obie strony i do obu się przyzwyczaić. Traktuje dziewczęta jak kumpli, więc jeśli chodzi o maniery względem urodziwej płci przeciwnej, to lepiej od niego tego nie wymagać :). Także obie by pasowały.
Thetis Morgenstern
Thetis Morgenstern

Sam Silver Empty
PisanieTemat: Re: Sam Silver   Sam Silver EmptyNie 12 Paź 2014, 19:47

Może z racji tego, że Sam często dostaje szlabany, to podczas jednego z nich mógł poznać tą dobrą stronę Thetis, która niestety nabroiła i tym razem nie uciekła przed konsekwencjami. Na początku mogli odsiadywać szlaban w ciszy, jednak w pewnej chwili Thetis odezwała się do niego z pytaniem co tutaj robi i jak się tutaj znalazła. Sam mógł pokrótce opowiedzieć jej to o czym słyszał, że zrobiła i tak od słowa do słowa, dziewczyna przyznała się, iż jest chora itd. :D
Samuel Silver
Samuel Silver

Sam Silver Empty
PisanieTemat: Re: Sam Silver   Sam Silver EmptyNie 12 Paź 2014, 19:49

Jestem bardzo za :D!
Amelia Bones
Amelia Bones

Sam Silver Empty
PisanieTemat: Re: Sam Silver   Sam Silver EmptyNie 29 Mar 2015, 12:11

No to ja chcę wielkiego pozytywa. Mogliby się razem uczyć, chodzić do bibliotek i uczyć się i jeść babeczki i znowu się ucz:yć :3
Gość
avatar

Sam Silver Empty
PisanieTemat: Re: Sam Silver   Sam Silver EmptyWto 15 Wrz 2015, 10:04

Siemanko. Czy Sam chciałby mieć dobrego kolegę z Gryffindoru? Może być jego głosem rozsądku (obok Wandy), rywalem na boisku quiditcha i korepetytorem z magii leczniczej.
Sponsored content

Sam Silver Empty
PisanieTemat: Re: Sam Silver   Sam Silver Empty

 

Sam Silver

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Samuel Silver
» Kociarnia pani Silver
» Pani Claudia Silver
» Uszatka Crowley - Sam Silver

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Marudersi :: 
Fasolkowo
 :: 
Archiwum
 :: Relacje i sowy
-